…..méně duševně zámožní politikové by měli vědět, že Slovensko a půl Evropy potřebuje v dnešních dnech právě Rusko. Nadchází zima. Zahrávat si z Medvědem není v tomto ročním období to pravé ořechové…..

22:54

Po slovech PELEGRINIHO můžeme očekávat následující reakci Ruska:

My sankce zavádět nebudeme STOP Naopak posíláme dárek STOP Sibiřské mrazy -55°C STOP Plyn STOP Ropa STOP Přejeme příjemné vánoce STOP

 

Slovenský premiér Peter Pellegrini

Slovensko podpoří zpřísnění sankcí proti Rusku. Uvedl to premiér Slovenské republiky Peter Pellegrini přestože si uvědomuje, že protiruské sankce škodí slovenské ekonomice. Píše o tom Denník N.

„Prodloužení protiruských sankcí je to nejmenší, co může EU po incidentu u poloostrova Krym udělat,“ řekl Pellegrini před summitem Unie. Uvádí jeho slova noviny Denník N.

Zmínil se také o možnosti zařazení dalších osob na sankční seznam EU, ačkoli samotné sankce podle něj nevedly ke zlepšení situace.

 

[wp_ad_camp_2]

 

„Slovensko bude držet jednotnou linii s ostatními členskými zeměmi. Pokud dojde k návrhu na zpřísnění sankcí, Slovenská republika bude součástí tohoto rozhodnutí,“ dodal.Slovensko však nebude iniciovat zpřísnění sankcí.

„Navzdory sankcím není situace lepší, je horší. Sankce jsou velkým gestem, ale nedosáhly žádného výsledku.“

Dodal však, že protiruské sankce ekonomice Slovenska škodí.

 

[wp_ad_camp_2]

 

A zde několik trefných komentářů, které jsme vybrali:

Pellegrini: Slovensko podpoří protiruské sankce, i když škodí ekonomice  –  VLASTIZRADA!!!!!

https://cz.sputniknews.com/slovensko/201812138696366-slovensko-sankce-rusko-ekonomika/

To prohlášení Pellegriniho, že podpoří sankce proti rusku i za cenu poškození vlastní ekonomiky a tím vlastních občanů je již naprosto jasnou vlastizradou

 

Peter Pavelka

Vzdy to boli zradny politici Slovenska, ktori zradzali a poskodzovali krajinu !

 

Antonín Pytela

Jak pak by ne, servilita za každou cenu ! To prohlášení Pellegriniho, že podpoří sankce proti rusku i za cenu poškození vlastní ekonomiky a tím vlastních občanů je již naprosto jasnou vlastizradou, za kterou by měl být tento americký dolarový poskok postaven před soud ! Hlavně že tomu hajzlovi nevadí kupovat ruský plyn, naftu a potřebné komponenty, bez kerých se nemůže Slovensko obejít. Rusové by měli už konečně patřičně zareagovat a přestat úplne se Slovenskem obchodovat. No a v zájmu objektivity dodávám, že u nás, tedy v ČR je to úplně stejné, jen se okolo toho tolik nemluví a koná se spíše v utajení.

 

Miloš Béreš

Načo je taký prezident a predseda vlády, ktorí škodia vlastnej republike v spojení so zahraničnými krajinami. Myslím si, že napĺňajú skutkovú podstatu trestného činu VLASTIZRADY.
Kryska to robí a Pely to rovno aj vyhlasuje.

 

Peter Pavelka

Pan Pelegriny este nepochopil , ze spolocenstvo statov , ktore uvalilo sankcie na Rusko su odveky nepriatelia Ruska ! Nie vsetci obcania Slovenska suhlasia s poklonkovanim byvalym kolonialnym statom a hlavne svetovemu teroristovi USA ! Dame o sebe vediet pi volbach pan Pelegriny a budeme volit SNS ,aj ked to nie je vyhra . Pokakane Slovensko ide valit sankcie na velke Rusko….ake smiesne !

 

Miki Kalinay

Už aby boli voľby …. Ukrajina naruší hranice RF a Slovensko kvôli tomu dobrovoľne poškodí svoju ekonomiku. To asi budú tie garancie pre Lajčáka. Idiotizmus na entú.

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.