„Jménem republiky“ byl 24. března pod číslem VGW 103/048/3227/2021-2 vynesen senzační rozsudek, který politice paniky premiéra Kurze uštědřil pěkný pohlavek. Soud na vícero místech tvrdí, že PCR test není vhodný k tomu, aby určoval infekčnost. Tento pravděpodobně fakticky korektní rozsudek nepřímo popírá celou korona-politiku v Rakousku, která spočívá na právě tomto testu.“

Správní soud ve Vídni vyhověl stížnosti FPӦ týkající se zákazu jejich schůze ohlášené na 31. ledna ve Vídni. „Zákaz byl vydán neoprávněně“, uvádí se v rozsudku jménem republiky. V odůvodnění rozsudku soud na základě vědeckých studií uvedl, že důvody zákazu předložené státním policejním ředitelstvím ve Vídni jsou naprosto neopodstatněné. Soud souzní s výklady ve stížnosti „ve všech bodech“ a jde dokonce ještě dále nad rámec argumentů předložených FPӦ. Obzvláště použitá kritéria a definice zjištění počtu nemocných s koronou jsou masívně zpochybňována.

 

[wp_ad_camp_3]

 

„PCR test není vhodný k diagnostice“

Výslovně je poukazováno na to, že dokonce i podle Světové zdravotnické organizace WHO „PCR test není vhodný k diagnostice a tudíž sám o sobě nevypovídá nic o nemoci nebo o infekci člověka.“ Ministr zdravotnictví však používá zcela jinou, mnohem rozšířenější případovou definici pro onemocnění Covid-19, s níž se zákaz setkání však nedá odůvodnit, neboť:

Pokud by měla korona-komise případovou definici ministra zdravotnictví brát jako základ, a ne tu od WHO; tak jakékoli zjištění počtů nemocných / infikovaných je špatně.

Soud dospěl k závěru, že v „informaci“ zdravotnické služby pro město Vídeň, na které zakládalo státní policejní ředitelství ve Vídni svůj zákaz, „k případu epidemie neexistují žádné platné a na důkazech se zakládající výpovědi a zjištění.“

Soud doslova:

Vycházíme-li z definicí ministra zdravotnictví, „definice případu Covid-19 ze 23. 12. 2020, tak je „potvrzený případ“ 1) každá osoba s průkazem SARS-CoV-2 specifické nukleové kyseliny (PCR-Test, pozn.), nezávisle na klinické manifestaci, nebo 2) každá osoba s průkazem SARS-CoV specifického antigenu, která splňuje klinická kritéria 3) každá osoba s průkazem SARS-CoV specifického antigenu, která splňuje epidemiologická kritéria. Žádný z těchto tří ministrem zdravotnictví definovaných „potvrzených případů“ tudíž nesplňuje požadavky pojmu „nemocný/infikovaný“ podle organizace WHO. Vycházení pouze z PCR testu (potvrzený případ 1) je WHO odmítnuto (…)

FPӦ dnes (31.3.) předloží veřejnosti další podrobnosti z tohoto převratného poznatku.

Přeložila andrea | Zdroj: Info Direkt

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.