Christian Hartsock z Projektu Veritas se tento týden obrátil na výkonného ředitele YouTube Matta Halprina v jeho bydlišti, aby získal odpovědi na Halprinovo zapojení do kauzy „vakcín“ proti covidu společnosti Pfizer.

Halprin, viceprezident YouTube pro globální důvěru a bezpečnost, spustil po zveřejnění nejnovějšího odhalení společnosti Pfizer organizací Project Veritas nový cenzurní systém, jehož cílem je zabránit jeho sdílení a sledování veřejností.

Aby se uživatelé YouTube a celý svět nedozvěděli pravdu o nelegálních aktivitách společnosti Pfizer v oblasti vývoje biologických zbraní, Halprin dal zaměstnancům YouTube pokyn, aby odstranili všechna nahrání a opětovná nahrání odhalení Project Veritas, pokud nebudou nejprve upravena tak, aby z originálu byla odstraněna klíčová část o tom, že injekce společnosti Pfizer proti covidu jsou nebezpečné a neúčinné.

„Kolik vám Pfizer platí za to, že pro něj děláte krytí?“ Hartsock se Halprina zeptal na ulici, když Halprin vykulil oči a pokusil se utéct z dosahu – podívejte se na video níže. „Přináší nám YouTube společnost Pfizer?“

„Ano,“ odpověděl.

„Matte, když jsi globálním šéfem důvěry a bezpečnosti v YouTube, proč nedůvěřuješ veřejnosti v záležitosti, která se naprosto týká její bezpečnosti?“ ptal se.

Halprin ignoroval všechny Hartsockovy otázky a dokonce mu vyhrožoval, což Hartsocka přimělo k tomu, aby Halprina varoval, že miliony lidí nakonec uvidí jeho „zbabělost“, když odmítne uznat nebo odpovědět na jakoukoli Hartsockovu otázku.

„Uvidí vaše absolutní pohrdání důvěrou veřejnosti. A uvidí vaše absolutní pohrdání veřejnou ochranou. Jste si jistý, že se chcete takto prezentovat?“

„Ano,“ odpověděl.

Hartsock pak na Halprina zatlačil, kolik příjmů z reklamy YouTube získává od společnosti Pfizer. YouTube zjevně kryje společnost Pfizer tím, že se snaží cenzurovat video ukazující její „řízenou evoluci“ a další nekalé aktivity s cílem vyrábět a prodávat další smrtící injekce.

YouTube odstraňuje video s konfrontací s odvoláním na „komunitní standardy“ a „ochranu soukromí“

Hartsock se s Halprinem podle očekávání nikam nedostal, ale pokračoval ve sdílení záběrů se světem, jak slíbil. V reakci na to YouTube zakázal i toto video, pravděpodobně na Halprinův příkaz.

Technologická platforma vlastněná společností Google varovala Project Veritas, že její video s konfrontací s Halprinem porušuje „standardy komunity“ společnosti týkající se „soukromí“. YouTube také pohrozil Projektu Veritas dalšími omezeními nebo dokonce odebráním celého účtu na YouTube.

Stejně jako Jordon Trishton Walker je i Halprin v celé věci na špatné straně dějin. Prokázal, že je jen dalším kolečkem v mašinérii Big Pharma, která profituje na úkor lidských životů.

„Všechna falešná média a velké technologické společnosti podnikají v oblasti propagandy a indoktrinace,“ napsal k tomuto fiasku jeden z komentujících. „Není to žádné tajemství.“

„Klaní se a poklonkují svým marxistickým globalistickým oligarchickým pánům. Bobtnají podle denního scénáře Media Matters. Dělají to tak už dlouho. Teprve teď se to odhaluje. Google ovlivňuje americké volby. Ale kolik lidí z Washingtonu vidíte, že by je hnali k odpovědnosti?“

Další napsal, že to, co Hartsock a Project Veritas dělají, je „to, co by měly dělat miliony lidí“.

„Vzpomínám si na éru, kdy byly masové protesty běžnou záležitostí,“ dodal tento člověk. „Teď jsou lidé buď znecitlivění, nebo se prostě starají o to, jak přežít. Dobrá práce na vaší asymetrické válce, strýčku Same…“

Zdroj: citizens.news

 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.