…..kříž je nejhorším znamením nejen pro člověka, ale pro celé lidstvo. Kříž je utrpení, které bylo uměle vymyšleno a na lidi aplikováno. Nejhorší jsou kříže při odchodu člověka do jiné dimenze na rakvi a parte. Je jenom na Vás čemu budete věřit.  Na přednáškách o symbolice jsem měl vždy veškeré podklady a důkazy o systému kříže a kruhu. Lidstvo bylo zavedeno do slepé ulice, odkud není v podstatě východu, pokud nepochopíte následující a neoprostíte se od destruktivních symbolů. Tím symbolem je právě kříž. Nevěřte mně, přesvěčte se sami….

05:55

[wp_ad_camp_1]

tm: A pozor, není kříž jako kříž, což lidé z neznalosti zaměňují. Jsou ale kříže, které kříži nejsou, ale dokonalými anténami, podobně jako kruhy….

ufo s anténami

Prozření Andělů – Druhý příchod Kristova vědomí

Před několika dny jsme dostaly poselství, ve kterém jsme byly požádány, abychom vyjmuly trnovou korunu Ježíše Krista, která je uložena v katedrále svatého Ludvíka IX ve Francii (energeticky) a odevzdaly jí Bohu. Bylo potřeba sesbírat i všech 13 trnů z této koruny, které byly rozdány mezi panovníky a zaplést je zpět. Energie této trnové koruny, která symbolizuje bolest a utrpení, brání přijmout 100% energií Ježíše Krista, které jdou k Zemi, tedy brání i našemu plnému procitnutí a přijmutí božích a vesmírných energií k druhému příchodu Ježíše Krista a k otevření vědomí lidského bytí.

S láskou a za pomocí Ježíše a Boha jsme 23. 3. 2016 přesně ve 13:13 vyjmuly energetickou trnovou korunu a odevzdaly i všechnu tu bolest z uctívání a tak Ježíše osvobodily. Tím, že lidé tuto trnovou korunu uctívají, uctívají jeho bolest a on jí stále měl na své hlavě.

Jsou to uměle vytvořené strachy církví proto, aby udržely lidi v nevědomí, neznalostech, aby uctívali Ježíše Krista. Čím více ho uctívali, tím více bolesti bylo propáleno. Bolest byla krutá, bolestivá, církví vmanipulovaná pro její dobro a její účely.

Stejně tak, jako uctívají lidé trnovou korunu, uctívají i kříže, před kterými klečí a modlí se. K tomu následuje výzva od samotného Ježíše:

„V tuto chvíli vás žádám, abyste sejmuli bolest z tohoto kříže. Odevzdejte všechny bolesti a krutosti tohoto kříže zpět matičce Zemi, Bohu. Čím více klečíte před křížem, tímto utrpením, tím více bolesti stále zvedáte zpět na povrch. Je důležité, abyste si uvědomili, že tato síla, tato bolest již skončila a není potřeba uctívat tyto bolestivé energie, které byly zmanipulovány ze strany církve. Prosím propusťte mě jednou pro vždy a nechte plynout tyto energie, Boží lásky a světla. Jsem zde stále u vás, aniž byste museli klečet a uctívat tento kříž bolesti. Utrpení mé, Ježíše Krista. Kříž je symbol utrpení. Prosím povzneste se všichni nad tyto energie a přijměte volnost a svobodu. Odevzdejte veškeré předsudky, které byly dány církví manipulovanou energií, která se šířila jako velké zlo. Prosím propusťte mě s láskou. Jsem zde pro vás stále. Při každé vaší vzpomínce přicházím a pomáhám. To je důležité si uvědomit. Nepřebírejte utrpení mého bytí.„

Ježíš

Prosím sundejte kříže z krku a ze zdí. Je to utrpení. Toto překřížení je blok, zablokování vaší cesty. Čím více křížů, tím více bloků. Kříž znamená církevní blok. Nepropouští vás nahoru… hlásí … nepůjdeš dál!!

Pokaždé, když mineme kapličky s kříži, kostely jsme na to s Kačenkou upozorňovány.

Zdroj: (1)

tm: po celá desetiletí opakuji následující: Kdo si na sebe bere kříž (nosí kříž na krku), bere si na sebe bídu, utrpení, nemoci, chudobu, destruktivní energie a mnoho jiného, což nemá konstruktivní vliv na člověka. Prosím nevěřte mně a přesvěčte se sami. Děkuji…..

S KŘÍŽEM NA KRKU A V BYTĚ SE STÁVÁTE OTROKY TOHOTO SYSTÉMU…..

Prosím podívejte se na:

GP kardinál JUDAS Díl 1

GP kardinál JUDAS Díl 2

GP kardinál JUDAS Díl 3

Zde máte všechno dopodrobna vysvětleno…..

tm

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.