…..copak ukazují lidstvu????? Kdo tahá za šnůrky v pozadí???? 

11:22

[wp_ad_camp_1]

Žeby nás připravovali na invazi reptiliánů či androidů tímto zajímavým snímkem? Pravděpodobně ANO!!!!!

Snímek je tvořen jako vždy pyramidou (u důležitých sdělení), která se skládá z hlav osob na snímku. Pyramida dominuje. Tak jako DOMINA z bordelu stojící po pravé straně šaška BABIŠE, kterému ovázali podprsenku kolem hlavy. Je vidět, že český bordel uspořádaný politiky vede bordelmamá se skrytým obličejem a platí a bude platit „ZA VŠÍM HLEDEJ ŽENU“. Tím pádem BABIŠ NEMÁ CO ŘÍCI A JE MU VŠE DIKTOVÁNO. Na české scéně nic nového. Na levé straně snímku stojí v pozadí reptilián, který bude řídit budoucí dění v politice nejen u nás. Dávají nám najevo, že právě ZNÁZORNĚNÍ mimozemšťané jsou vládnoucí silou (momentálně) na planetě Zemi. (Celá anglická královská rodina má vtělené reptiliány)

Dávají nám jasně i písmem najevo, že se jedná o rozloučení se svobodou. Nemějte obavu, reptoši si protlačí vedoucí úlohu jejich podpindosníka a poskoka BABIŠE, který bude poskakovat, jak oni budou pískat. Z toho důvodu nějaký trubadur indického či tureckého původu, který nám všem a ostatním bude diktovat co máme dělat a postupně přeberou úlohu pod taktovkou mimozemské rasy.

Složené ruce v klíně (ÚDAJNÉ PRVNÍ DÁMY ANO) ukazují, že jsme složili zbraně ještě než se vystřelilo. JESTLI CHÁPETE?

Papež nemá dlouhou dobu co říci a stojí v pozadí mlčící a skleslý.

Lemur, který by měl spíše býti surikatou, která vždy vše hlídá, nám ovšem naznačuje důležitou okolnost. Až vypukne neuvěřitelný chaos v Evropě, utečou politici na nějaké ostrovy, protože Lemur je právě ostrovní zvíře z Madagaskaru. Čili pryč na ostrovy. Je to krásně dvojsmyslně ukázáno.

 

[wp_ad_camp_1]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ovšem opět bijící do očí je horní levý snímek s hlavou reptoše a písmena F a písmena X. Hlava reptoše vše okořenila a dodala to koření v podobě O. Nic jiného než F O X čili 666, aby bylo jasné, kdo to tady vede a kdo za koho kope…..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsal tm

ps: Tímto děkuji za zaslání snímku od nicku Belakarus

 

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.