Úřady považují za vysoce nepravděpodobné, že by očkování mělo co do činění s úmrtím obyvatele domova důchodců.

U úmrtí osoby očkované proti Covid-19 ve švýcarském kantonu Luzern není podle údajů švýcarského terapeutického institutu Swissmedic patrná žádná spojitost s očkováním. To prokázalo šetření kantonálních zdravotnických úřadů a institutu Swissmedic.

Podle anamnézy a průběhu nemoci je spojitost mezi úmrtím osoby a očkováním na Covid-19 vysoce nepravděpodobná, sdělil Swissmedic ve středu. Podle Swissmedic zemřela 91 letá, již mnoha předchozími těžkými onemocněními trpící osoba několik dní po očkování na Covid-19 v pečovatelském domě pro seniory. Jedná se údajně o přirozenou příčinu smrti.

Doposud je ve Švýcarsku povoleno pouze ochranné očkování od společností Pfizer a Biontech. U příležitosti schválení psal Swismedic 19. prosince, že nejčastější vedlejší účinky dokumentované ve schvalovacích studiích jsou srovnatelné s těmi po očkování proti chřipce. Swissmedic bude důsledně dohlížet na bezpečnost očkovací látky a přijme opatření, pokud by se měly objevit bezpečnostní signály.

Přeložila andrea | Zdroj: kurier.at

To jsou nám „náhody“ že??! Zemřela několik dní po očkování, ale spojitost zde není? Farmako-mafie bude lhát pořád dokola. Vakcína na „covid19“ neprošla řádným testovacím procesem. Ale také proč by měla, že? Farmako-mafie se rozhodla, že vakcínu otestuje přímo na lidech!

A nevěřte politikům ani doktůrkům, že si nechali nějakou vakcínu píchnout. Je to pouze divadlo pro „ovečky,“ aby se vytvořilo zdání ve společnosti, že vakcína je bezpečná. Celé to je produkt „public relations“ agentur. Hysterie COVID podvodu je jedna z největších globálních marketingových akcí za poslední roky.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.