Renomovaný  světový fyzik Dr. Michio Kaku učinil v živém televizním vysílání šokující prohlášení, když připustil, že za nedávné hurikány je zodpovědný HAARP.

V interview, které uveřejnilo CBS, Dr. Kaku připustil, že nedávné „vyrobené“ hurikány jsou výsledkem vládního projektu na manipulaci počasí, kdy byly po obloze plošně rozstřikovány nano částice, díky kterým byly poté s využitím laserů bouře „aktivovány“.

[wp_ad_camp_1]

V interview (níže) Michio Kaku diskutuje o historii modifikace počasí, poté mu však moderátoři v pokračování na toto téma zabránili.

The High-Frequency Active Auroral Research Program (HAARP) byl postaven začátkem 90. let jako součást výzkumného programu ionosféry, který je sponzorován americkými vzdušnými silamy, námořnictvem, aljašskou univerzitou ve Fairbanks a  Agenturou ministerstva obrany pro pokročilé výzkumné projekty (DARPA).

Anongroup.org píše:

Jeden detail v záplavě akademických dokumentů a patentů týkajících se ovlivňování počasí elektromagnetickými impulsy a vodivými částicemi ve stratosféře, konkrétně se jedná o výzkum publikovaný Národní akademií věd, říká, že „laserové paprsky“ dokáží ve vzduchu vytvářet plazmatické kanály, které způsobují formování ledu.

[wp_ad_camp_1]

Podle profesora Wolfa Kaspariana:

„Za podmínek typického bouřkového mraku, v němž koexistují led a podchlazená voda, nelze zjistit přímý vliv plazmatických kanálů na srážkové procesy či formování ledu.

Za podmínek typických pro tyto cirrové ledové mraky byl nicméně zjištěn nemalý vliv plazmatických kanálů na tvorbu ledu.

Během několika málo minut vedlo působení laseru k silnému zvýšení celkové hustoty ledových částic v komoře, a to až o faktor 100, dokonce i když působení plazmatických kanálů bylo vystaveno pouze 10-9 frakcí objemu komory.

Nově zformované ledové částice rychle snížily tlak vodní páry na saturaci ledu, čímž zvýšily optickou tloušťku oblaků až o tři řády.“

Pro skutečné porozumění geoinženýrství výzkumníci identifikovali dodavatele obranných systémů, kterými jsou Raytheon, BAE Systems a korporace jako je General Electric, jako významné účastníky tohoto projektu. Podle Petera A. Kirbyho, je historickým centrem výzkumu geoinženýrství Massachusetts.

[wp_ad_camp_1]

S anomálními hurikány, které v současné době pustoší Ameriku, ničivými povodněmi v Indii a požáry šířícími destrukci po severozápadním Pacifiku, je tato válka v oblacích téma, kterého by si měla být veřejnost vědoma. Prosím, sdílejte tato data s co největším množstvím lidí.

[wp_ad_camp_1]

Nad hlavami nám zuří válka. Chemtraily práší kde se dá, HAARP je nonstop v akci. Musíme to vzít do vlastních rukou a tím myslím my všichni. Máme to pohodlí, že žijeme v zemi, kterou neničí „přírodní“ katastrofy, ale to neznamená, že taková situace nemůže nastat. Plus koktejl těžkých kovů a nemocí, které na nás foukají spolu s nanočásticemi pro přenášení impulzů z HAARPU.

Vzniká nyní nový web, http://octovani.mablog.eu/ kde budete moci najít informace o tom, co to octování je, jak jej provádět a domlouvat se případně s lidmi v okolí, kdo a kde bude octovat. Můžeme tak pokrýt celou ČR, pokud se zapojí dostatečné množství lidí. Přece si to nenecháme líbit, že?

raja

 

přeložila: raja

zdroj: 1

[wp_ad_camp_1]

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.