;

20:54 AKTUALIZACE 21:27

…..vážení čtenáři tadesca, a všichni ti, od kterých jsem dostal mejlíky ohledně dění na Novém Zélandu….

Po zhlédnutí celého filmu, který byl v údajném přímem přenosu na sítích, jsem uznal za vhodné o tom nepsat z několika důvodů. Bystré oko pozorovatele zjistilo velmi rychle, že se jednalo o nějaký nevhodný FAKE NEWS.

Střelba do lidí vypadá jinak, žádná krev, nesmyslné vracení pachatele na místo, kde byli lidé již „mrtví“, a mnoho jiného. Tohle komentovat rozhodně nehodlám. Dokument, který pachatel předložil k přečtení rozhodně nepsal nikdo z dělnické třídy a znalosti okolo určitých skutečností také člověk pocházející z tohoto prostředí určitě nemá. Ztráta času.

Včera byl den, kdy se měla pozornost odvrátit od jiných událostí. Nevyšla jim další pojistka, kdy na základě události u protinožců (promiňte protihlavců, žijeme v duté Zemi)  měly být rozpoutány po celé EU velké nepokoje. Neříkám, že k nim nemůže v krátké době dojít, ale nyní nedošlo.

Lidé by se spíš měli zajímat, proč do Německa na americkou leteckou základnu Ramstein poblíž města Kaiserslautern v německé spolkové zemi Porýní-Falc, bylo poslední měsíce transportováno několik tisíc vojáků Military Police (vojenské policie). Popřemýšlejte sami. Určitě to bude mít dalekosáhlé a hluboké propojení na dění budoucí….

Nezapomeňte, že USA nemá s Německem žádnou mírovou smlouvu. Byl to také důvod proč se prezident Trump při návratu z Kóre a Číny stavoval na této základně.

Kdo by nevěděl, tak Vojenský policista má větší pravomoci než jakýkoliv politik či policie nebo vojsko v této okupované zemi bez uzavření mírové smlouvy. Více Vám ale napsati nemohu…..

tm

AKTUALIZACE 20:27

Zapomněl jsem napsat, že MANIFEST obsahující 74 stran je dílem tajných služeb, které moc dobře veděly co mají vybrat a napsat z určitých důvodů, dnes ještě spíše nepochopitelných. Ale brzy přijde rozuzlení….

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.