Rodiče školáků, učitelé a lékaři ve Velké Británii se stále více obávají politiky LGBT ve školách a proto založili Asociaci bezpečných škol, píše The Times.

Členové sdružení obviňují školy ze stimulace dětských pochybností o jejich genderové identifikaci pomocí lékařských zásahů a také, že radí dětem, jak změnit své pohlaví, pokud pochybují o svém pohlaví.
 

 Smrt transsexuálního mladíka Jadena Lowa, způsobeného hormony, byla pro Tanyu Carterovou, matku čtyř dětí, poslední kapkou, její děti totiž studovaly s Jadenem na stejné škole v anglickém Cambridgeshire, uvádí The Times.

Tanya Carterová znepokojeně sledovala, jak britské školy zavádí politiku LGBT. Podle ní si některé školy zvou odborníky, kteří vysvětlují dětem, které pochybují o své genderové identitě, jak změnit pohlaví.
 
„Jsem velmi znepokojena tím, jak moje děti čelí ve škole a i na internetu trans propagandě,“ řekla Carterová. Podle The Times se nyní připojila k aktivní skupině dalších rodičů, učitelů, lékařů a psychologů zvaných The Safe School Association.


 
Aktivisté skupiny (jejichž počet je 150 členů) tvrdí, že nová genderově neutrální pravidla ve školách porušují práva dívek na šatny a koupelny stejného pohlaví. Kromě toho členové sdružení tvrdí, že pochybnosti dětí o genderové identitě jsou stimulovány lékařským zásahem: jako příklad jsou uváděny léky blokující pubertu. Je také třeba poznamenat, že v některých případech školy neinformují rodiče o tom, že jejich děti jsou požádány, aby se ztotožnily s opačným pohlavím.
 
The Times píše, že zástupci Asociace se obrátili na vládu, aby upozornili na problém. Kromě toho má Asociace v úmyslu pomoci školám zlepšit politiku LGBT a poskytnout alternativní poradenství dětem a jejich rodinám.
 
Britské školačky budou muset dát sbohem sukním. Nejméně 40 vzdělávacích institucí v Anglii již zakázalo dívkám nosit tuto část šatníku, zatímco jiní uvažují o takovém zákazu. Sukně jsou nahrazeny kalhotami. Vedení škol se tak snaží zvolit genderově neutrální školní uniformu, aby potěšily transsexuální studenty.
 
zdroj: 9
 
Na pražské radnici jsou asi taky nemocní, protože tam vyvěsili duhovou vlajku nemocných lidí. A v sobotu se radši vyhněte Praze, poněvadž se tam bude konat Prague Pride a koncentrace postižených lidí bude tak vysoká.
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.