Německá armáda je dnes sužována různými problémy a je tu ještě jedna – ukázalo se, že pouze polovina potenciálních rekrutů je vhodná pro službu v Bundeswehru, odhalil deník Bild. Jiní jsou údajně nezpůsobilí nebo nemají německý pas.

Špatné zprávy o nedokonalém stavu Bundeswehru přicházejí pravidelně již nějaký čas, ale podle deníku Bild am Sonntag se zdá být situace ještě horší. S odvoláním na armádní zdroj uvádí, že pouze polovina ze 760 000 potenciálních rekrutů je způsobilá sloužit!

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

 

Zbytek mladých uchazečů nemá německé občanství, nesplňuje minimální standardy způsobilosti nebo vůbec odmítá myšlenku vojenské služby. Mezitím sama armáda odmítla uznat problém a řekla: „Jsme na správné cestě.“

Budoucnost však vypadá nejasně, protože kolem 25 000 pracovních míst v armádě je kvůli nedostatku dostupného personálu k mání. Kromě toho zůstává každá pátá civilní pozice v Bundeswehru neobsazena.

V Bundeswehru jsou nejžádanější IT odborníci nebo lékaři, ale je tu nedostatek dalších odborníků, jako jsou bojoví plavci. Nedostatek personálu je tak hrozný, že armáda přijímá téměř všechny, kteří splňují jejich minimální kritéria.

přeložila tereza | zdroj: Russia Today

Angelka Hitler Merkelka také říká ohledně migrace „Jsme na správné cestě.“ A jak to v Německu vypadá – negr strčí dítě pod vlak a další negr, který se nudí, rozbíjí na parkovišti okna aut. A jak bude vypadat německá armáda? Budou v ní sloužit tlustí, liní muži bez kondice? A polovina z nich nebudou Němci? Nechtějí proto vytvořit armádu EU, protože vědí, že německá armáda (a možná nejen ta) stojí za prd?

Když se černoch nudí, video ZDE

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.