Rodiče školáků, učitelé a lékaři ve Velké Británii se stále více obávají politiky LGBT ve školách a proto založili Asociaci bezpečných škol, píše The Times.

Členové sdružení obviňují školy ze stimulace dětských pochybností o jejich genderové identifikaci pomocí lékařských zásahů a také, že radí dětem, jak změnit své pohlaví, pokud pochybují o svém pohlaví.
 

[wp_ad_camp_2]

 Smrt transsexuálního mladíka Jadena Lowa, způsobeného hormony, byla pro Tanyu Carterovou, matku čtyř dětí, poslední kapkou, její děti totiž studovaly s Jadenem na stejné škole v anglickém Cambridgeshire, uvádí The Times.

Tanya Carterová znepokojeně sledovala, jak britské školy zavádí politiku LGBT. Podle ní si některé školy zvou odborníky, kteří vysvětlují dětem, které pochybují o své genderové identitě, jak změnit pohlaví.
 
„Jsem velmi znepokojena tím, jak moje děti čelí ve škole a i na internetu trans propagandě,“ řekla Carterová. Podle The Times se nyní připojila k aktivní skupině dalších rodičů, učitelů, lékařů a psychologů zvaných The Safe School Association.

[wp_ad_camp_2]


 
Aktivisté skupiny (jejichž počet je 150 členů) tvrdí, že nová genderově neutrální pravidla ve školách porušují práva dívek na šatny a koupelny stejného pohlaví. Kromě toho členové sdružení tvrdí, že pochybnosti dětí o genderové identitě jsou stimulovány lékařským zásahem: jako příklad jsou uváděny léky blokující pubertu. Je také třeba poznamenat, že v některých případech školy neinformují rodiče o tom, že jejich děti jsou požádány, aby se ztotožnily s opačným pohlavím.
 
The Times píše, že zástupci Asociace se obrátili na vládu, aby upozornili na problém. Kromě toho má Asociace v úmyslu pomoci školám zlepšit politiku LGBT a poskytnout alternativní poradenství dětem a jejich rodinám.
 
Britské školačky budou muset dát sbohem sukním. Nejméně 40 vzdělávacích institucí v Anglii již zakázalo dívkám nosit tuto část šatníku, zatímco jiní uvažují o takovém zákazu. Sukně jsou nahrazeny kalhotami. Vedení škol se tak snaží zvolit genderově neutrální školní uniformu, aby potěšily transsexuální studenty.
 
zdroj: 9
 
Na pražské radnici jsou asi taky nemocní, protože tam vyvěsili duhovou vlajku nemocných lidí. A v sobotu se radši vyhněte Praze, poněvadž se tam bude konat Prague Pride a koncentrace postižených lidí bude tak vysoká.
Pokud vás článek zaujal, můžete ho sdílet.