Putin umožnil nejdůležitějším ruským společnostem vyhrát.

Je tomu 217 let, co „zvítězil“ Napoleon u Waterloo díky blafování Nathanovi a Eckerovi Rothschildovým, což dovolilo Rothschildovým udělat velmi důležitou burzu cenných papírů, nebylo to nikdy lepší.

Tento „šílený“ Putin, kterému jistě radili zuřiví a velmi šikovní odborníci a finanční specialisté, umožnil nejvýznamnějším ruským společnostem vyhrát sázku.

Více než 20 miliard dolarů za 48 hodin… Šéfové Rosňeffu a Gazpromu obratně manipulovali a využívali západní tvrzení, mající velké množství akcií u těchto dvou světových lídrů v oblasti ropy a plynu, stěžováním a předstíráním, že jejich firmy a výsledky jsou na tom v důsledku sankcí hůř.

A že se báli o budoucnost svých společností a Ruska

Akcionáři prodali vše za nejnižší možnou cenu, a zasvěcenci skoupili vše za hubičku.

Více než 600 % přidaná hodnota za 48 hodin!

Západní média o tom nemluví. Následně Putin požaduje, aby se od nynějška nákupy všech surovin prováděly v rublech. Tato měna raketově vzrostla a jistě se stane mezinárodní referenční (rezervní) měnou, která je podložená zlatem.

Rusové si prostě vedli lépe než Rothschildové během bitvy u Waterloo

Moskevská burza cenných papírů, která byla vládou uzavřena 25. února, v den „zvláštní vojenské operace“ na Ukrajině, byla znovu otevřena 24. března 2022.

Jak Západ stupňoval ekonomické a finanční útoky na Rusko, očekával se kolaps.

Index RTS (zajímavý pro spekulanty) klesl o 4,26 %, ale index IMOEX (jediný, který odráží ruskou ekonomiku) vzrostl o 4,43 %. Důsledky sankcí se velmi liší v závislosti na odvětví.

Je to historické. Byl to hazard, který se zapíše do historických knih. A zároveň je to začátek kolapsu Evropské unie.

Rusko použilo velmi zajímavou ekonomickou taktiku, oklamala (skoro) každého a během pár dní vydělala přes 20 miliard dolarů. 

Navíc se asi 30 % akcií ruských monopolů vrátilo do země. Vladimír Putin totálně zničil EU a částečně i USA, a elegantně!

Dříve část akcií energetických společností patřila zahraničním investorům – Američané a Evropané; to znamená, že téměř polovina příjmů z ropného a plynárenského průmyslu nešla do ruské státní pokladny, ale na bankovní účty „finančních žraloků“ Evropy a USA.

Putin čekal, a když cena klesla pod finanční strategický práh, dal příkaz k současnému nákupu všech akcií všech Evropanů a Američanů.

Ve chvíli, kdy si tito „finanční žraloci“ uvědomili, že byli podvedeni, už bylo pozdě, akcie byly v ruských rukou. 

Rusko v těchto dnech nejen vydělalo více než 20 miliard dolarů, ale také vrátilo akcie svých společností do Ruska. Od nynějška nebudou příjmy z ropy a plynu odcházet do zahraničí, ale zůstanou v Rusku a evropští „finanční žraloci“ se střelili do nohy, a EU v hlavě, byli nenapravitelně podvedeni.

Během několika minut byly za haléře nakoupeny akcie v hodnotě miliard dolarů a západní akcionáři zůstali bez příjmů z ropy a plynu.

Od Nathana a Eckera Rothschildů v bitvě u Waterloo (před 217 lety…!) nikdy v historii akciového trhu nedošlo k tak skvělému obchodu.

Putin dnes oznamuje, že Rusko již nebude přijímat dolary ani eura pro evropské země, které chtějí nakupovat ruský plyn. Budou muset platit v rublech.

Pozor… V nadcházejících dnech a týdnech můžeme vidět provokace ze strany sionistických Rothschild Chazarů pokusit se přimět NATO k intervenci a zahájení války. Falešné použití plynových nebo chemických útoků proti civilistům (jako v Sýrii a dalších), „smrtící tekutiny a ničivé biologické zbraně“, jako je šťáva z Aloe Vera, eukalyptový sirup a čerstvá máta peprná, atd. Oznámení o možné světové válce, která nepřekročí výzdobu falešné oválné pracovny falešného prezidenta Jo pedo Bidona … a samozřejmě nedostatek pšenice a obilovin, stejně falešný jako globální zdravotní podvod…

Rusko a Putin jsou mrtví… ze smíchu….

Chcete-li to pochopit a jít dále, podívejte se na níže uvedený film „Rothschildové, Akce u Waterloo, 1940“.  (ODKAZ)

Pozor na lži médií… V Balzacově románu “ „Otec Goriot“. Otec Goriot koupil své obiloviny v Oděse… tehdy si řekl, že Ukrajina je sýpkou Evropy. Dnes by nás propaganda přiměla věřit, že tomu tak stále je… není tomu tak.

Po SPECIÁLNÍ RUSKÉ OPERACI darebácká, servilní média, zkorumpovaná a podřízená svým finančním pánům, kteří vidí, jak jejich horizont tmavne, připraví nás po globálním Covid podvodu na další podvod světového hladomoru, nedostatku pšenice, obilovin a dalších úzkostných a negativních informací… Nevěřte tomu… Všechno je falešné a nepravdivé.

Francie má zásoby a produkci ekvivalentní Ukrajině

A abych to dokončil. Zde je video zatčení jednoho z vůdců praporu Azov Rusy. Podle svědectví používal obyvatelstvo jako lidský štít… Během jeho dopadení se ho tedy obyvatelstvo pokusilo zlynčovat. Musíme ukončit tuto válku.

Přeložila b. | Zdroj: Qactus.fr

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.