AKTUALIZACE ÚPLNĚ DOLE 21:31

…..dnes mně došel mejlík od dlouholetého čtenáře osudu, prvopodstaty a nyní tadesca. Tajné plány EU, ke kterým měli někteří dobří známí ve Švýcarsku z určitých služeb přístup, jasně popisovaly, jakým způsoben se v budoucnosti, až nebudou stačit daně na pokrytí „ABSOLUTNĚ NESMYSLNÝCH VÝDAJŮ EU A PLATŮ JEJICH KOMISAŘŮ (DARMOŽROUTŮ)“, budou moci přijít k dalším penězům, a to bez problémů. Všechno hodí opět na jejich otroky…..

20:54

Nejen že jsem všechny v dobrém úmyslu varoval, aby neplatili kreditkami a platili raději vše v hotovosti (tím by také vzali vítr z plachet NWO), protože všechno se v budoucnu vrátí a otočí proti kupujícím. Budou totálně deptáni a zatím o tom nevědí. Nevěřili jste, smáli jste se a někteří mně dokonce i vyhrožovali…..

A to stejné bude v brzké budoucnosti i s pozemky a tím jak jsem každému říkal o potvrzení s razítkem na 12 hodinu…..

Podívejme se, co se tedy stalo. Mnoho lidí, kteří platí a kupují zboží kreditními kartami, se nyní mohou děsit pokaždé, když jdou vybírat poštovní schránku.

Došel mi zajímavý mejlík od čtenáře, který to někde objevil na FB:

CITACE:

Pamatuji se, že když tuto černou budoucnost popisoval TM (weby Osud a Prvopodstata, tak se v diskuzích mohli všichni experti (hlupáci, chytráci i trolové) zbláznit ve svých komentářích, že…? A už je to tady!

Zapamatujte si, FÚ jde tam – kde je z čeho brát, a kde není – tam to „vyšumí”!

Ale nelekejte se, to je od našeho milého státu zatím teprve začátek… pouze se jedná o startovací rozběh! Ty rozkradené peníze chybí a někdo je za ty establishmentem podporované “ekonomické zm.dy(M. Zeman)” do státní pokladničky dodat musí…!

Analogie s pohádkou…a daně zaplacené máš?!! Ševče, mlynáři…zaplať!!! Ta je zde “čistě náhodná”…

Příběh daňového poplatníka: Ručitel za neplátce DPH

ZBYNĚK POCHMAN

Tak o tohle se s Vámi musím podělit! Včera jsem na poště vyzvedl dopis (jak jinak, že? Doručovatelka je jen krycí název) od Finančního úřadu, že mám do 15-ti dnů uhradit konkrétní sumu, jakožto ručitel za neplátce DPH.

No, co Vám mám říkat. Čuměl jsem na to, jako blázen, tak jsem začal hledat a pátrat. Nakonec jsem zjistil, že jsem v dubnu koupil přes internet disky a pneumatiky přes e-shop a tento dodavatel nezaplatil DPH. Logicky jsem si řekl “a ku… co já s tím?”

Ale to co jsem zjistil dále mi skutečně vyrazilo dech! Představte si, že v tom našem Českém bordelu existuje zákon, který říká, že když si něco koupíte od někoho v době, kdy ho FÚ eviduje, jako nespolehlivého plátce, tak VY ručíte za to, že on odvede to DPH, které jste mu zaplatili!!!! 

 

Tzn., že pokud si koupíte rohlík v sámošce a koupíte ho na doklad, kde bude Vaše jméno (nebo-li budete dohledatelní) a ten obchod z toho nezaplatí daň, tak jí zaplatíte vy! Paní na daném FÚ mi sdělila, že mám právo tuto částku od tohoto obchodníka následně vymáhat. Osobně to považuji za vrchol všeho. Tak finanční správa se vys… na vymáhání dlužné daně, jen dá na internet, že to z něj nemůžou dostat a za celé toto zodpovídáte VY, jako nic netušící nakupující.

A to není všechno! Zjistil jsem, že tento obchodník je v evidenci nespolehlivých plátců už rok a když jsem se zeptal, proč mu nezarazili činnost, tak mi bylo sděleno, že to je dlouhý proces. No mě našli např. hned! Celou situaci okořenila okolnost, že paní na FÚ se nemohla podívat do systému, protože ten už jí nějakou dobu nefunguje.

Dále se ukázalo, že FÚ mě uhání o jinou částku, než je uvedeno na faktuře (ale nemůže se přece podívat, když jim nejde systém že!), proti čemuž se můžu sice písemně odvolat do 30-ti dnů od doručení výzvy, ale dluh (na chybnou částku) musím uhradit do 15-ti dnů, ale od odeslání výzvy což je zítra!

Asi nemusím dlouze opisovat svoje aktuální duševní rozpoložení, když jsem dnes zjistil, že doručovatelka, která mi nedoručila výzvu je v pohodě a finanční správa, která si neumí ohlídat odvody daní je taky v pohodě, protože jsem tu já /vy!!!! Teď strávím den lítáním po podatelnách, stejně budu muset uhradit nařízenou částku, která je chybná (protože, bych prošvihl lhůtu) a následně mám právo (heč) to po neplatiči daně vymáhat. Nemusím asi zmiňovat, že čas, který tím vším strávím, mi nikdo nezaplatí.

ZDROJ: Zbyněk Pochman, fb

AKTUALIZACE: NEODPUSTÍM SI JEŠTĚ NEDODAT NÁSLEDUJÍCÍ

V minulosti jsem na jiných webech ještě dodal, že právě tímto to začne. A protože s jídlem roste chuť, je potom připraven další krok EU, a to při totálním krachu firmy to už nebude jenom DPH, ale vše a veškeré dluhy, co firma dluží státu a jiným institucím!!!!! Vezmou si vše bez soudů a protahování na obyčejných občanech, které zotročili. Proto tak dobře vyvinuli a podporovali EXEKUTORY, kteří slouží pouze státu!!!!

DAJÍ „VĚC“ DO PROSTORU A BUDOU JÍ SLEDOVAT. KDYŽ SE LIDÉ NEOZVOU A BUDE S TÍM STÁDO SOUHLASIT, OKAMŽITĚ ZAVEDOU DALŠÍ.

Proto doporučuji, aby okamžitě všichni přestali platit kreditkami a neudávali svoje jméno a adresu. Nepoužívali bonusové karty a jiné, které k tomuto účelu byly zavedeny. Nebaví mně ale vše 1000kráte opakovat dokola. Prosím, zamyšlete se nad tím…..

Tak tedy DOBROU NOC…..

tm

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...