…..prodají sami sebe, svoje rodiny a hlavně kolaboranti se po vykonané práci ihned odstraňují, takže si toho moc v budoucnu neužijí. Nepoučili se z dějin, nepoučili se z ničeho a k čemu jim bude naprosto zdevastovaná Evropa bez bílé rasy? A jestli si myslí že pláchnou někde na ostrovy do karibiku, jsou na největším omylu. Zlikvidují je ještě dříve než budou moci odletět. Jsou pak neustále v hledáčku….

12:54
[wp_ad_camp_1]

Protislovenskí kolaboranti a udavači dostanú 15 miliónov eur

 

Prológ: Každá zločinecká doba odmeňovala tých, ktorí jej vehementne pomáhali likvidovať akýkoľvek odpor voči teroru, aký na pospolitý ľud vyvíjala. Ceny zločinca Sorosa verným psom jeho agendy masakrovania štátnosti a suverenity európskych národov sú cenami identickými s esesáckymi vyznamenaniami pre tých najopovrhnutiahodnejších kolaborantov, zradcov a udavačov. Dnes sa vo svojej „opici“ po oslavovaní radosti z vojnových krížov vystatujú, no ich deti a vnuci ich budú všemožne tajiť.

Slovensko a jeho ľud má však pamäť dobrú. Ich ideologicka mantra znie: Nebudeme legitimizovat pravdu a iné názory, a preto štedro zaplatíme za každú lož.

Na sieti sa včera nedala prehliadnuť fotografia z oceňovania „novinárov“, ktorú udeľovala Sorosova treťosektorová OSF. Vedľa seba stáli muži v špinavých, obnosených rifliach a pokrčených tričkách, ktoré zakrývali iba staré saká. Jeden si dokonca zabudol dať dole čiapku z hlavy – prvé spoločenské pravidlo pri vstupe do spoločnosti. Prvá myšlienka, čo mi napadla, bola, že za peniaze, ktoré Soros do Slovenska pumpuje, by mali chodiť oblečení „ako z cukru“. Tiež, že udavač Benčík, ktorý medzi nimi stál ako Venuša, by si mal kúpiť hrebeň. Mal totiž vlasy, ako keď blesk udrie do maliarskej štetky.

U tejto novodobej spoločenskej lúzy teda k starému povestnému: „Človeka poznáš po reči“ pribudlo: „a Sorosovho novinára po starom a ošúchanom oblečení“. Našťastie boli medzi nimi dve ženy, ktoré aspoň spoločenskú udalosť predstierali a zvolili oblečenie hodné udeľovaniu cien. Asi preto im Sorosovci dali kvety.

Keď odložím ľahké pero satiry a začnem sa na vec pozerať bez nádychu opovrhnutia, potom ma z tejto hry tretieho sektoru s obyvateľstvom cez oceňovanie propagandistov pohltí smútok. Smútok z doby ktorú prežívame, pretože propaganda tretieho sektoru, ktorej sa táto dnešná spoločenská lúza prepožičala, je rovnako úbohá, ako bolo otrokárstvo a rovnako plytká, ako mafiánsky hrob. Ich mená do mramoru preto rozhodne nikto nevytesá.

Spoločensky oveľa závažnejšie však je včerajšie vyhlásenie premiéra Fica, ktorý oznámil, že tretí sektor bude jeho vláda financovať oficiálne, cez dotácie Európskej únie. Samozrejme, opäť pod rúškom boja proti korupcii. Aprílový protikorupčný protest, na ktorý obyvateľstvo zneužili, teda priniesol svoje ovocie. Udavači ako Benčík budú mať k dispozícii ďalších 15 miliónov, aby mohli likvidovať naše životy. Tých istých 15 miliónov bude použitých aj na ďalšie preberanie štátnych mocí, ktoré je na Slovensku v plnom prúde.

Tak si to zhrňme a premietnime do reality. Na trhu sa objaví ďalších veľký balík peňazí. Následne sa stane, že bloger s udavačskými sklonmi – ako napríklad Benčík – si založí novú neziskovku. Urobí projekt, ktorého oficiálnou náplňou bude odhaľovanie korupcie. Dostane na to cez fondy EÚ, značnú sumu peňazí a pri jeho povahe a spoločenskej povesti začne robiť napríklad nasledovné: vyhlási verejnú súťaž, ktorú názve „Odhaľovanie korupcie v zelených tričkách“. Následne dá vytlačiť tisíc tričiek z logom ĽSNS a rozdá ich mladým ľuďom. Tí v snahe túto súťaž napríklad o 15.000 eur vyhrať, sa votrú do spoločnosti Kotlebovcov a začnú si vymýšľať, čo všetko na svojich zhromaždeniach alebo si medzi sebou povedali. Následne to začnú písať – po vzore Benčíka – na svoje blogy. Výsledok? Žiadna korupcia sa nepreukáže, iba zvnútra rozloží stranu Mariána Kotlebu, pretože jeho ľudia si prestanú medzi sebou veriť.

Tiež si vytvorí tisícovú armádu trolov, ktorí budú na internete trolovať a v zárodku tak dusiť každú pozitívnu občiansku iniciatívu. Výsledok bude taký, že peniaze z EÚ nepotlačia korupciu, ale budú použité na potláčanie základných ľudských práv a likvidáciu názorových oponentov. Veľa nepohodlných ľudí tiež skončí v base, pretože z obvinení takýchto blogerov sa po zásahu polície budú musieť vyviniť, keďže Fico a jeho vláda namiesto prezumpcie viny zaviedla prezumpciu viny. Peniaze z EÚ teda reálne začnú ničiť ľudské životy.

Kombinácií, ako je táto, budú však stovky, pretože 15 miliónov eur je rozhodne dosť veľké lákadlo na to, aby ľudia zapojili svoju najskrytejšiu udavačakú fantáziu a potlačili v sebe aj zvyšky slovanskej hrdosti, ktoré v nich zostali. Bude sa udávať všetko. Aj to, či ste ráno namiesto čierneho jedli biely chlieb, ktorého jedenie sa začne považovať za rasovú provokáciu, keď za takýto názor bude ľuďom platiť. Za peniaze? V Prahe dom!

Nastal čas, keď sa treba začať reálne pýtať, kto politik Fico v skutočnosti je, keď sa vehementne snaží o likvidáciu slovanských zásad a roduvernosti. Ono totiž nenávisť okolia, cez zasiate semená udavačstva do našej spoločnosti, Slovanov premyslene likvidovalo celé stáročia. Píšu sa predsa o tom historické legendy. Napríklad tá o Jánošíkovi, ktorého tiež dostali udavači.

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.