Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

  • Po Trumpově slibu označit ANTIFu za domácí teroristy prudce vzrostl zájem o vstup do této organizace
    Po Trumpově slibu označit ANTIFu za domácí teroristy prudce vzrostl zájem o vstup do této organizace

    Po Trumpově slibu označit ANTIFu za domácí teroristy prudce vzrostl zájem o vstup do této organizace

  • Hrozí nevratné podvody a manipulace. Odborník Doležal provedl důkladnou analýzu korespondenční volby
    Hrozí nevratné podvody a manipulace. Odborník Doležal provedl důkladnou analýzu korespondenční volby

    Hrozí nevratné podvody a manipulace. Odborník Doležal provedl důkladnou analýzu korespondenční volby

  • Psychologická operace „Kirk“ odvádí pozornost od utajování kauzy Epstein
    Psychologická operace „Kirk“ odvádí pozornost od utajování kauzy Epstein

    Psychologická operace „Kirk“ odvádí pozornost od utajování kauzy Epstein

  • Ministerstvo války chce očistit armádu od zrádných vojáků, kteří oslavují Kirkovu smrt
    Ministerstvo války chce očistit armádu od zrádných vojáků, kteří oslavují Kirkovu smrt

    Ministerstvo války chce očistit armádu od zrádných vojáků, kteří oslavují Kirkovu smrt

Související zprávy

  • Proslov prezidenta Putina na 10. Východním ekonomickém fóru
    Proslov prezidenta Putina na 10. Východním ekonomickém fóru

    Proslov prezidenta Putina na 10. Východním ekonomickém fóru

  • Rusko popírá, že by se zaměřilo na budovu ukrajinské vlády
    Rusko popírá, že by se zaměřilo na budovu ukrajinské vlády

    Rusko popírá, že by se zaměřilo na budovu ukrajinské vlády

  • Putin pozval Zelenského do Moskvy na jednání, nikoli na kapitulaci
    Putin pozval Zelenského do Moskvy na jednání, nikoli na kapitulaci

    Putin pozval Zelenského do Moskvy na jednání, nikoli na kapitulaci

  • Světová špička v oblasti medicíny Peter C. Gøtzsche – setkání v Praze dne 9.9.2025
    Světová špička v oblasti medicíny Peter C. Gøtzsche – setkání v Praze dne 9.9.2025

    Světová špička v oblasti medicíny Peter C. Gøtzsche – setkání v Praze dne 9.9.2025

Finanční podpora

Pro způsoby platby nás prosím kontaktujte e-mailem.

Pro způsoby platby nás prosím kontaktujte e-mailem.

Rána zasazená mezinárodní bezpečnosti. VS OSN hlasovalo o smlouvě INF

Ruské ministerstvo zahraničí vyjádřilo zklamání z výsledků hlasování ve Valném shromáždění OSN o rezoluci na podporu Smlouvy o likvidaci raket středního a krátkého doletu. Uvádí se to v komentáři oddělení informace a tisku, který byl zveřejněn na webu zahraničněpolitického rezortu.

„Tak byla zasazena další rána architektuře mezinárodní bezpečnosti a stability. Teď, po rozvrácení INF může být do závodů ve zbrojení a možná i do přímé konfrontace zataženo hned několik regionů světa,“ podotýkají diplomaté.

Podle názoru Moskvy „svým napomáháním nebo bezstarostnými ústupky tyto země daly zelenou de facto Washingtonu ke zničení smlouvy“.

Včera nepodpořilo Valné shromáždění OSN návrh rezoluce na podporu zachování platnosti smlouvy INF, který předložilo Rusko a deset dalších zemí. Pro něj hlasovalo 43 zemí, proti 46 a 78 zemí se hlasování zdrželo.

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Během posledních let se Moskva a Washington navzájem obviňují z porušování smlouvy o raketách krátkého a středního doletu. Ruská vláda přitom opakovaně říkala, že závazky smlouvy přísně dodržuje a zmiňovala, že má otázky k USA.

Konkrétně se jedná o to, že Spojené státy umístily v Rumunsku a instalují v Polsku zařízení, která jsou schopná vystřelovat okřídlené střely kategorie Tomahawk, což je dohodou zakázáno.

Ve Washingtonu zase tvrdí, že dohodu porušuje Moskva. V říjnu prezident Donald Trump prohlásil, že USA kvůli tomu odstoupí od smlouvy INF. Americký ministr zahraničních věcí Mike Pompeo řekl, že Moskva má dva měsíce na to, aby „začala opět plnit“ dohodu. Pokud k tomu nedojde, Spojené státy přestanou plnit své povinnosti vyplývající ze smlouvy.

zdroj: 9

 

[wp_ad_camp_2]

 

 

Líbí se vám článek? Pošlete ho dál
Pravidla diskuze

Diskuze je pouze pro registrované čtenáře a je moderovaná. Budou uveřejněny jen takové komentáře, které nejsou urážlivé, vulgární, neobsahují reklamu, neobsahují projevy náboženského fanatismu, návody k násilí, pseudo-ezoterické bludy a jsou k tématu.

Není dovoleno vkládat celé články z jiných webů a strojové překlady z cizích jazyků, stejně tak psát celé věty kapitálkami.

Komentáře není dovoleno využívat jako chat a místo pro osobní spory.

Veškeré odkazy v komentářích musí být uvedeny s krátkým popisem čeho se týkají. Odkazy bez popisu jsou považovány za spam.

Komentáře jsou automaticky posuzovány antispamovým systémem, a pokud jsou zadrženy, musí je posoudit administrátor, což může trvat až 25 hodin. Opětovné odeslání komentáře nebo psaní stížnosti prostřednictvím e-mailu nic neurychlí.

Předem děkujeme za respektování těchto pravidel.

7 Komentářů
Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Jan
Jan
23.12.2018 09:47

Ukazka, jak USA ovladaji svet. Jenom je tech hlasu proti nim pri hlasovanich stale vice. Je nutne vydrzet. OSN se stalo jako EU a NATO nastrojem k prosazeni cilu globalistu proti zajmum zemi. Jejich ucelem je, snadneji svet dokopat tam, kde by se muselo jednat s jednotlivymi zememi. Smlouvy jsou utajovany, opozice vetsinovymi hlasovanimi umlcena, Muslimu je stale vice a uz diktuji co budeme muset. Jedina obrana je vystoupeni z techhle divadelnich spolecnosti NATO, OSN, EU, protoze jsou nastrojem globalistu proti nasim zajmum.

tomáš marný
Odpověď na  Jan
23.12.2018 09:54

Milý honzo,
máš ve všem 1000% pravdu. Je nutné konečně touto cestou vykročit….
tm

bloblo
bloblo
Odpověď na  tomáš marný
23.12.2018 14:11

Škoda, že s vykročením nesouhlasí cca 90% českých voličů.

Rodo
Rodo
22.12.2018 20:12

Už aby jim těm magorům za louži bouchl ten yelowston aby měli starosti na svém území a přestali se s.rát do zbytku světa

kolibrik
kolibrik
Odpověď na  Rodo
22.12.2018 21:19
Vítězslav Crha
Vítězslav Crha
22.12.2018 19:58

USA naprosto nikdy dlouhodobě neplnila žádnou mezinárodní smlouvu. Nikdy nebyly sto přestat s vymyšlenými podvrhy a podprahovými zprávami jen proto,aby mohli když to finanční situace USA vyžadovala napadat různé země světa. Zbrojní průmysl v USA je nenažraná saň pod křídly neokonů,kteří mají svou naprosto temnou vizi a jdou pro ni přes mrtvoly. Tzv věří ve svého teroristického Jéžíška v kabátě z trinitrotoluenu.