Komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého Draka

ze dne 27/08/2018

Smrť zradcu Johna McCaina, ktorá je pravdepodobne popravou, signalizuje novú fázu demontáže zločineckej kabaly, ktorá ovládala SŠA od roku 1913, zhoduje sa Pentagon a agentúrne zdroje. „Zradca McCain by mohol byť prvým, komu vojenský súd udelil trest smrti, ktorému bolo dovolené zomrieť so cťou, ako Rommelovi, aby ochránil povesť námorníctva pri vyčíňaní deep state“, takto opísal situáciu istý zdroj Pentagonu.

Skutočná bitka sa však začne až potom, keď bude demontovaná americká pobočka kabaly a vojensko-priemyselný komplex SŠA sa postaví proti vratkej euroázijskej aliancii so sídlom vo Švajčiarsku.

Táto bitka sa skončí buď svetovou vojnou alebo úplným prerobením povojnových inštitúcií, akými sú OSN, BIS, MMF, EÚ atď. Kľúčom je zamerať sa na komplex nadácií (plus Vatikánsku banku), používaných chazarskou mafiou na zamaskovanie svojej kontroly nad centrálnymi bankami v súkromných rukách, korporáciami rebríčka Fortune 500 a väčšinou takzvaných svetových lídrov.

Ohňostroje by mali začať v septembri a zintenzívniť by sa mali počas amerických parlamentných volieb v novembri, v ktorých americká pobočka chazarskej mafie dúfa, že obnoví svoju silu a odstráni amerického prezidenta Donalda Trumpa.

Je však potrebné mať na pamäti, že Trump bol doteraz len menším zlom v porovnaní s Hillary Clintonovou. Musí ešte dokázať, že je niečím iným ako Rothschildovým agentom, ktorý bojuje proti prepojeniu Bush/Clinton/Rockefeller v SŠA. Nezabudnite, že Trumpov režim ešte musí odhaliť pravdu o zločinoch ako 9/11 a Fukušima. A ani vzdialene sa nepokúsili o niečo ako jubileum [podľa biblie akt milosrdenstva, jubilejný rok, v ktorom sa pôda vracia jej pôvodným majiteľom, odpúšťajú sa dlhy a otroci sú prepustení na slobodu].

Bývalý spravodajský dôstojník CIA a námorníctva Robert David Steele hovorí: „Odhalenie pravdy o 9/11 je témou rokovania. Prezident prisľúbil, že odhalí skutočnú pravdu. Nie je rozhodnutý, či to má urobiť pred voľbami alebo po nich, pretože sa obáva, že pribitie Dicka Cheneyho a neokonzervatívcov pracujúcich pre sionistický Izrael na kríž by bolo priskorými voľbami. „Zbierka materiálov obsahujúca prezidentské memorandá, pripravená 28 špičkovými učencami, špiónmi a inžiniermi je zadarmo dostupná na internete: odkaz.

Králičou norou, ktorá vedie oveľa hlbšie ako 9/11, je samozrejme masová vražda 11. marca 2011 (3/11) útokom na Fukušimskú jadrovú elektráreň za pomoci cunami. Odstránenie austrálskeho premiéra Malcolma Turnbulla z Goldman Sachs minulý týždeň môže na tomto fronte viesť k odhaleniu pravdy o 3/11, podľa dvoch agentov austrálskej tajnej služby, ktorí sa podieľali na Fukušime.

Títo agenti poskytli austrálskemu premiérovi Kevinovi Ruddovi v roku 2010 dôkaz, že jadrová zbraň ukradnutá z ruskej ponorky Kursk v roku 2000, bola prepašovaná do Japonska a mala byť použitá pri teroristickom útoku proti tejto krajine. Deň potom, ako Rudd dostal tento dôkaz a pokúsil sa na jeho základe konať, americký „Federálny rezervný výbor“ ho vykopol, uviedli agenti.

Agenti spolu s japonskou vojenskou spravodajskou službou pokračovali v sledovaní zbrane, ktorá bola umiestnená na japonskej hlbokomorskej vrtnej lodi Chikyu, rozdelená na päť menších zbraní a umiestnená do vrtov na morskom dne pri Fukušime predtým, aby bola potom odpálená na vyvolanie zemetrasenia a cunami. Navzdory tomu žiadne orgány nezasiahli, aby zabránili tomuto útoku. Okrem toho, po útoku sa bývalý americký prezident Barack Obama obrátil na Spoločnosť Bieleho draka a tvrdil, že nemal vedomosť o tomto útoku proti Japonsku, ani do neho nebol zapojený.

Stopa dôkazov (a NSA má všetky detaily) v skutočnosti vedie k bývalému „čiernemu pápežovi“ (vrchnému jezuitovi) Petrovi Hansovi Kolvenbachovi a izraelskému premiérovi Benjamínovi Netanjahuovi. Odtiaľ trasa vedie k satanistickej slobodomurárskej lóži P2, Švajčiarsku a BIS. Preto je zaujímavé poznamenať, že jezuitský pápež František teraz čelí nevídaným útokom s cieľom odhaliť pedofíliu. František, pri všetkých svojich rečiach o reforme, nedokázal zverejniť účasť Vatikánu na udalostiach, ako bol zločin proti ľudskosti vo Fukušime.

„Rezignácia pápeža Františka je čoraz pravdepodobnejšia po jeho neúspešnom írskom výlete, odsúdení pápeža arcibiskupom Carlom Maria Viganom a rastúcej vlne útokov v rôznych krajinách proti kňazom, o ktorých sa predpokladá, že sú pedofilmi. Podľa nášho vedomia len jeden z desiatich kňazov je pedofil, kultúra beztrestnosti pedofílie a homosexuality vo Vatikáne však teraz vedie k implózii“, poznamenal Steele. „Vo Vatikáne je jedno miesto, kde je priestor už iba na jeden obraz pápeža, a podľa istej legendy má byť ďalší pápež posledným pápežom. Vodca katolíkov, s ktorým komunikujem, je hlboko znepokojený“, dodal Steele. Ďalšie zdroje CIA a Pentagonu súhlasili s touto analýzou.

Pápež a Vatikán sú kľúčom k skutočnej zmene vo fungovaní tejto planéty, pretože väčšina takzvaných svetových lídrov je riadená Vatikánom úplatkami (cez miliardové vatikánske bankové účty) a vyhrážkami vraždou alebo zosadením.

Stopa z útoku vo Fukušima vedie aj do šedej zóny, pretože poprední slobodomurári z P2 ako Cavalier z Rádu nemeckých rytierov a (vatikánsky vrah) Vincenzo Mazzara tvrdia, že v konečnom dôsledku prijímajú príkazy od entity nazývanej „čierne slnko“, ktoré „komunikuje cez gama vlny“. Môže ísť o zahmlievanie, ktoré nás má odviesť od skutočných (ľudských) páchateľov. Zdroje z Pentagonu však trvajú na tom, že boj o planétu Zem má ezoterický alebo mimozemský rozmer a hovoria, že na tomto fronte sa „systematicky ničia posledné podmorské a podzemné základne“.

Medzičasom, opäť na zemskom povrchu, najlepší spôsob ako zistiť, čo sa naozaj deje, by boli vojenské akcie proti pevnostiam chazarskej kabaly ako BIS a rodinný komplex Rothschildovcov v kantóne Zug vo Švajčiarsku a ich obsadenie.

Je však nepravdepodobné, aby sa to stalo v čase Trumpa, pretože keď bol obchodníkom, vždy keď sa dostal do bankrotu, zachránili ho práve Rothschildovci (čo možno poľahky potvrdiť správami z médií z jeho podnikateľských čias).

Jasné znamenie, že Trump je opozíciou ovládanou centrálnymi bankármi prišiel, keď televíznej stanici Fox povedal, že ak by bol obvinený, akciový trh sa zrúti. Ako ukazujú grafy na nasledujúcom odkaze, svetové akciové trhy rastú len kvôli tomu, že centrálne banky v súkromnom vlastníctve si tlačia peniaze. Inými slovami: zdá sa, že centrálne banky využívajú Trumpa na to, aby vyslovoval hrozby, že trhy sa zrútia, ak bude nimi ovládaný opozičný prezident odstránený z funkcie (odkaz).

Mnoho ľudí si myslí, že rastúci akciový trh je dobrá vec, v skutočnosti si však centrálne banky tlačia svoje zvláštne peniaze a odovzdávajú ich svojim priateľom, ktorí ich používajú na spätné odkupy akcií, aby upevnili svoju kontrolu nad veľkými korporáciami a zvýšili svoje bohatstvo. Skutočný vodca by zabavil všetky aktíva na celom svete zakúpené za tieto zvláštne peniaze centrálnej banky a vrátil ich ľuďom na planéte prostredníctvom aktu milosrdenstva [jubileum, vysvetlenie vyššie].

V každom prípade, ďalšie dôkazy pochádzajú zo zástupcov bývalého japonského ministra financií Heizoa Takenaku, ktorý vyhlásil, že odovzdal kontrolu nad japonskými korporáciami chazarskej mafii, pretože Japonsku bolo vyhrážané použitím seizmickej zbrane. Japonsko však bolo napadnuté aj tak, pretože potom, ako Takenaka odstúpil, sa cisár pokúsil opäť prevziať kontrolu nad Japonskou bankou, podľa zdrojov z japonskej kráľovskej rodiny.

Správy o tom, že zmizla ruská superjadrová zbraň, je pravdepodobne zahalenou hrozbou chazarskej čvargy, že príde ďalšia masová vražda typu Fukušima, ak by bola ohrozená jej moc. To môže byť dôvod, prečo sú ľudia (mohli by sme skôr povedať ikony kabaly) ako Hillary Clintonová doteraz na slobode (odkaz).

No aj keď sú mnohí z popredných chazarských zločincov na slobode, útoky na kabalu na nižších úrovniach majú efekt snehovej gule. Na tomto fronte najnovšie zdroje z Pentagonu informujú o tom, že „nemeckému chemickému gigantovi Bayer bolo dovolené kúpiť spoločnosť Monsanto, takže masívne súdne spory a vyšetrovania týkajúce sa glyfosátu, GMO atď. zničia túto spoločnosť kabaly“. Zdroje dodávajú, že „postavenie veľkých farmaceutických spoločností [Big Pharma] začína byť vratké nielen na základe verejného hnevu na vysoké ceny liekov, ale aj na základe zabíjajúcich vakcín, aké  robí napríklad Merck“.

Ďalej, v Spojených štátoch môže byť „súkromná armáda židovskej [chazarskej] mafie, skorumpovaná Newyorská polícia (NYPD), vyšetrovaná za presadzovanie nezákonných kvót pri zatýkaní, predvolaniach a pokutách moslimov a menšín pri ochrane židovského susedstva“. Väčšinu z týchto ľudí zatvárajú na základe podvrhnutých obvinení (napr. 48,6 % federálnych väzňov je vo väzení za trestné činy súvisiace s drogami), aby robili otrockú prácu v súkromných ​​väzniciach. Na tomto fronte stojí za to poznamenať, že väzenskí otroci začali štrajkovať (odkaz).

Na druhej strane Trump vystupňoval svoju kultúrnu vojnu proti židovskej mafii tým, že zaútočil nielen na kľakačov v NFL, ale aj židovské televízne siete ako ESPN, CBS, Fox a NBC, ktoré nedávno odmietli odvysielať národnú hymnu.

 

Taktiež, aby sme znovu zacitovali pána Steeleho, „Trump môže dať Jeffovi Sessionsovi poslednú šancu uskutočniť zmysluplné verejné vyšetrovanie Clintonovcov (pre vlastizradu, pedofíliu, volebné a nadačné podvody) ako aj Johna Brennana. Keďže Hillary Clintonová sa pripravuje menovať troch hlavných obstarávačov prostriedkov Demokratov, zmysluplné verejné pripomenutie jej veľkých zločinov a priestupkov na pozícii štátneho tajomníka – vrátane predaja Libanonu Francúzsku, Sýrie a Jemenu Saudskej Arábii a spoločnosti Uranium One Rusku – by mohli byť klincom do demokratickej rakve, čo sa týka novembrových volieb.“

Ľudkovia, pripravte sa na rušnú jeseň.

Zdroj: http://prekladyodlesa.sk/pat-v-obcianskej-vojne-spojenych-statov-coskoro-skonci-zacina-sa-dalsia-faza-oslobodenia-planety#more-7537

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.