;

…..copak ukazují lidstvu????? Kdo tahá za šnůrky v pozadí???? 

11:22

Žeby nás připravovali na invazi reptiliánů či androidů tímto zajímavým snímkem? Pravděpodobně ANO!!!!!

Snímek je tvořen jako vždy pyramidou (u důležitých sdělení), která se skládá z hlav osob na snímku. Pyramida dominuje. Tak jako DOMINA z bordelu stojící po pravé straně šaška BABIŠE, kterému ovázali podprsenku kolem hlavy. Je vidět, že český bordel uspořádaný politiky vede bordelmamá se skrytým obličejem a platí a bude platit „ZA VŠÍM HLEDEJ ŽENU“. Tím pádem BABIŠ NEMÁ CO ŘÍCI A JE MU VŠE DIKTOVÁNO. Na české scéně nic nového. Na levé straně snímku stojí v pozadí reptilián, který bude řídit budoucí dění v politice nejen u nás. Dávají nám najevo, že právě ZNÁZORNĚNÍ mimozemšťané jsou vládnoucí silou (momentálně) na planetě Zemi. (Celá anglická královská rodina má vtělené reptiliány)

Dávají nám jasně i písmem najevo, že se jedná o rozloučení se svobodou. Nemějte obavu, reptoši si protlačí vedoucí úlohu jejich podpindosníka a poskoka BABIŠE, který bude poskakovat, jak oni budou pískat. Z toho důvodu nějaký trubadur indického či tureckého původu, který nám všem a ostatním bude diktovat co máme dělat a postupně přeberou úlohu pod taktovkou mimozemské rasy.

Složené ruce v klíně (ÚDAJNÉ PRVNÍ DÁMY ANO) ukazují, že jsme složili zbraně ještě než se vystřelilo. JESTLI CHÁPETE?

Papež nemá dlouhou dobu co říci a stojí v pozadí mlčící a skleslý.

Lemur, který by měl spíše býti surikatou, která vždy vše hlídá, nám ovšem naznačuje důležitou okolnost. Až vypukne neuvěřitelný chaos v Evropě, utečou politici na nějaké ostrovy, protože Lemur je právě ostrovní zvíře z Madagaskaru. Čili pryč na ostrovy. Je to krásně dvojsmyslně ukázáno.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ovšem opět bijící do očí je horní levý snímek s hlavou reptoše a písmena F a písmena X. Hlava reptoše vše okořenila a dodala to koření v podobě O. Nic jiného než F O X čili 666, aby bylo jasné, kdo to tady vede a kdo za koho kope…..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsal tm

ps: Tímto děkuji za zaslání snímku od nicku Belakarus

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.