…..všichni myslící lidé vědí, o co se na politické scéně jedná. Jenom pokrytci a lidé s „amputovaným“ mozkem opět budou tvrdit, že všichni, kteří se do ní navážejí, jsou konspirativní teoretici…..

18:54

Zneužitá dívka s vypláchlým mozkem je skutečně vrchol veškerého kretenismu, který se dá na planetě Zemi dosáhnout. Brzy zakážou sportovcům veškeré sporty, protože prokazatelně při námaze vydávají mnoho CO2 z plic…..

 

 

Ruský prezident Vladimir Putin označil v stredu švédsku aktivistku za ochranu klímy Gretu Thunbergovú za zle informovanú tínedžerku, ktorú zmanipulovali k tomu, aby vo svojom septembrovom prejave na pôde OSN prišla s nerealistickými požiadavkami. Informovala o tom agentúra Reuters.

„Choď a vysvetli rozvojovým krajinám, prečo by mali aj naďalej žiť v chudobe a nemať sa ako Švédi,“ vyzval mladú Švédku Putin na energetickom fóre v Moskve.

[wp_ad_camp_2]

Ruský líder v tejto súvislosti ďalej zdôraznil, že je úbohé, ako Thunbergovú zneužívajú určité nemenované skupiny na presadzovanie svojich cieľov.

Thunbergová na konci septembra počas svojho prejavu na úvod klimatického summitu v newyorskej centrále OSN ostro skritizovala svetových lídrov za nedostatočné úsilie pri riešení klimatických problémov.

Za „príliš radikálne postoje“ pri prejave v OSN kritizoval Thunbergovú aj francúzsky prezident Emmanuel Macron. Reagoval vtedy na jej kritiku Francúzska a Nemecka.

[wp_ad_camp_2]

„Keď vidím, že ideme (Francúzsko a Nemecko) ukončiť všetky naše uhoľné operácie, ako aj to, že ukončujeme ťažbu uhľovodíkov… Nemyslím si, že toto je veľmi efektívny prístup. Ak máte veľmi radikálne postoje, môžete antagonizovať verejnosť,“ uviedol v reakcii na Thunbergovej kritiku francúzsky prezident.

Zdroj (1)

 

Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.