…..ano v podstatě Vám ani nelžou. Bude to rychlý přechod dat z jedné dimenze do dimenze druhé. Daty je zde myšlena Vaše duše (pokud jste ji zde v hotelu Země ďáblu neprodali)….

05:55

…..bylo by dobré se co nejrychleji zamyslet a zaměřit na všechny možnosti zastavení budování sítí systému 5G. JE TO VRAŽEDNÁ TECHNOLOGIE, KTEROU CHTĚJÍ NA LIDSTVO POUŽÍT….

Vysvětlíme ve zkratce následující. Kabala a deepstate jede po 5 kolejích. Přeskakuje z koleje na kolej, která jim právě vyhovuje a kde není „zácpa“. Připravili WWIII, kterou se jim nepodařilo zažehnout a kolej se stala nepotřebnou, proto přeskočili na další.

[wp_ad_camp_2]

Dle KARDINÁLA JUDASE a posledního konsilu pod Vatikánem s 23 bratry v roce 2003 před zničením lidstva, jak to sám nazval GP, mělo dojít ke smíšení obyvatel v EU a vyvolání občanských válek v jednotlivých státech. Sami vidíte, co se odehrává a nemohou rozpoutat přes veškeré brutality připravenou občanskou válku, zatím kdekoliv.

Očkovací vakcíny, jedy v potravinách, chemtrails, „slabé záření“ z mobilních telefonů a sítí, pokračuje také pomalu v depopulaci obyvatelstva. A proto nastupuje jedna z dalších kýžených možností depopulace a eliminace obyvatelstva.

Je to síť 5G, jedna z dalších možných a tentokráte jistých a určitě účinných zbraní proti lidstvu.

[wp_ad_camp_2]

Vědcké důkazy a posudky se hromadí aby prokázaly, že síť 5G může být použita na kontrolu vaší mysli a depopulaci. Míra záření na specifických vlnových délkách, která je použita z výzkumu DARPA, který se zaměřil na psychotronické zbraně vyvinuté za účelem ničení lidské tkáně, přetváření či modifikaci DNA a dálkového ovládání lidského mozku typu MK ULTRA.

Zde máte video v angličtině s francouzskými titulky o celé ĎÁBELSKÉ TECHNOLOGII

https://rutube.ru/video/8a86e2ccd5b04c4c618b38d7b3eb07de/?ref=logo&bmstart=24

[wp_ad_camp_2]

Jeden z našich čtenářů nás datoval o taktice, kterou používají a bude také pravděpodobně použita pro systém 5G. Na začátku a v době přípravy bude výkon snížen na minimum. Lidé, kteří se staví a protestují proti používání systému 5G, nebudou moci prokázat nebezpečnost tohoto systémnu. Po uplynutí určité doby „testovacího režimu“ mohou kabalisté PŘEJÍT DO ÚTOČNÉHO MÓDU A STISKNOUT TLAČÍTKO “kill switch” TLAČÍTKO ZABÍJET. PŘEJDOU DO ÚTOČNÉHO REŽIMU S MAXIMÁLNÍM VLNĚNÍM

Snížení výkonu záření těchto vysílačů se počítá do roku 2021-2022, kde bude populace dokonale vysílači pokryta. Potom jim asi nic nezabrání v možnosti použití ĎÁBELSKÉHO VYNÁLEZU 5G na eliminaci lidstva.

Smyslově přeložil tm

tm dodává: bylo by vynikající kdyby lidé začali bombardovat úřady a vládu dopisy s vysvětlením bezpečnosti sitě 5G a podání jejich důkazů. V opačném případě žádat o zákaz stavby. Odmítnout kupovat mobily na síť 5G. PRosím o další návrhy možností zastavit jejich poslední ďábelský plán….

Zdroj: https://stopmensonges.com/les-preuves-que-la-5g-et-linky-sont-des-armes/

Les preuves que la 5G et LINKY sont des armes

[wp_ad_camp_2]

 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.