V průběhu posledních pár let se začaly čím dál častěji objevovat „zázraky“ spojené s náboženskými artefakty. Někteří věřící je začali vykreslovat jako znamení, že budoucnost lidstva nebude až tak světlá.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Děsivá videa soch Pany Marie plačících vodu nebo dokonce krev, spolu s údajně krvácejícím hrobkou, o které se tvrdí, že je hrobkou Jěžíše Krista, vyvolaly mezi křesťanskou komunitou diskuzi o blížící se apokalypse.

Minulý týden byl zveřejněn videoklip, který zachycuje plačící sochu matky boží nacházející se v kostele v Novém Mexiku. Lidé, který onen kostel navštěvují dosvědčili, že tyto „slzy“ voní jako „květiny“. Katolická církev dokonce zahájila vyšetřování, které má tento úkaz vysvětlit. Očití svědkové potvrzují úkaz, z něhož vstávají vlasy hrůzou, kdy podobné soše v Novém Mexiku z očí kanula krev.

Tyto případy vyvolaly mezi katolíky vášnivou diskuzi. Na webové stránce catholic.org jeden z přispěvatelů navrhl, že slzy plačících soch jsou zhmotněné „modlitby Pany Marie za uzdravení srdcí“. Zatímco řada věřících je přesvědčená, že je to znamení „návratu“, který je podrobně popsán v knize Zjevení (poslední kniha Nového zákona Bible), která tvrdí, že v takzvaný Soudný den se Ježíš vrátí na Zemi.

[wp_ad_camp_2]

 

[wp_ad_camp_2]

Překlad: raja, Zdroj: 1

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.