…..dle určitých zpráv, které se k nám do redakce dostaly před několika týdny, je pravá MADAMME MERKELOVÁ v Jižní Americe na ranči svého otce, který se tam dožil 103 let. V Německu jí zastupuje zřejmě klon či dvojnice, která dostala vážné problémy motoriky….

08:54

I její podoba a postava dosti pokulhává za originálem, dle mého názoru. Možná při poslechu Německé hymny se začala třást při uvědomění, co vlastně celé EU způsobila, nejen Německu, a došlo ke zpětnému zrcadlení veškerých zločinů na obyvatelsvtvu EU krajin….

V minulosti měl stejné problémy klon „KILLARY CLINTONOVÉ,“ která se také roztřásla jako sulz. Někde se soudruhům z DDR vloudila chybička při programování klonů, které nejsou zvyklé na odraz minulosti….

Merkelová se během oficiální schůzky s ukrajinským prezidentem Zelenskym celá třásla (VIDEO)

 

 

Německá kancléřka Angela Merkelová se pravděpodobně cítila špatně při setkání s ukrajinským prezidentem Volodymyrem Zelenskym v Berlíně 18. června. Na záběrech Merkelová a Zelenskyj stojí na červeném koberci a čekají na národní hymny. Najednou se kancléřka začíná třást.

Třes se snažila uklidnit pomocí aktivního měnění poloh rukou. Zdroje poukazují na to, že Merkelové mohlo být  špatně kvůli zvýšeným teplotám. V Berlíně je 30 stupňů. Zelenskyj však nereagoval na to, co se děje vedle něho.

[wp_ad_camp_2]

Fotografové, kteří se účastnili oficiální schůzky, reportérovi Sputniku řekli, že se kancléřce opravdu silně třáslo celé tělo, zejména během státní hymny.

Později na tiskové konferenci německá kancléřka informovala, že potom vypila tři sklenice vody, a uvedla, že příčinou špatného stavu mohla být právě dehydratace.

Ukrajinský prezident dodal, že hlavě německé vlády nic nehrozilo, protože stál vedle.

Volodymyr Zelenskyj dorazil do Německa na jednodenní návštěvu, je to první oficiální setkání s Merkelovou. V plánu byla diskuse o ukončení konfliktu na Donbasu a jednání o nových perspektivách hospodářské spolupráce. 17. června ukrajinský prezident uskutečnil první návštěvu Francie.

Zdroj (1)

[wp_ad_camp_2]

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.