…..konec svobodného projevu. Politika fašistického korporátního systému 30 let je tu. Řítíme se do propasti a ještě o tom nevíme. Nevěříte, poslechněte si následující rozhovor….

06:54

[wp_ad_camp_1]

Slobodný vysielač v Českej republike sa snaží pomôcť informovaním bežných ľudí svojou špeciálnou reláciou venovanou Adriane Melekovej, ktorá je väzobne zadržiavaná za spálenie Koránu a jej pomočenie. Slovenská politická moc prostredníctvom špecializovaného útvaru Národnej kriminálnej agentúry, Úradu špeciálnej prokuratúry, Špecializovaného trestného súdu sa snaží potlačiť ľudské práva – „Slobodu prejavu“ vo forme trestných činov proti extrémizmu v Slovenskej republike.

Adrianu Melekovú – Sheilu Sz. Špecializovaný súd v Banskej Bystrici vzal do väzby z dôvodu obavy pokračovania trestnej činnosti za trestné činy – „Zločinu výroby extrémistickych materiálov (trestná sadzba 3 až 6 rokov),v súbehu s prečinmi násilie proti skupine obyvateľov (trestná sadzba 6 mesiacov až 3 roky), hanobenie národa, rasy a presvedčenia (trestná sadzba 1 až 3 roky), podnecovanie k národnostnej, rasovej a etnickej nenávisti (trestná sadzba až na 3 roky).“

Špecializovaný súd v Banskej Bystrici vôbec nevzal v úvahu prezumpciu neviny Sheily Sz., pričom ESĽP v Štrasburgu dospel v obdobnej veci k záveru, že zbavil obvinenia muža z Francúzka , ktorý taktiež spálil Korán a močil na neho. Všetko navyše natočil na video a zverejnil na internete. Štátny zástupca žiadal podmienečný trest troch mesiacov väzenia a pokutu tisíc eur. Súd ale odmietol, že by muž podnecoval nenávisť voči moslimom.

https://youtu.be/pf4P0PSRQNw

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.