Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku
  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

  Európa utrpela vo vojne s Ruskom drvivú porážku

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál
  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

  Okno do nového světa – snaha o duchovní ideál

Související zprávy

 • Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa
  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

  Generál Milley pláče; a že prý stále pracuje pro prezidenta Trumpa

 • „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO
  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

  „Královna mRNA vakcín“ oběšena v GITMO

 • Generál Mark Milley odvezen do GITMO
  Generál Mark Milley odvezen do GITMO

  Generál Mark Milley odvezen do GITMO

 • JAG zatýká zvláštní zástupkyni USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny
  JAG zatýká zvláštní zástupkyni USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny

  JAG zatýká zvláštní zástupkyni USA pro hospodářskou obnovu Ukrajiny

Rudý říjen pokračuje celosvětovým útokem na vojenské podzemní základny. Další odstřižení chazarské mafie od financí

Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého draka

ze dne 5.10.2Q2Q

Dlouho očekávaná říjnová ofenzíva proti Satanic Cabal je v plném proudu, uvádějí zdroje Pentagonu. Patří sem útoky na podzemní vojenské základny (DUMB) v Kalifornii, Švýcarsku, Portugalsku, Španělsku, na Novém Zélandu, v Austrálii a Německu.

Největší bitvou byl útok na podzemní komplex poblíž Palm Springs v Kalifornii. To bylo místo, kam uprchl samozvaný satanistický vůdce Leo Zagami, aby se vyhnul zatčení v Itálii. Zagami tvrdil, že dokáže přivolat démony, přiznal se k požírání lidských plodů a vedl kampaň proti papeži Františkovi.

Útok na podzemní základnu byl ve zprávách označen jako série šesti stovek zemětřesení. Podle zdrojů z amerického Geologického výzkumného ústavu však tyto výbuchy nesly zjevné známky výbuchů a nikoliv přírodních procesů.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Zdroje Pentagonu rovněž uvádějí, že „více jak 1600 Izraelců mohlo být vystaveno nezákonnému zacházení, protože pokračují protesty proti Bibimu (zločinec Benjamin Netanjahu).“ Izrael byl navíc odhalen, jak se pokouší o zahájení třetí světové války podněcováním sporu mezi Ázerbájdžánem a Arménií,“ uvádějí zdroje. Izrael je nucen podepsat smlouvu o nešíření jaderných zbraní a jaderném odzbrojení, jako podmínku pro mír na Blízkém východě, dodávají.

„Útoky začaly poté, co americký prezident Donald Trump vyhlásil nouzový stav v první den fiskálního roku 2021 (1. října 2020), a poté opustil Bílý dům,“ uvádějí zdroje. Bylo to také v tento den, kdy byla americká „letadla soudného dne“ poslána do vzduchu na znamení připravenosti na totální jadernou válku.

Tato ofenzíva byla předem zveřejněna na webových stránkách Trump-anon (chcete-li Qanon) s následujícími obrázky. Jeden ukazuje hodiny Mickey Mouse s ručičkami ukazujícími na 10 a 2, což označuje 2. října. Druhý hovoří sám za sebe.

 

Podle více zdrojů Trumpovi i nadále hrozí bezprostřední nebezpečí atentátu. Největší hrozbou je jeho zeť, Jared Kushner, souhlasí zdroje z lóže P3 a MI6. „Trumpův krok je matoucí, ale zdá se, že převládá teorie o tom, aby se vyhnul atentátu. Ten strašný Kushner byl na rampě s jedním z Hicksů,“ poznamenávají zdroje MI6. Mluvily o nejmenovaném příbuzném asistentky Trumpa pro PR Hope Hicksové, který byl údajně zodpovědný za otrávení Trumpa jedem z Mossadu, proto jsou pozitivní výsledky testu na „Covid-19,“ uvádějí zdroje.

Zdroje z lóže P3 říkají, že by upřednostňovaly generála Mikea Flynna za prezidenta a Mikea Pence za viceprezidenta. Je to proto, že tito jedinci podporují jejich cíle světové republiky a světového míru. Jezuitské zdroje říkají, že Pence byl přepraven do Severní Koreje za účelem osobní ochrany.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Bez ohledu na to, jak probíhá Trumpova ofenzíva, poznamenává MI6:

„USA jsou nepoctivým státem na pokraji totální občanské války, úpadkem společnosti a v mnoha oblastech země přichází stav zkázy.“

Za zmínku stojí také to, že tokijská burza se 1. října uzavřela kvůli „závadě“, první den fiskálního nového roku firmě The United States of America Corporation. ODKAZ

Podle japonského vojenského zpravodajství bylo skutečným důvodem odstávky burzy zastavení toku peněz z Bank of Japan k chazarské mafii. Na pozadí toho bylo po nacistickém Bushově puči z 11. září 2001 Japonsko (pod hrozbou útoku zemětřesením) nuceno předat kontrolu nad všemi svými kótovanými společnostmi za účelem zajištění fondů vlastněných chazarskými mafiánskými rodinami Bushů, Rockefellerů a Rothschildů.

Centrální banka Bank of Japan (která není ani bankou ani japonskou) od té doby na ně prostřednictvím Tokijské burzy cenný papírů prala peníze. Tento tok byl nyní přerušen, říkají zdroje.

Mezinárodní odříznutí peněz do finančního odvětví je jedním z důvodů, proč je nyní zaměstnáno pouze 10% lidí pracujících ve finančním odvětví v New Yorku. Doufejme, že 90% tohoto převážně parazitického průmyslu bylo trvale odstaveno.

S tím souvisí i zpráva, že šeky odeslané z amerického ministerstva práce začaly sílit. První kontroly se objevily na amerických Panenských ostrovech, kde se schovávali členové rodiny Rothschildů.

Uvědomujeme si, že dostáváme a reportujeme protichůdné informace z našich zdrojů o Trumpovi. To odráží skutečnost, že máme zdroje na obou stranách této probíhající občanské války na Západě. A prezident Trump má dvě tváře. Jedna jde proti satanistické mafii.

Zdá se však, že ta druhá jeho tvář veřejné osobnosti následuje FAKE pandemii Covid-19 a s tím spojenou agendou ID očkování. Nás by zajímalo, jestli je v tomto úsilí upřímný, nebo to jen hraje s vědomím, že je těžké, ne-li nemožné, přijít s bezpečnou a účinnou vakcínou, a jen udržovat radost na akciovém trhu uspokojováním farmaceutických společností pozitivním výhledem na dosažení jejich cíle?

 

[wp_ad_camp_2]

 

Jedna z teorií je, že zkoumáním odporu vůči hydroxi-chlorochinu jako preventivnímu a léčebnému přípravku, v době podpory Trumpa, a propagací vakcíny, se zdá, že dělá vše, co je v jeho silách, aby ukončil pandemii podpory vakcíny voličů v období před volbami, a chytře tak naštval Demokraty, aby začali vystupovat proti vakcíně, jak to již udělala Kamala Harrisová.

Naše zdroje z KGB, MI6, NSA a Vatikánské tajné služby říkají, že Trumpův zeť Jared Kushner je vysoce postavený satanista. Bylo by dobré vidět Trumpa, až by oznámil Kushnerovo zatčení, aby se potvrdilo, že jedná v nejlepším zájmu země.

Zdroje P3 nám také říkají, že Paolo Foa, člen nadace Adosso ve Washingtonu DC, je jednou ze skupin, které stále prosazují satanistické vedení světa. Doporučují ho co nejdříve najít a zneškodnit.

S tím vším souvisí také zpráva, že americké letectvo bylo podřízeno velení americké armády. To je důležité, protože velení letectva bylo důkladně infiltrováno náboženskými fanatiky, kteří se pokoušeli vyvolat Armageddon

To je zvláště důležité pro Japonsko, protože tuto zemi terorizovali satanisté, kteří se skrývali na základně leteckých sil Jokota v západním Tokiu. Byly pod vedením je bratranec Barbary Bushové, Richarda Armitage, a agenta Rothschildů, Michael Greenberga z CSIS.

Americký ministr zahraničí Mike Pompeo byl na poslední chvíli donucen zrušit většinu své plánované cesty po Asii. Bylo mu řečeno, že nedostane žádné peníze ani zlato, a aby neztrácel čas na cestě a současně nevyhrožoval, říkají zdroje Asijské tajné společnosti.

Papež František minulý týden komentoval finanční situaci na Západě následujícími slovy:

„Každý, kdo si myslí, že jedinou lekcí, kterou je třeba se naučit, byla potřeba zlepšit to, co jsme již dělali, nebo zdokonalit stávající systémy a předpisy, popírá realitu … Je bezpodmínečně nutné mít aktivní hospodářskou politiku zaměřenou na ‚podporu ekonomiky upřednostňujíce produktivní rozmanitost a obchodní kreativitu a umožnit vytváření a nikoliv snižování počtu pracovních míst.“

František a P3 podporují jubileum, vytvoření meritokratické budoucí plánovací agentury a masivní kampaň za ukončení chudoby a zastavení ničení životního prostředí. Proto se proti němu tak silně staví satanisté.

Než se ale podíváme na probíhající občanskou válku na Západě, podívejme se na některé bizarní události, ke kterým dochází ve sluneční soustavě. Chcete-li porozumět tomu, jak mohou bezprostředně hrozit události měnící svět, vyzkoušejte vyhledávání na webu pomocí vyhledávacího dotazu „observatoř vypnuta“ (observatory shut down).

Rychle si uvědomíte, že observatoře po celém světě jsou uzavřeny. Údajně je to kvůli „Covid-19“ nebo „technickým závadám“ atd., ale ve skutečnosti to má lidem zabránit v tom, aby si uvědomili věci, jako jsou pohyby planet, které nelze vysvětlit newtonovskými zákony mechaniky.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Například jsem možná měl halucinace (neberu žádné léky), ale úplněk pozorovaný 2. října vypadal jasně žlutě a měl na sobě šťastnou tvář. Nyní máme modrý měsíc, lovecký měsíc a mikroměsíc, který se objevuje současně na Halloween.

Zatímco modré Měsíce ve skutečnosti nemají být modré, podívejte se 31. října na vlastní oči. Pokud bude ve skutečnosti modrý, budete vědět, že jsou to opravdu mimořádné časy, které prožíváme.

Samozřejmě by to mohla být náhoda, ale proč jsou potom uzavřeny všechny observatoře? Zdroje NSA říkají, že planety se pohybují nevysvětlitelným způsobem. Ale místo pouhé teorie se přesvědčte na vlastní oči a jděte se podívat na oblohu.

Každopádně na planetě Zemi vidíme mnoho znamení, jak dobří lidé vyhrávají. Například bývalý francouzský prezident Nicholas Sarkozy čelí vězení za korupci.

V Belgii byli zatčeni také podezřelí z rwandské genocidy, protože jejich páníčkové z královské rodiny jsou odstraněni. Rwanďané byli masakrováni na rozkaz chazarské mafiánské kabaly, protože odmítli plnit rozkazy, aby udrželi svůj populační růst pod kontrolou.

Pokud jde o zprávy, které jsme obdrželi o zabití nizozemských Royalů, zdroje MI6 říkají: „nemohou komentovat.“ Zdroje britské královské rodiny však říkaly:

„Dům Orange Nassau (Nizozemská královksá rodina) je pouze jedním z mnoha domů (dvorů), které tvoří benátskou černou šlechtu Evropy. Původní Féničané, kteří se usadili v Benátkách, svými kořeny sahají do Nizozemské a poté Východoindické obchodní společnosti, která byla korporátní milicí britského impéria. Byli takzvanou Černou šlechtou, pro jejich podlé činy. Královna představuje i Dům Hannoverů, který je také jedním z benátských šlechtických rodů.“

Zdroje také říkají: „Lidská oběť byla vždy součástí lidské civilizace a její odstranění bude nějakou dobu trvat, jako je tomu při všech změnách stráží.“ Již dříve jsme slyšeli, že na zámku Balmoral se dříve odehrály lidské oběti. Tuto starodávná praxe byla nyní přerušena, uvedly zdroje.

Lidé budou muset rozhodnout, zda lze takové události řešit prostřednictvím Výboru pro mír a usmíření, až tato bitva o planetu Zemi konečně skončí. Je však třeba připomenout, že ti, kteří se narodili v těchto satanských kultovních liniích, neměli jinou možnost, než jít s těmito praktikami, neboť by byli sami zabiti. Doufejme, že až skončí válka, většina z onoho jednoho milionu satanistů může být převychována, rehabilitována a připravena na dobrou práci.

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net

 

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
198 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře