V neděli brzy ráno Hal Turner zveřejnil zprávu, že Rusko na Ukrajině chystá „velkou eskalaci“ a že na Ukrajinu dorazí vlaky s obrněnými transportéry a vojáky, což přinese téměř třikrát větší ruskou palebnou sílu. Dnes se svět dozvěděl proč: Rusko se chystá svrhnout Zelenského režim.

Ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov v projevu k vyslancům na summitu Ligy arabských států v Káhiře v neděli pozdě večer uvedl, že Moskva se nyní zaměřuje na „naprosto nepřijatelný režim“ prezidenta Volodymyra Zelenského.

„Rozhodně pomůžeme ukrajinskému lidu osvobodit se od režimu, který je absolutně proti lidu a proti historii,“ řekl Lavrov.

Zelenskyj byl neoblomný a prosil, aby „tuto válku za nezávislost“ vyhrál a udržel Ukrajinu na cestě k plnému členství v EU a k tomu, aby se stala jedním z nejmodernějších států světa.

Hal Turner – názor redakce

Rusko jedním šmahem zcela zhatilo spekulace o plánech Západu zbavit se Zelenského a svalit vinu na Rusy. Náš dřívější článek (ZDE) informoval o komentářích amerického poradce pro národní bezpečnost Jakea Sullivana na konferenci v Aspenu minulý týden. Sullivan poznamenal, že USA „mají obavy o bezpečnost a život prezidenta Zelenského“.

Mnozí účastníci konference v Aspenu to považovali za „projekci“ toho, co se USA nyní rozhodly udělat – tedy svalit vinu na Rusy.

Nyní, když Rusko veřejně prohlásilo, že hodlá Zelenského odstranit, vzalo Západu vítr z plachet. Západ už nemůže kvílet, že „to udělalo Rusko“, když Rusko nyní veřejně říká, že to udělá.

Nyní se karta obrací

Jelikož Rusko říká, že se Zelenského chystá odstranit, je nyní Západ nucen dostat se do neudržitelné pozice, kdy musí Zelenského chránit. Pokud veškerý zpravodajský aparát a vojenská síla Západu nedokáže ochránit Zelenského, koho tedy může ochránit?

Toto prohlášení Ruska zcela zhatilo veškeré plány Západu na zabití Zelenského (protože ten ví všechnu špínu) a tím z Ruska učinit stát vyvrhelů.

A pokud se Rusům skutečně podaří Zelenského navzdory Západu odstranit …. NATO se pravděpodobně rozpadne, protože všechny menší země v NATO budou vědět, že „ochrana“ NATO nemá ani cenu papíru, na kterém je deklarována!

Jaký diplomatický a geopolitický převrat!

Změna režimu; to už není jen americká záležitost!

POČKEJTE! POČKEJTE! Bude to lepší…

Zamyslete se na chvíli nad tím, v jaké pozici se Zelenskyj nachází. Dva nejmocnější státy na světě ho nyní chtějí zabít.

Rusové to říkají na rovinu, Američané tajně intrikovali a spřádali plány.

Takže když Zelenskyj nemá šanci přežít… Co je nejlepší (a jediné), co může udělat?

Může jít za Rusy a nabídnout jim, že jim dá všechny důkazy o všech těch intrikách, všech úplatcích, všech biolabech, výměnou za… to je k nezaplacení…. Azyl v Rusku!

S tím by si to se všemi vyřídil!

Páni, tahle situace s Ruskem a Ukrajinou nabrala divoké obrátky. Tohle je lepší než telenovela.

AKTUALIZACE 12:35 SEČ

Níže je uveden úplný oficiální přepis projevu ministra zahraničí Lavrova na zasedání Ligy arabských států z webových stránek ruského ministerstva zahraničních věcí:

Odkaz na stránky Ministerstva zahraničních věcí RF ZDE.

AKTUALIZACE 20:31 SELČ

Z jihu Ukrajiny nyní dostávám zprávy od zpravodajských služeb, že probíhá „masivní transport“ ruských vojsk směrem na Cherson.

Obrněná technika a vojáci jsou vidět v Melitopolu a Novooleksivce.

Překlad červeně vyznačená části v osmém odstavci:

Pán, který za Ukrajinu podepsal tyto minské dohody, tehdejší prezident Ukrajiny pan Porošenko, před několika týdny veřejně prohlásil: „Když jsem ty dohody podepisoval, nikdy jsem neměl v úmyslu je realizovat. Udělal jsem to proto, abych získal více času na získání dalších západních zbraní“. A to se jim prý podařilo. Za tímto účelem minské dohody splnily svou roli.

Publikoval Hal Turner dne 25.7.2022

Zdroj: Hal Turner Radio Show

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.