…..narazil jsem na explozivní film, který byl namluven a zveřejněn jedním pastorem ve Spojených Státech Amerických. Přinášíme další část mozaiky, která Vám zapadne do současného dění. Ano všemu je opět úplně jinak a znovu potvrzeno z jiné strany. Kolik potřebují ještě lidé důkazů????

00:54

Film, který můžete dole poslechnout a zhlédnout ve angličtině s německými titulky jsme pro Vás, čtenáře tadesca, nechali přeložit. Děkujeme za čtení našich stránek a Šeherezádě za překlad….

Pochvalme Stvořitele.

Jsem tady, abych Vám předal informace týkající se koronaviru, které mi poskytl Stvořitel, vojáci, tajné služby , které jsem získal skrz 40leté působení v tajné službě USA, pod různými prezidenty…takže Vám poskytuji info od lidí, kteří vědí, o co jde. Okay.

Hrozné varování je následující: I KDYŽ MÁTE PŘÍZNAKY CHŘIPKY, NENECHTE SE OČKOVAT (NENECHTE SI DÁT VAKCÍNU PROTI KORONAVIRU). Říkám Vám to teď a je to od Stvořitele. Jestliže máte příznaky chřipky, berte léky na chřipku, odpočívejte a VY A VAŠE TĚLO SE UZDRAVÍTE. NENECHTE SE OČKOVAT! POKUD SE NECHÁTE OČKOVAT, KORONAVIRUS JE V TÉ VAKCÍNĚ, NE VE VAŠICH PŘÍZNACÍCH.

[wp_ad_camp_2]

Pro ty z vás, kdo tomu nerozumí, tak jsme uprostřed revoluce.

Vím, že nerozumíte, ale Stvořitel mi dal možnost jednat s určitou skupinou lidí, která ví, o co se jedná. Tato aktuální situace je TAJNÁ OPERACE, která začala dvěma sty generály, tajnými důstojníky: začalo to kvůli událostem z 9/11.

V roce 2001 se sešlo 200 generálů a řekli dost. Začala tato operace na svržení vlády, zastavení pedofilie a dalších věcí, které se dějí po celém světě.

Jak je to spojeno s koronavirem?

V plánu bylo nastolit pandemii (a prezident Trump o tom byl informován), která vystraší celý svět.

Aby vznikla pandemie, lidé musí být nejdříve nemocní. Jak lidé onemocní? Něco, co bude mít za následek příznaky chřipky, musí být vypuštěno do vzduchu.

To se stalo ve Wuhanu v Číně. 5G bylo spuštěno v maximálním množství. Spuštění 5G zapříčinilo, že lidé v té oblasti začali vykazovat příznaky chřipky. 26 vědců řeklo, aby 5G nebyla spuštěna, protože zapříčiní u lidí příznaky chřipky. Jak lidé chodili do nemocnice s příznaky chřipky, dostali vakcínu (byli očkováni) S KORONAVIREM.

[wp_ad_camp_2]

Pro tento případ byly v pohotovosti kamery, aby zachytily to, jak lidé umírají v ulicích a abyste to mohli vidět.

Pamatujte na to, ŽE ÚČELEM BYLO VYVOLAT PANIKU a já vám dávám info, které obdržel prezident Trump. Z tohoto důvodu neudělal to, co se po něm chtělo.

Takže když 5G ve Wuhanu zapříčinila u lidí příznaky chřipky, ti šli do nemocnice a byla jim podána vakcína, COŽ BYL KORONAVIRUS.

Jak víte dál, celé to začalo expandovat do světa a do plánu vás zasvětím za chvíli.

600 lidí, kteří spolupracovali se zkorumpovanou vládou (Deep State), bylo zatčeno. Všichni byli zatčeni. Kvůli těmto zatčením měli pocit, že D. Trump se chce zbavit Deep State a proto se rozhodli navýšit rychlost toho, co se děje, kvůli těm 600 zatčeným, zkorumpovaným lidem.

Trump si byl vědom plánu 1 -10.

  • Nemocnice budou na dva týdny přehlcené
  • Lidé budou panikařit a dělat zásoby
  • Objeví se rabování
  • Burza bude klesat
  • Lidé nebudou poslouchat prezidenta (ne-patrioti), ale radši politiky, kteří budou tvrdit, že je to prezidentova chyba a to se dostane do médií ( to podpoří bod 3) a 1),…

…a dále to, že budou pokračovat s testováním a počet nakažených lidí bude růst. Ne růst, ale bude vám řečeno, že máte virus.

[wp_ad_camp_2]

  • Umírajících bude přibývat, ne tolik, ale stačí to na bod 2), 3), 1).

Takže toto je jejich plán, který prezident Trump obdržel od tajného armádního důstojníka (Officer).

Celou věcí je tudíž panika a chtějí, aby Trump testoval všechny FEMA, aby dokázali, že to všichni testovaní mají, což by vyvolalo ještě větší paniku. Donald Trump řekl, že se testovat nebude a jestli se chcete testovat, jděte tam a tam. Chtěl nad tím mít kontrolu, protože věděl, co se snaží dělat.

Lidé pracující pro FEMA (přišlo v platnost pod Obamou a Hillary), řekli, lidé teď mají virus a tudíž přineseme vakcínu…ale Trump je chytrý a není v tom sám, má za sebou 200 lidí a řekl, že nenechá ty lidi testovat, protože věděl, že PŘÍZNAKY NEJSOU ONEMOCNĚNÍ. TOU NEMOCÍ JE VAKCÍNA!!!!! !!!!! !!!!!

Pustilo se to do médií a jak víte, 24 celebrit si vzalo VAX I (oznámili nakažení), ale nemají virus, dělají to proto, aby vás donutili nechat se očkovat. Používají celebrity, aby s tím byla veřejnost dobře obeznámena. Využívají média, abyste se na to připravili.

Tom Hanks NEMÁ koronavirus.

Shaquille O´Neal nemá koronavirus.

Média, která jsou vlastněna Illumináty, toho využívají, neboť chtějí, abyste se nechali očkovat.

KDYŽ SE NECHÁTE OČKOVAT, UMŘETE. TEN VIRUS JE VE VAKCÍNĚ.

Okay. Moje poslední slova jsou: Stvořitel říká: varuji vás, varuji celý svět. Nenechte se očkovat. JE TO BIOLOGICKÁ ZBRAŇ A UŽ TO VIDÍTE, UŽ SE TO DĚJE.

 

Pro tadesco přeložila Šeherezáda

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.