20:54 AKTUALIZACE 21:27

…..vážení čtenáři tadesca, a všichni ti, od kterých jsem dostal mejlíky ohledně dění na Novém Zélandu….

Po zhlédnutí celého filmu, který byl v údajném přímem přenosu na sítích, jsem uznal za vhodné o tom nepsat z několika důvodů. Bystré oko pozorovatele zjistilo velmi rychle, že se jednalo o nějaký nevhodný FAKE NEWS.

Střelba do lidí vypadá jinak, žádná krev, nesmyslné vracení pachatele na místo, kde byli lidé již „mrtví“, a mnoho jiného. Tohle komentovat rozhodně nehodlám. Dokument, který pachatel předložil k přečtení rozhodně nepsal nikdo z dělnické třídy a znalosti okolo určitých skutečností také člověk pocházející z tohoto prostředí určitě nemá. Ztráta času.

[wp_ad_camp_2]

Včera byl den, kdy se měla pozornost odvrátit od jiných událostí. Nevyšla jim další pojistka, kdy na základě události u protinožců (promiňte protihlavců, žijeme v duté Zemi)  měly být rozpoutány po celé EU velké nepokoje. Neříkám, že k nim nemůže v krátké době dojít, ale nyní nedošlo.

Lidé by se spíš měli zajímat, proč do Německa na americkou leteckou základnu Ramstein poblíž města Kaiserslautern v německé spolkové zemi Porýní-Falc, bylo poslední měsíce transportováno několik tisíc vojáků Military Police (vojenské policie). Popřemýšlejte sami. Určitě to bude mít dalekosáhlé a hluboké propojení na dění budoucí….

Nezapomeňte, že USA nemá s Německem žádnou mírovou smlouvu. Byl to také důvod proč se prezident Trump při návratu z Kóre a Číny stavoval na této základně.

Kdo by nevěděl, tak Vojenský policista má větší pravomoci než jakýkoliv politik či policie nebo vojsko v této okupované zemi bez uzavření mírové smlouvy. Více Vám ale napsati nemohu…..

tm

AKTUALIZACE 20:27

Zapomněl jsem napsat, že MANIFEST obsahující 74 stran je dílem tajných služeb, které moc dobře veděly co mají vybrat a napsat z určitých důvodů, dnes ještě spíše nepochopitelných. Ale brzy přijde rozuzlení….

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.