Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého draka

ze dne 25.11.2019

Bitva o planetu Zemi znovu eskaluje, poněvadž je obžalován zločinec a masový vrah, izraelský premiér Benjamin Netanyahu, zatímco prezident USA Donald Trump vyhlašuje válku královně Alžbětě. Hospodářská a informační válka mezi USA a Čínou zesiluje, zejména ohledně asijského zlata a nedávných amerických snah o získání lithia v Bolívii. Je to součást probíhající bitvy o kontrolu nad mezinárodním finančním systémem, která zuří mezi gnostickými ilumináty a aliancí asijských a evropských královských rodin.

[wp_ad_camp_2]

Podívejme se nejprve na bitvu o kontrolu nad anglosaským světem, která hoří mezi Trumpem a Britskou říší. Zde zdroje Pentagonu říkají: „Trump vyhlašuje válku královně nejen za špehování a pokus o jeho odstranění a odstřižení od moci, ale také za pedofilii, vraždu a další ohavné zločiny královské rodiny.“ Britské zdroje z královské rodiny tvrdí, že zatímco se snaží tradičně se k tomu nevyjadřovat a zůstat nad věcí, vážně přemýšlejí o najímání právníků, aby žalovali Trumpa za urážku na cti za takováto obvinění proti nim.

Velmi horko je kolem prince Andrewa a jeho spojení s pedofilním vydíráním ze strany Jeffrey Epsteina a údajnou aférou se 17ti letou dívkou. „Pedofilní princ Andrew (též zvaný chlípník Andy) je tak toxický, že byl (nebo bude) vyhozen z britských společností British Telecom (BT), Standard Chartered, Barclays, Stelios Philantropic Foundation, Bosch, Cisco, Aon, Salesforce, TV Azteca, Inmarsat, KPMG, AstraZeneca, Air Asia, Woodside Petroleum, a dokonce i z čínských společností jako je Bank of China, China Construction Bank, JD.com, Tencent a Li Ka Shing Foundation,“ tvrdí zdroje Pentagonu.

Královna také propustila Andrewa ze všech oficiálních královských aktivit a povinností. Zdroj blízký královně řekl: „Nebyl bych překvapen, kdyby aféra vážně poškodila monarchii. Královna již nemá nejvyšší kontrolu nad monarchií a nad Soudem svatého Jakuba. Pro zasvěcené je to nyní opravdu velmi vážné znamení.“

Skutečná bitva je samozřejmě tské o kontrolu nad anglosaským námořnictvem, souhlasí zdroje Pentagonu a MI6.

Tady, „Trumpovy čistky začaly vyhozením ministra námořnictva Richarda Spencera za neposlušnost a může po něm následovat i Obamův přesluhující důstojník, protože ‘Donald’ získal loajalitu válečných bojovníků a zvláštní operační síly potřebné k odstranění Sionistů a Deep state,“ říkají zdroje Pentagonu.

[wp_ad_camp_2]

Zdroje MI6 říkají: „Zdá se, že nyní je hodně rivality a pokusů „rozsekat“ královnu za věci jako CIA, USA, Ministestvo obrany apod. Takže toto poslední fiasko hovoří za vše.“

Znamením toho, jak je tato bitva vážná, zdroje Pentagonu uvádí, že i když „víceadmirál Andrew nebude vydán a může se schovávat za diplomatickou imunitu, může být předveden americkou armádou, protože královna je také vrchním velitelem britských sil.“ Není třeba říkat, že taková operace by se rovnala vyhlášení války.

Bitva o kontrolu námořnictva USA a Velké Británie je pouze jedním aspektem větší bitvy o kontrolu finančního systému. Trump je na válečné stezce proti evropským a asijským královským rodinám, protože se chystají „současně překalibrovat Forex a státní dluhopisové trhy na globální úrovni,“ říká jeden zdroj z evropské královské rodiny.

Podle zdrojů CIA v Asii se Trump pokouší tumotu čelit tím, že se snaží odhalit podvod Federálního rezervního výboru s indonéským zlatem ve výši 29 bilionů dolarů, v době krize banky Lehman.

Podle CIA: „Během finanční krize dala Rada guvernérů FEDu ve Washingtonu D.C. FEDu v New Yorku bezprecedentní pravomoci, aby vytvořil přes 29 bilionů elektronických dolarů na záchranu Wall Street. Značná část z této sumy šla na podporu mnoha centrálních bank po celém světě.“

[wp_ad_camp_2]

„Trumpovův brzký protiútok může spočívat v tom, že Dohoda Green Hilton Memorial, podepsaná tehdejším prezidentem J.F. Kennedym a prezidentem Sukarnem v Ženevě v listopadu 1963, se stane skutečností. Trump může tahem svého pera vydat Exekutivní příkaz a obnovit tak Exekutivní příkaz číslo 11110 s případným pozměňovacím návrhem, což umožní Ministerstvu financí vydávat nové dolary Spojených států Amerických. Může to být restart amerického dolaru, protože Trump ponechá dluh Federálního rezervního systému skutečnému vlastníku – chazarské sionistické kabale,“ říká zdroj CIA.

Zdroj z královské rodiny poznamenal, že „pokud je to rozsah zpravodajských informací ze CIA, pak máme před sebou ještě dlouhou cestu. Jednotlivým národním státům, jako je Amerika, by se zřejmě zabránilo v tom, aby se osamostatnily, poněvadž celá věc je vnitřně velmi provázaná. Plánuje se však přechod ze systému fiat měny na měnu zajištěnou aktivy. Tato část je správná, to ano.“

Trump mezitím také útočí na Wall Street, podle zdrojů Pentagonu. „Po neúspěšném vstupu na burzu společností WeWork, Lyft a Uber, chamtivá Wall Street není schopna vydělat hodně peněz na manipulaci s akciemi firmy Aramco, protože jejich vrcholní psi jako JP Morgan a Goldman Sachs čelí trestnímu vyšetřování Ministerstva spravedlnosti spolu s Boeingem, General Electric a dalšími společnostmi,“ říkají zdroje.

Trump zabavil japonský národní důchodový fond ve výši 1,5 bilionu dolarů, aby udržel vládu USA nad vodou, uvedly zdroje CIA v Asii. Proto fond přestal sdělovat, kam přidělil svá aktiva za třetí fiskální čtvrtletí. V té době vláda USA potřebovala peníze na zaplacení svých účtů.

[wp_ad_camp_2]

„Kde jsou skutečné peníze všech těch pracujících Japonců?“ Když se trh zhroutí, a je to blízko, budou všechny počítačové položky smazány. Předpokládám, že to bude stejné se všemi vládními penzijními fondy. Hra se blíží ke konci,“ vysvětlil situaci zdroj CIA.

Další věcí, kterou Trumpovy ozbrojené síly dělají, je fyzické zadržování, uvěznění a případně zabití politických nepřátel. To je důvod, pokud tak můžeme říci, proč všechna nedávná vystoupení Baracka Obamy, George Sorose, Nancy Pelosiové, Adama Schiffa a dalších, jsou jen počítačová grafika. Je těžké to posoudit, ale pokud se například podíváte na video nedávného údajného „televizního vystoupení“ Nancy Pelosiové, můžete v záběru od minuty 1:13 do 1:15 z jejích očí vidět, že jde o počítačem generovaný obrázek.

VIDEO ZDE

Útoky probíhají obousměrně. Trumpův spojenec Benjamin Netanyahu byl minulý týden konečně obviněn z korupce. Zdroje Pentagonu tvrdí, že se snaží vyjednat dohodu výhrůžkami a že řekne světu, co ví o masové vraždě v podobě útoku na Fukušimu v Japonsku.

Také Trumpův právník a spojenec Rudolph Giuliani veřejně prohlásil, že by mohl být zabit, ale že má „pojistku.“ Pravděpodobně mluvil o 11. září, protože byl v té době starostou New Yorku.

[wp_ad_camp_2]

Začátkem tohoto měsíce se odehrál pokus o otravu Trumpa, jak o tom informovalo několik alternativních médií.

Co je zajímavé na této bitvě mezi Gnostickými Ilumináty a jejich mužem – Trumpem – a královskými rody, je to, jak se zdá, že obě strany podporují vytvoření meritokraticky osazené agentury pro plánování.

Ruský prezident Vladimir Putin veřejně vystoupil minulý týden a uvedl, že systém založený na agentuře pro plánování budoucnosti, jejímž průkopníkem je Japonsko a Singapur, a který nyní používá Čína, je lepší.

„Celková výkonnost čínské ekonomiky je mnohem efektivnější než výkon ostatních hlavních ekonomik, včetně americké,“ řekl Putin ve středu na fóru investičních fondů VTB „RUSSIA CALLING!“

„Myslím, že to do značné míry způsobuje obavy našich amerických přátel a vysvětluje omezení uvalená na Čínu,“ uvedl Putin a dodal, že americké sankce jsou výsledkem „této skutečnosti, nikoli nerovnováhy v obchodní bilanci.“ Podle Putina je klíčem k čínskému úspěchu „jedinečná symbióza mezi centralizovaným plánováním a tržní ekonomikou.“

[wp_ad_camp_2]

Společnost Bílého draka již dlouho podporuje založení agentury pro budoucí plánování světa, která vylepšuje asijský model centrálního plánování v kombinaci s tržní ekonomikou, který Putin chválí. Pokud by taková agentura byla zřízena s ročním rozpočtem ve výši jednoho bilionu dolarů nebo i více, mohla by během několika měsíců ukončit chudobu a zastavit ničení životního prostředí. Poté by mohla konzultovat s lidmi po celém světě, jak proměnit tuto planetu v ráj, kterým má správně být. Agentura by také mohla dohlížet na přechod vojensko-průmyslového komplexu od mečů k pluhům. Následně by se mohla uskutečnit expanze lidského a pozemského života do vesmíru.

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.