QAnon se bezpochyby řadí k nejzajímavějším internetovým fenoménům současnosti. Vše začalo 28. října 2017, kdy byl na adrese qanon.pub zveřejněn první anonymní příspěvek tajemného pana Q. Postupem času se však začalo ukazovat, že se jedná spíše o skupinku lidí než o jednoho přispivatele. Jedno z uživatelských jmen, které Q v diskuzích použil, „Q Clearance Patriot“ (vlastenec s prověrkou Q), poukazuje na typ prověrky, která osobu s tímto pověřením kvalifikuje k přístupu k jaderným zbraním (pod americkým ministerstvem energetiky). Takovou prověrku může mít pouze vysoce postavený úředník v Trumpově administraci nebo Trump sám.

Z „online konspirační teorie“ se stalo něco, co nikdo nečekal. Globální hnutí podporující Q v boji proti Deep State, obchodu s dětmi, pedofilním kruhům a satanistické vládě elit. Stoupenci Q si říkají „QAnons“ nebo „Q Patriots“. Tito lidé se sdružují na sociálních sítích, především na Twitteru, a sdílí spolu poznatky, dávají si věci do souvislostí a chtějí svými příspěvky probudit i další lidi. Platformy sociálních sítí se je snaží ze všech sil umlčet.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Facebook již před nějakou dobou smazal největší globální skupinu QAnonů a Twitter jim neustále maže účty. Q Patrioti se však nedají tak snadno odbýt, jakmile je účet jednoho smazán, založí si ho znovu a ostatní patrioti ho podpoří svými „follows“.

QAnon se už nedá tak snadno zastavit, jak by si mnohé entity jistě přály. Jeho vliv již zasahuje do politiky a plní titulky novin. Rozebírá se na největších televizních stanicích USA, kde se tuto „konspirační teorii“ snaží konstantně diskreditovat, zesměšňovat a banalizovat. Nezřídka moderátoři používají výrazy jako „šílenství“, „spiknutí“, „extremistická pravice.“

Jeden titulek nejmenovaného zahraničního plátku dokonce hlásá: „QAnon rozvrací Ameriku“, to už musí tato „snůška blábolů“ v sobě ukrývat hodně síly, aby měla moc činit něco takového. Přesto je Qanon nadále vykreslován jako znuděný ajťák, který nemá nic lepšího na práci, než se vydávat za „tajného agenta“, aby si připadal důležitý.

Naštěstí exituje spoustu webů, které si dají tu práci se zpracováváním důkazů o skutečnosti tohoto fenoménu. Například stránka qproofs.com nabízí spoustu grafických zpracování souvislostí mezi „Qdrops“ (příspěvky Q), twitterem Donalda Trumpa a světovými událostmi. QAnons se mimo jiné zabývají právě tím, jak korespondují příspěvky Q a prezidenta Trumpa na jeho twitterovém účtu @realDonaldTrump. Často mezi nimi bývá velmi krátký časový rozestup, který je označován jako [time] delta. Například když prezident Trump zveřejní příspěvek 5 minut po Q, tak je to 5 min delta. Asi 11 krát se stalo, že Trump i Q zveřejnili příspěvek v naprosto stejný čas, tedy 0 delta. Zde dokonce „Double Zero Delta“:

 

[wp_ad_camp_2]

 

Jedna velmi čerstvá ukázka toho, jak se Q snaží komunikovat a vytvářet velmi podivné „náhody“, které náhodami být určitě nemohou. 20. července 2020 Q píše:

„Jste připraven jít znovu do služby?“

Generál Flynn si změní úvodní foto na Twitteru na „Bůh žehnej Americe“

Q mu následně odpoví: „Potvrzeno. Bůh žehnej Americe.“

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Q během svého působení na internetu se svými fanoušky mnohokrát vytvořil podmínky k tomu, aby dokázal spojitost mezi ním/nimi a Trumpem, a poskytl nám tak důkazy o tom, že je tím, za koho se vydává. Skupinka patriotů měla velmi zajímavý nápad. Vyrobili si transparenty s nápisy „Honk for Q“, což znamená „Zatrubte pro Q“ a postavili se k silnici, kde zrovna projížděla prezidentská kolona. Jak často se stane, že prezidentská kolona někomu na žádost zatroubí?

Q později zveřejnil příspěvek, kde tuto událost komentuje:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jako další příklad si můžeme uvést, když jeden z QAnonů napsal: „Možná by Q mohl do prezidentského proslovu zakomponovat frázi „tip top.“

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Video začíná v čase, kdy prezident Donald Trump ve svém projevu dvakrát za sebou pronese frázi tip top ve spojitosti z údržbou budovy. „Udržuje se v tip top stavu. Říkáme tomu tipy top stav.“

Za zmínku stojí také příspěvky, ve kterých Q stále připomíná slovo „fireworks“, neboli ohňostroje. Možná šlo o odkaz na 4. července, kdy mělo dojít k nějakému velkému odhalení, které bylo následně odloženo. Kolem silnic se v USA začaly objevovat záhadné billboardy vyjadřující podporu QAnonu:

Will Sommer on Twitter: "QAnon billboards are a thing now. This one's in Georgia.… "

Ryan Lenz on Twitter: "More evidence of the #QAnon conspiracy theory reaching into the real world on a billboard along I-75 in Georgia.… "

 

[wp_ad_camp_2]

 

QAnon, Georgia Car Wash Style | Crooks and Liars

Billboards Promoting 4Chan Conspiracy Theory 'QAnon' Pop Up Across America

Ilegální ohňostroje přispivatel na twitteru komentuje slovy: „Tichá většina už nemůže dále mlčet.“

Ukázali jsme si alespoň pár příkladů, jakým způsobem se s námi snaží komunikovat lidé, kteří se schovávají za písmenem Q. Jedná se o vyvrcholení dlouho chystaného a promyšleného plánu, který má osvobodit lidstvo od otroctví a nevědomosti. Poslední Matrix. Je to vyvrcholení operace „Storm“ neboli „Bouře“, o které Q neustále hovoří. Ať už se jedná o likvidaci podzemních laboratoří a tunelů, záchranu dětí, tisíce odpečetěných žalob proti státníkům, církevním činitelům a hollywoodským kriminálníkům, kteří se desítky a možná stovky let ukájeli na nevinných dětech a extrahovali z nich drogu zvanou Adrenochrome, přechod na nový finanční systém, odtajnění vyspělých technologií a komunikace s lidmi a bytostmi z jiných planet. Vše muselo být dopředu detailně naplánováno, aby byl zajištěn úspěch. Jak neustále píše Q: „timing is everything„, aneb „načasování je všechno“.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Prezident Trump při fotografování před večeří s armádními představiteli učinil poněkud kryptické prohlášení:

Trump ukázal prstem dokola kolem místnosti a zeptal se přítomných: „Vy víte, co tohle znamená?“

„Povězte,“ zareagoval jeden reportér.

„Možná je to ticho před bouří,“ odpověděl prezident

„Co myslíte za bouři?“ zeptal se další novinář. „Narážíte na Írán? ISIS? Co to znamená?“

„Lidi, máme tu nejlepší armádu světa,“ řekl Trump. „Všem vám děkuji, že jste přišli.“

Kristen Welker z NBC News se zeptala: „Jaká bouře pane prezidente?“

Trump: „Uvidíte.“

Pokud máte zájem studovat QAnona podrobněji a posbírat další cenné střípky do své mozaiky, doporučuji následující video. Můžete si zapnout automaticky tvořené české titulky. Toto video obsahuje ultimátní kompilaci dat, po jejichž zhlédnut vám mnoho záležitostí začne zapadat.

Díky skvělému načasování všech akcí operace Bouře se můžeme s radostí dívat vpřed, na budoucnost, která nás čeká. Pokud na Twitteru budete chvíli prohlížet příspěvky s #QAnon nebo #WWG1WGA, zjistíte, jak obrovské množství lidí již chápe, o čem to celé je. Lidé se masově probouzejí. Dokonce sami sebe označují jako „ty, kteří si vzali červenou pilulku“ a snaží se ukázat pravdu i ostatním, kteří stále ještě spí. To je přesně to, čeho se Kabala vždy obávala. V jednotě je síla. Jak Q rád píše: „Devided you’re weak. United we stand!“

Následuje příspěvek Q patriota:

„Nejsme sami. Čím dál více lidí se probouzí. Where we go one, we go all.“ dnes v Mannheimu v Německu.

Měl jsem z toho husí kůži, opravdu to řekl před tímhle obrovským davem, možná 3-4 tisíce lidí.

Velmi pěkně zpracované video, doporučuji zhlédnout:

Q nám rád připomíná, že letos bude „velmi horké léto“. Trumpovo prohlášení, že nás čeká „pravděpodobně nejzajímavějších 8 týdnů v historii“ s tímto prohlášením koresponduje. Vše zatím nasvědčuje tomu, že 22. července bude dnem, kdy se dozvíme něco velkého. Další horké datum je 2. srpna. Spekuluje se o tom, že bude veřejnosti představen údajně mrtvý JFK Jr. jako jeden z těch, co stojí za QAnonem. Důkazy a vysvětlení zde:

Kdy bude řečena kompletní pravda veřejnosti o tom, kdo nám tu doposud vládl a jaká zvěrstva byla páchána, o tom se můžeme jen dohadovat. Osobně si myslím, že nám to budou muset dávkovat, aby se alespoň větší polovina lidí na planetě nezbláznila. Hlavním bodem v programu, hned po paralelně probíhajících čistkách a honu na Deep State, je přechod na nový finanční systém. Do konce července pravděpodobně pád měny a následně kdo ví jak turbulentní přechod na nový systém. Určitě je lepší se zajistit dostatečnými zásobami alespoň na 3-6 měsíců. Kdo můžete, kupujte stříbro.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Data, která jsem vám zde poskytla, jsou pouhou kapkou v moři. Materiálů a zdrojů na téma QAnon je nepřeberné množství, takže kdo hledá, ten najde. Sdružujte se na sociálních sítích, existuje spoustu skupin a stránek na Facebooku i Twitteru kde můžete sdílet své poznatky. Speciální bezpečná platforma pro QAnony, kde vám nehrozí cenzura, se jmenuje WeWake.life. Protože jedině společně to můžeme zvládnout. Rozdělení jsme slabí. V jednotě je síla.

Na závěr se hodí přidat známý příspěvek QAnona, kde píše:

Učíte se.
Kolik náhod je třeba, než se stanou matematicky nemožnými?
Počkejte až se dozvíte, kdo to tu s vámi mluví.
Q

Trust the plan.

Enjoy the show.

WWG1WGA!

raja

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.