;

…..ano v podstatě Vám ani nelžou. Bude to rychlý přechod dat z jedné dimenze do dimenze druhé. Daty je zde myšlena Vaše duše (pokud jste ji zde v hotelu Země ďáblu neprodali)….

05:55

…..bylo by dobré se co nejrychleji zamyslet a zaměřit na všechny možnosti zastavení budování sítí systému 5G. JE TO VRAŽEDNÁ TECHNOLOGIE, KTEROU CHTĚJÍ NA LIDSTVO POUŽÍT….

Vysvětlíme ve zkratce následující. Kabala a deepstate jede po 5 kolejích. Přeskakuje z koleje na kolej, která jim právě vyhovuje a kde není „zácpa“. Připravili WWIII, kterou se jim nepodařilo zažehnout a kolej se stala nepotřebnou, proto přeskočili na další.

Dle KARDINÁLA JUDASE a posledního konsilu pod Vatikánem s 23 bratry v roce 2003 před zničením lidstva, jak to sám nazval GP, mělo dojít ke smíšení obyvatel v EU a vyvolání občanských válek v jednotlivých státech. Sami vidíte, co se odehrává a nemohou rozpoutat přes veškeré brutality připravenou občanskou válku, zatím kdekoliv.

Očkovací vakcíny, jedy v potravinách, chemtrails, „slabé záření“ z mobilních telefonů a sítí, pokračuje také pomalu v depopulaci obyvatelstva. A proto nastupuje jedna z dalších kýžených možností depopulace a eliminace obyvatelstva.

Je to síť 5G, jedna z dalších možných a tentokráte jistých a určitě účinných zbraní proti lidstvu.

Vědcké důkazy a posudky se hromadí aby prokázaly, že síť 5G může být použita na kontrolu vaší mysli a depopulaci. Míra záření na specifických vlnových délkách, která je použita z výzkumu DARPA, který se zaměřil na psychotronické zbraně vyvinuté za účelem ničení lidské tkáně, přetváření či modifikaci DNA a dálkového ovládání lidského mozku typu MK ULTRA.

Zde máte video v angličtině s francouzskými titulky o celé ĎÁBELSKÉ TECHNOLOGII

https://rutube.ru/video/8a86e2ccd5b04c4c618b38d7b3eb07de/?ref=logo&bmstart=24

Jeden z našich čtenářů nás datoval o taktice, kterou používají a bude také pravděpodobně použita pro systém 5G. Na začátku a v době přípravy bude výkon snížen na minimum. Lidé, kteří se staví a protestují proti používání systému 5G, nebudou moci prokázat nebezpečnost tohoto systémnu. Po uplynutí určité doby „testovacího režimu“ mohou kabalisté PŘEJÍT DO ÚTOČNÉHO MÓDU A STISKNOUT TLAČÍTKO “kill switch” TLAČÍTKO ZABÍJET. PŘEJDOU DO ÚTOČNÉHO REŽIMU S MAXIMÁLNÍM VLNĚNÍM

Snížení výkonu záření těchto vysílačů se počítá do roku 2021-2022, kde bude populace dokonale vysílači pokryta. Potom jim asi nic nezabrání v možnosti použití ĎÁBELSKÉHO VYNÁLEZU 5G na eliminaci lidstva.

Smyslově přeložil tm

tm dodává: bylo by vynikající kdyby lidé začali bombardovat úřady a vládu dopisy s vysvětlením bezpečnosti sitě 5G a podání jejich důkazů. V opačném případě žádat o zákaz stavby. Odmítnout kupovat mobily na síť 5G. PRosím o další návrhy možností zastavit jejich poslední ďábelský plán….

Zdroj: https://stopmensonges.com/les-preuves-que-la-5g-et-linky-sont-des-armes/

Les preuves que la 5G et LINKY sont des armes

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.