[wp_ad_camp_1]

Ohromující zpráva ministerstva zahraničních věcí o programu ruského premiéra Medvěděva na Světovém ekonomickém fóru (WEF), které se konalo tento týden, uvádí, že Rusko bude varovat „USA“ o tom, že již nastal čas, aby se svět dozvěděl o mimozemšťanech, a jestli se Spojené státy tohoto oznámení nezúčastní, Kreml tak učiní sám.

Světové ekonomické fórum ve Švýcarsku je nezisková organizace sídlící v Ženevě, založena v Kolíně nad Rýnem, která samu sebe popisuje jako nezávislou mezinárodní organizaci zavazující se zlepšit stav světa zapojením obchodních, politických, akademických a dalších leaderů společnosti do formování globální, regioální a průmyslové agendy.

Fórum je nejvíce známé pro své každoroční meetingy v Davosu, v horském resortu v Graubündenu, alpském východním regionu Švýcarska. Setkání sdružuje kolem 2500 nejvýše postavených obchodních leadrů, leadrů mezinárodní politiky, vybraných intelektuálů a novinářů, aby diskutovali o nejnaléhavějších otázkách, kterým svět čelí, včetně tématiky zdraví a životního prostředí.

Důležité poznamenat, že v roce 2013 si pro letošní setkání WEF v závěrečném shrnutí naplánovalo prodiskutovat řadu záležitostí z kategorie  tzv. „Faktorů X“, které zahrnují „objev mimozemského života“, o kterém uvádí: „Důkaz o životě jinde ve vesmíru by mohl mít hluboké psychologické následky pro systémy víry lidí.“

Stejně tak důležité je poznamenat, že Medvěděv poté, co 7. prosince 2012 v Moskvě ukončil rozhovor s novináři, pokračoval dále v odpovědích na otázky reportérů, aniž by si uvědomil, že jeho mikrofon je stále zapnutý. Následně byl jedním z novinářů tázán, „zda má prezident přístup k tajným dokumentům o mimozemšťanech, když má přístup i ke kufříku potřebnému k aktivaci ruského jaderného arzenálu,“ Medvěděv odvětil:

„Spolu s kufříkem s nukleárními kódy dostává prezident i speciální „top secret“ složku. Tato složka obsahuje v plném rozsahu data o mimozemšťanech, kteří navštívili naší planetu…Spolu s tím dostanete i zprávu z nejtajnější speciální služby, která vykonává dozor nad mimozemšťany na území naší země… Více detailních informací na toto téma můžete získat ze známého filmu jménem Muži v černém… Neřeknu vám, kolik jich mezi námi žije, protože by to způsobilo paniku.“

Východní zpravodajské zdroje v reakci na Medvěděvovu šokující výpověď uvedly, že „vtipkoval“, když zmínil snímek Muži v černém, a že oni udělaly chybu, když tuto zmínku mylně považovaly za odkaz na americkou sci-fi komedii z roku 1997 o tajných agentech bojujících proti mimozemšťanům v USA.

Medvěděv nicméně neměl na mysli americký film, nýbrž hovořil o slavném ruském dokumentu Muži v černém, který podrobně popisuje mnoho incidentů UFO a mimozemských anomálií.

Tam, kde západní zpravodajství citovala Medvěděva slovy „Více detailních informací na toto téma můžete získat ze známého filmu jménem Muži v černém,“ mělo stát „Pro více detailů se podívejte na dokumentární film, který nese stejný název jako slavný snímek Muži v černém.“

Důvod(y), proč média západní propagandy úmyslně deformují Medvěděvova slova, se stal po jeho šokujícím prohlášení zřejmým, o čemž svědčí i pouhý jeden příklad jejich takzvaných zpráv o tomto odhalení mimozemských bytostí žijících na naší planetě, kdy název titulku jednoho takového článku byl „Ruský premiér Dmitrij Medvěděv napráskal mimozemšťany, konspirátoři se na místě zblázní.“

Jestli se někdo kvůli mimozemšťanům „zblázní“, určitě to nebude Rusko, ale Vatikán, který v listopadu 2009 oznámil, že se „připravuje na mimozemské odhalení.“

 [wp_ad_camp_1]

Stejně tak se „zblázní“ i sami úředníci vlády USA, jako například bývalý konzultant Pentagonu a autor knihy Above Top Secret: The Worldwide U.F.O. Cover-Up Timothy Good, který v únoru 2012 uvedl, že bývalý prezident Dwight Eisenhower měl tři tajná setkání s mimozemšťany, jejichž vzhled odpovídal „Nordikům“, kde byl podepsán „Pakt“ o udržení jejich agendy na planetě Zemi v tajnosti.

S nedávným objevem 300 milionů let starého UFO v ruském městě Vladivostok, s vědci, astronauty a uživateli YouTube, kteří hlásí zvyšující se počet podivných událostí odehrávajících se na Měsíci, Evropskou vesmírnou společností ohlašující nález 1000 starých řek na Marsu a vědci z Británie a Srí Lanky, kteří říkají, že poté, co našli fosilizované řasy uvnitř asteroidu již mají „skálopevný důkaz o mimozemském životě“, to vypadá, že ti jediní, kteří se tu skutečně museli „zbláznit“ jsou západní, především američtí, propagandisté, kteří po celá desetiletí zakrývají ten nejdůležitější příběh v celé lidské historii – že nejsme sami.

Hovoří o ruském dokumentu „Muži v černém.“

[wp_ad_camp_1]

Pozn.: článek vyšel v roce 2015

přeložila: raja

zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.