Bývalý kongresman Ron Paul varuje, že „hlboký štát“ sa chystá urobiť útok pod falošnou vlajkou ako spúšťač 3. svetovej vojny.

Dr. Ron Paul v rozhovore tento týždeň povedal, že Amerika bude pravdepodobne zatiahnutá do ďalšej veľkej vojny, ako dôsledom veľmi dobre zinscenovaného útoku pod falošnou vlajkou s účasťou Severnej Kórei.

 

[wp_ad_camp_1]

 

“Smerom k Severnej Kórei vidíme rovnaký scénar kampane, ako sme mohli pozorovať od roku 2001 do 2003 za účelom vytvorenia podpory u Americkej verejnosti voči invázii do Iraku.“  napísal Adam Dick pre Ron Paul Institute, zhrnujúc komentár Rona Paula.

Thefreethoughtproject.com píše: Počas rozhovoru, Paul kritizuje Trumpovu administráciu za vyhrážanie sa vojenskou silou voči Severnej Kórei a za pokus o vyvolanie konfliktu.

 Po objasnení ako nezmyselný a nebezpečný je tento slovný zápas medzi Trumpom a Kim Jong Unom, Paul vysvetluje prečo USA tam nemá čo robiť a ako ich samotná prítomnosť v tejto oblasti ohrozuje životy a stojí miliardy.

Toto smerovanie ku konfliktu je veľmi vážne, Paul popisuje ako môže byť skutočná alebo aj zinscenovaná udalosť pod falošnou vlajkou zneužitá k okamžitému zatiahnutiu USA do katastrofickej svetovej vojny.

„Pódium je pripravené, Severná Kórea sa vyhráža: „Dobre, zostrelíme lietadlo“, povedal Paul popisujúc scénar.

 

[wp_ad_camp_1]

 

Teraz, keď je pódium pripravené, všetko postupuje podľa plánu, pretože sa zapájame. Jedny použijú útok pod falošnou vlajkou, druhí zostrelí lietadlo, len kvôli tomu aby ta vojna už začala.“ Paul vysvetluje.

Paul, ktorý poznamenáva, že bol na strednej škole počas prvého nezmyselního konfliktu s Koreou, potom vykresluje paralelu ako USA momentálne robí to isté ako keď vstupovala do vojny s Iŕakom – klamstvá, klamstvá a znova klamstvá až pokým sme im neuverili.

“Len si zapamätaje… propaganda, hlboký štát a mainstream média presvedčili občanov Ameriky, že Saddam Hussein je nebezpečný. A momentálne robia to isté so Severnou Kóreou“ Paul vysvetluje

Ako odpoveď na túto propagandu, Paul, ktorý slúžil ako predseda Inštitútu Rona Paula za mier a prosperitu od kedy opustil Dom USA, hovorí Američanom: „Mali by ste byť múdri a nenaskočiť na túto lož,“ Ako píše Adam Dick

Keďže väčšina obyvateľstva bojuje nad ľuďmi, ktorí kľačia počas národnej hymny, Donald Trump sa dostal do tieňovej vlády a začal viesť USA do vojny. Jeho metódy tak vychytralé, že sa mu podarilo oklamať jeho podporujúcu základnu a presadiť ďalšiu vojnu, vyššie dane a pokračovanie Obamacare. Po celý čas si ľudia mysleli, že robí Ameriku znova veľkou.

 

[wp_ad_camp_1]

 

Trump porušil skoro každý sľub, ktorý dal svojim fanúšikom a bohužiaľ sa zdá, že im to vôbec nevadí. Skrat z nespočetných symbolických výkonných rozkazov, ktoré urobil pri vstupe do prezidentského kresla, Trump dokazuje, že má v úmysle vykonávať presne rovnakú politiku ako jeho predchodcovia – a to vrátane uvedenia celej Ameriky bolestivým spôsobom do posilovania spodnej línie vojensko-priemyselného komplexu.

Ako Ron Paul povedal: „Prezident Trump, ktorý drží v rukách milióny životov v Kórei a Amerike, nazval diktátora Severnej Kórei „raketovým mužom na samovražednej misii“. Prečo? Vyprovokovať ho k nejakej činnosti na vyvolanie odpovedi Ameriky? Možnože prezident USA ani nebude na to čakať. Pripomenme si na udalosť v Tankinskom zálive pod falošnou vlajkou, že provokácia ani nemusí byť skutočná. Pohybujeme sa na extrémne nebezpečnom územi a Kongres pri najlepšom zaspáva alebo povzbudzuje k vojenskému vyhrážaniu sa.

K tomu ako ukončiť toto smerovanie k vojne Ron Poul má riešenie:

Ako vyriešiť krízu trvajúcu  7 dekád: stiahnuť všetky vojenske USA jednotky z Kórejského poloostrovu; a všetky vojenské vcičenia na hraniciach Severnej Kórei; vyzývať k priamej komunikácií medzi Južnou a Severnou Kóreou a ponúknuť pohostenie alebo prisedanie s medzinárodnou delegáciou vrátane Ruska a Číny, čo sú konieckoncov susedné krajiny Kórei.

Školské urážky medzi Donaldom Trumpom a Kim Jong-Unom nie sú vôbec zábavné. V skutočnosti je to úrážka pre nás všetkých!

 

 

Preklad: anna, Zdroj: (1)

 

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.