Definícia hlúposti je keď sa stále do okola snažíme robiť tú istú vec, ktorá nefunguje,” podľa Rihanny, ktorá povedala skupinke detí: “ak Ježiš do teraz nevypočul vaše modlitby, skúste sa pomodliť k Satanovi.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Rihanna bola vyznamenaná vládou Barbadosu. Premenovali ulicu, na ktorej vyrastala ako dieťa, práve podľa nej, na ulicu Rihanna drive. Na oficiálnom príhovore počas slávnostného obradu odkrývania novo-premenovanej ulice Rihanna drive v Bridgtowne, využila príležitosť poradiť mladým deťom Barbadosu.

Viem, nie je to ľahké narodiť sa v Bridgtowne, v Barbadose. Je to boj a musíte na sebe pracovať dvojnásobne, aby ste mohli dosiahnuť čokoľvek. Musíte sa vedieť pretlačiť. A aj ja stále tvrdo pracujem, ale som živím príkladom toho, že môžete dokázať čokoľvek,” povedala Rihanna prítomným deťom, predtým ako dodala: “Ak ste si sem prišli pre radu, môžem vám všetkým hneď teraz jednu z najväčších prezradiť.

Koľko z vás sa po celé roky modlí k Ježišovi, z celého srdca a naspäť od neho nič nedostal?” opýtala sa Rihanna publika, zloženého najmä z detí a mladých dorasťencov, “Ruku hore! Budte úprimní, je to v poriadku.

Po tom ako pár detí zdvihlo svoju ruku, Diamantová speváčka povedala:

 

[wp_ad_camp_2]

 

Ježiš sa o vás vôbec nezaujíma. Myslíte si, že by vás vôbec počúval? Dobrá rada pre vás, pretože ste moji ľudia. Budte úspešní a pomodlite sa k Satanovi,” povedala Rihanna pred tým ako premiér Freundel Stuart náhle zmenil tému a šokovaní rodičia zasiahli a odviedli svoje deti.

Nová značka, pre ulicu Rihanna Drive v Bridgetowne, v Barbadose.

Napriek jemnému dažďu sa Rihanna usmievala a mávala fanúšikom, keď prechádzala po uliciach svojho rodného mesta s visiacimi drahými šperkam. Mala na sebe žiarivo žlté šaty a obrovské zlaté náušnice.

Rihanna a jej kázanie o Satanovi je len jedno z posledných verejných prejavov, kde speváčka vyjadruje sympatie s temnou stranou. Potom, ako začala svoju kariéru speváčky R&B ako nováčik, premenila svoj obraz a objala temnú spiritualitu. Následne sa vydala sa na vrchol popovej hry, zatiaľ čo neustále môžme vidieť satanské gestá a výrazne propaguje symboliku iluminátov.

Odvtedy, čo sa v globálnom povedomí ustálila ako bláznivá zabávačka, ktorá uznáva diabla, sa Rihanna pokúsila zjemniť jej temný obraz, avšak znepokojujúce poznámky, ktoré vyslovila v Barbadose, naznačujú, že je ďaleko od zmeny povahy a že otvorene prijala tie najtemnejšie sily spoločnosť.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Táto udalosť, taktiež vznietila obavy, že ilumináti sa snažia posunúť svet do ďalšej fázy ich veľdiela a začali používať celebrity k otvorenej propagácií temného duchovna ako jedno z prijateľných náboženstiev pre tých, ktorí hľadajú vedenie a to vrátane detí.

Preklad: anna, Zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.