Hollywood je doslova „pekelným místem“, pokud se jedná o pedofilii a sexuální zneužívání dětí.

Výpovědi několika herců, které odhalí Hollywood jako to, co skutečně je, totiž jedno z mnoha důležitých ohnisek a klíčových bodů pro satanistické zneužívání dětí. Herec Corey Feldman si nebral žádné servítky, když v jednom rozhovoru řekl:

„Problémem č. 1 v Hollywoodu vždy byla, je a bude i v budoucnu: pedofilie. To je ten největší problém pro děti v tomto průmyslu. (…) To je to největší tajemství. (…) Byl jsem jimi doslova obklopen, když mi bylo 14 let.“ Teprve když byl starší, pochopil, kdo jsou a co skutečně chtějí. Byli podle jeho slov všude, jako „supi“. Feldman řekl, že on a jeho nejlepší přítel a dětský herecký kolega Corey Haim byli zneužíváni. Toto trauma nakonec přispělo ke smrti Corey Haima, jemuž bylo pouze 38 let, na následky zneužívání drog v roce 2010. Konzumací drog se Haim pokoušel vypořádat se svými „démony“, kteří byli následkem jeho zneužívání.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Haim sám svému příteli důvěrně sdělil, že jej v roce 1986 při natáčení filmu „Lucas“ na scéně jeden dospělý přesvědčil o tom, že je „zcela normální v tomto byznysu, že starší muži mají sexuální vztahy s chlapci. To prý dělají všichni.“ Poté odešli nezletilý Haim a tento starší muž společně na odlehlé místo mezi dvěma přívěsy, kde dospělý vykonal sexuální akty.

Známý herec Elijah Wood („Pán prstenů“) popsal v roce 2016 největší problém Hollywoodu následujícími slovy:

„Zcela jasně se v Hollywoodu dělo něco velkého. Všechno bylo organizováno. V tomto průmyslu je mnoho jedovatých zmijí. Lidí, kteří mají v hlavě jenom svoje vlastní zájmy. Co si můžete představit, to se tam podle všeho již někdy stalo.“

Hollywood – Insider: drogy, orgie, obětování dětí a pedofilie

Insider Jon Robberson z hagmannreport.com se v hollywoodském byznysu pohyboval 16 let. Spolupracoval kromě jiného na projektech, za nimiž stála velká jména, jako například Steven Spielberg, Jerry Bruckheimer nebo J. J. Abrams. V jednom rozhovoru odhalil kromě jiného následující temná pozadí:

„Mnohé z toho, co se dnes v Hollywoodu dělá, je možno popsat jako satanistické, však to skutečně také pochází z druidského zaklínání, druidského čarodějnictví, uctívání Gaie, což všechno vzniklo v devátém a desátém století v Anglii. Stopy předtím vedly přes kabalistické čarodějnictví a židovský mysticismus až k tomu, co se odehrávalo v antickém Babylónu. (…) Existuje přímá historická linie z doby, kdy Babyloňané v chrámu na vrcholu věže obětovali děti pro Molocha.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Kult obětování dětí a „Pizzagate“

Zajímavá je výpověď Robbersona, podle níž tento hrůzný obětní kult sahá až nazpět do Babylónu a k oné čtyřhlavé démonické bytosti z Bible, „Molochovi“, jemuž byly během ohňového rituálu obětovány děti. V této souvislosti stojí za to se zmínit i o skrze Wikileaks zveřejněných e-mailech z okolí Hillary Clintonové a Johna Podesta, ve kterých je přece též zmiňována oběť „Molochovi.“ V tomto e-mailu s číslem Wikileaks 14333 od domnělého Lewise Amselema, jenž byl převeden přes Cheryl Millsovou (poradkyni Hillary Clintonové) ke Clintonové, psal Anselem: „I will be sacrificing a chicken in the backyard to Moloch.“ Česky: „Budu obětovat na dvorku kuře Molochovi.“

přeložila Andrea | zdroj: 9

 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.