…..Tohle už není možné. Kam jsme se to dostali?! Jsem neskutečně ráda, že žiji v „zaostalé“ krajině jménem Česká republika, kde tyhle trendy ve viditelné míře můžeme pozorovat maximálně tak v Praze. Tedy alespoň v to doufám (pokud to tak není, raději mě prosím z této iluze nevyvádějte…). Tohle je vymývání mozků toho nejhrubšího zrna. Američané jsou tupí, ale tahle záležitost již malinko zavání demencí. Jak někdo může zpochybňovat základ celého našeho druhu? Tedy skutečnosti, že existují dvě, na první pohled rozeznatelná (v ideálním případě) pohlaví s rozdílnými kvalitami. Vždyť je to přirozené, krásné a lidské. Tak to stvořitel chtěl. Takto jsme stvořeni. Copak rozdílnost mezi ženou a mužem již pro některé není dost „rozmanitá“? Evidentně ne….

raja


[wp_ad_camp_2]

Několik studentů překazilo přednášku o genderové rozmanitosti kvůli slovům profesorky biologie o existenci rozdílů mezi muži a ženami. Píše o tom The Dailywire.

Akce pod názvem „Pohovořme si o rozmanitosti“ se konala na Portlandské univerzitě 17. února. Zúčastnila se jí profesorka biologie Heather Heying a James Daymor, bývalý zaměstnanec Google, který byl v srpnu propuštěn za „zvěčnění genderových stereotypů“.

Bioložka poznamenala, že za divný považuje postoj, že se biologické lidské pohlaví, stejně jako pojem gender (vnímání pohlaví) může změnit v průběhu evoluce. Prohlásila, že muži a ženy mají různou anatomii a fyziologii bez ohledu na to, co si o tom myslí společnost. Po těchto slovech se zvedla dívka s krátkými zelenými vlasy a začala křičet. Heather ale pokračovala: „Můžete se urážet, ale je to pravda. Muži a ženy mají různou výšku, různý objem svalové hmoty, různě se jim ukládá tuk. Mozek také nefunguje stejně.“Protestující opustili síň a vypnuli audiosystém, takže lektorka nemohla pokračovat. Na policii studenti prohlásili, že Heather má „vypraný mozek“, jeden také řekl, že „nehodlá poslouchat fašistické výroky“.

[wp_ad_camp_2

Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.