Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

  • Jednání EU o regulačním nástroji „Chat Control“ prozatím selhala
    Jednání EU o regulačním nástroji „Chat Control“ prozatím selhala

    Jednání EU o regulačním nástroji „Chat Control“ prozatím selhala

  • Jak Rusko donutilo Západ čelit vlastnímu úpadku
    Jak Rusko donutilo Západ čelit vlastnímu úpadku

    Jak Rusko donutilo Západ čelit vlastnímu úpadku

  • Egyptské buldozery vjíždějí do Gazy, kolaps USA a Izraele pokračuje
    Egyptské buldozery vjíždějí do Gazy, kolaps USA a Izraele pokračuje

    Egyptské buldozery vjíždějí do Gazy, kolaps USA a Izraele pokračuje

  • 250 velících důstojníků se muselo podrobit testu loajality na Hegsethově setkání admirálů a generálů na základně Quantico
    250 velících důstojníků se muselo podrobit testu loajality na Hegsethově setkání admirálů a generálů na základně Quantico

    250 velících důstojníků se muselo podrobit testu loajality na Hegsethově setkání admirálů a generálů na základně Quantico

Související zprávy

  • Jednání EU o regulačním nástroji „Chat Control“ prozatím selhala
    Jednání EU o regulačním nástroji „Chat Control“ prozatím selhala

    Jednání EU o regulačním nástroji „Chat Control“ prozatím selhala

  • Americká federální vláda zastavila činnost poté, co Senát neschválil finanční opatření
    Americká federální vláda zastavila činnost poté, co Senát neschválil finanční opatření

    Americká federální vláda zastavila činnost poté, co Senát neschválil finanční opatření

  • Ukrajina chce, aby konflikt s Ruskem skončil ještě letos
    Ukrajina chce, aby konflikt s Ruskem skončil ještě letos

    Ukrajina chce, aby konflikt s Ruskem skončil ještě letos

  • Proevropská vládní strana Moldavska získala díky hlasům ze zahraničí těsnou většinu
    Proevropská vládní strana Moldavska získala díky hlasům ze zahraničí těsnou většinu

    Proevropská vládní strana Moldavska získala díky hlasům ze zahraničí těsnou většinu

Finanční podpora

Pro způsoby platby nás prosím kontaktujte e-mailem.

Pro způsoby platby nás prosím kontaktujte e-mailem.

Prokurátoři chtějí do konce září podat novou obžalobu na Huntera Bidena

Podle středečních soudních dokumentů plánují federální prokurátoři požádat velkou porotu, aby do konce měsíce obžalovala syna prezidenta Joea Bidena Huntera.

Přesné obvinění, kterému bude prezidentův syn čelit, nebylo bezprostředně známo, ale zdá se, že souvisí s obviněním z držení zbraně, v němž byl obviněn z držení střelné zbraně a zároveň z užívání drog. Byl také vyšetřován federálními prokurátory kvůli svým obchodním aktivitám.

Státní zástupce pro stát Delaware David Weiss, nově jmenován zvláštním poradcem v tomto případě, se odkazuje na podání obžaloby před 29. zářím ve zprávě o stavu případu požadované soudkyní Maryellen Noreikaovou.

Obhájci uvedli, že Hunter Biden dodržel podmínky dohody, která ho ušetřila stíhání za trestný čin držení zbraně, pokud zůstane čistý a nebude mít problémy.

Tato dohoda, která obsahuje také doložku o imunitě proti federálnímu stíhání za některé další potenciální trestné činy, byla součástí dohody o přiznání v případě daňových přestupků, která se rozpadla během červencového soudního jednání. Obhájci tvrdí, že zůstává v platnosti.

Zpráva o možném novém obvinění přichází v době, kdy se republikáni ve Sněmovně reprezentantů připravují na pravděpodobné zahájení vyšetřování impeachmentu prezidenta Bidena kvůli nepodloženým tvrzením, že hrál roli v zahraničních obchodních záležitostech svého syna v době, kdy byl viceprezidentem.

„Když se podíváte na všechny informace, které se nám zatím podařilo shromáždit, je přirozeným krokem vpřed, že byste museli přejít k vyšetřování impeachmentu,“ řekl nedávno předseda Sněmovny reprezentantů Kevin McCarthy televizi Fox News.

Mladší Biden je terčem kongresového vyšetřování od ledna, kdy republikáni získali kontrolu nad Sněmovnou reprezentantů, přičemž zákonodárci získali tisíce stran finančních záznamů od různých členů Bidenovy rodiny prostřednictvím soudních obsílek adresovaných ministerstvu financí a různým finančním institucím. Tři mocné výbory Sněmovny reprezentantů nyní sledují několik směrů vyšetřování souvisejících s prezidentem a jeho synem.

Advokáti Huntera Bidena ve středu neodpověděli na žádost o komentář k věci. Kancelář poradce Bílého domu odkázala s dotazy na osobní právníky Huntera Bidena. Ministerstvo spravedlnosti se k věci bezprostředně nevyjádřilo.

Zdroj: ny1.com

Líbí se vám článek? Pošlete ho dál
Pravidla diskuze

Diskuze je pouze pro registrované čtenáře a je moderovaná. Budou uveřejněny jen takové komentáře, které nejsou urážlivé, vulgární, neobsahují reklamu, neobsahují projevy náboženského fanatismu, návody k násilí, pseudo-ezoterické bludy a jsou k tématu.

Není dovoleno vkládat celé články z jiných webů a strojové překlady z cizích jazyků, stejně tak psát celé věty kapitálkami.

Komentáře není dovoleno využívat jako chat a místo pro osobní spory.

Veškeré odkazy v komentářích musí být uvedeny s krátkým popisem čeho se týkají. Odkazy bez popisu jsou považovány za spam.

Komentáře jsou automaticky posuzovány antispamovým systémem, a pokud jsou zadrženy, musí je posoudit administrátor, což může trvat až 25 hodin. Opětovné odeslání komentáře nebo psaní stížnosti prostřednictvím e-mailu nic neurychlí.

Předem děkujeme za respektování těchto pravidel.

2 Komentáře
Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Kasandra
Kasandra
8.9.2023 02:53

Podat zalobu na KTEREHO huntera bideta??? Toho mrtveho, toho clona anebo dvojnika ??? KDY uz konecne prestane to vymyvani mozku a oblbovani tupych ovci ? Vsak je to uz unavne…

Evelyn
Evelyn
Odpověď na  Kasandra
8.9.2023 15:42

Souhlasím, je to už fakt únavné a taky čekám, kdy už bude konec.