….a to po celé planetě, která v současné době nejsou obydlena. Přístup do většiny měst je pro obyvatelstvo planety Země nemožný. Jednak nevědí, kde se města nacházejí a klíče do podzemí vlastní málokdo. Vědění je moc.  Přístupy nejsou provedeny klasickými dveřmi. Platí zde údajná pohádka „Sezame otevři se“. Ale kdo by tomu přece v dnešní době věřil????? Že ano???? Články o nastíněném tématu připravuje pro Vás Vážení čitatelé prvopodstaty sora…..

12:54

Ptáte se mně, proč do těchto velkých opuštěných podzemních prostorných měst starých několik tisíc let nechodí lidé? Je to dost velký problém a dilema pro všechny. Kdo nemá speciální ochranu, hned při vstupu shoří samozápalem. Ochrana je velice zajímavá. Stejné ochrany mají aji pyramidy nacházející se pod pyramidami (stojí na špici).

Největší podzemní gigantické stavby se nacházejí v Peru pod Andami a pod Afghánistánem. Pod horami Afghánistánu se právě nachází Atlantida, kterou lidé neustále hledají. Přístup zde není pro obyčejné lidi umožněn. Také pod Alpami jsou města starých civilizací. Čas zde běží jinak než u nás v duté Zemi. Dnes rychleji než kdykoliv jindy v minulosti. Jsou ale pro lidi nepřístupná.

Poskytnu Vám zatím jen pár snímků chodeb a velice zajímavý film z Vietnamu. I v minulém století se dělali chodby pod povrchem. Proč? Dokument ukazuje důvod…..

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=c79ZNfozhho

podzemní svět 2

podzemní svět 3

podzemní svět 4

podzemní svět 5

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.