Z dostupných správ sa dozvedáme, že najnovším opatrením na Srí Lanke proti palivovej kríze je palivo na prídel prostredníctvom QR kódov Wuhanského koronavírusu.

Jediný spôsob, ako si na Srí Lanke môžete kúpiť benzín, je vraj preukázaním sa covid „pasom“ prostredníctvom smartfónu – to je presne ten typ zneužitia zo strany vlády, pred ktorým mnohí („konšpirátori“) varovali, keď sa QR kódy pre plandémiový vírus prvýkrát zaviedli.

Palivo je potrebné na jazdenie, ako aj na tvýrobu a prepravu tovaru a služieb. Aby bolo vôbec možné obchodovať je potrebné predložiť digitálny znak, covid QR kódy, ktoré sú typom ako znak šelmy.

Ruská špeciálna operácia na Ukrajine nesie väčšinu viny za súčasnú ťažkú situáciu Srí Lanky, keďže táto malá krajina, ktorá sa nachádza na južnom cípe Indie, sa snaží udržať dostatočné dodávky plynu v čase celosvetového návalu.

Ceny za to málo plynu, ktoré sa Srí Lanke podarilo získať, prudko stúpajú a vláda rieši situáciu tak, že od obyvateľov požaduje, aby sa preukázali QR covid kódmi, aby mohli plyn odoberať.

Je prídel pohonných hmôt na programe dňa aj pre zvyšok sveta?

Zdá sa, že covid QR kód na Srí Lanke bol prerobený na QR kód pre prídel pohonných hmôt, čo znamená, že obyvatelia získavajú prístup k pohonným hmotám v závislosti na dostupnosti zásob.

Inými slovami, keď sa nejaký benzín, či plyn sprístupní, niektorí obyvatelia sú upozornení, že si ich môžu prísť kúpiť – ale len vtedy, ak bol ich kód „aktivovaný“. Tí, ktorí nemajú aktívny QR kód, si nebudú môcť zakúpiť žiadnu z pohonných hmôt.

Nižšie uvedené video, ktoré bolo zdieľané na Twitteri, ukazuje tento proces na živo:

Srí Lanka ? Prídel pohonných hmôt zabezpečený a autorizovaný vládnym QR kódom… Čoskoro vo Vašom meste, ak sa tomu nepostavíte pic.twitter.com/TVA6aOf80P

Vzhľadom na to, že covid QR kódy sa okrem Srí Lanky používali aj v mnohých iných krajinách, a vzhľadom na to, že nedostatok pohonných hmôt a inflácia teraz trápia takmer všetky krajiny okrem Ruska a jeho spojencov, možno predpokladať, že toto nové opatrenie sa rozšíri aj do ďalších krajín.

Napríklad v Európe sa zatvárajú plynové kohútiky, tak je možné, že Európania v krajinách ako Nemecko a Holandsko sa nakoniec dozvedia, že aj oni musia ukázať svoje QR kódy, aby mohli túto zimu vykurovať svoje domy a podniky.

„Budú uťahovať šróbky, aby urobili všetko pre to, aby ľudí dostali na aplikáciu,“ napísal na Twitteri „GetBackToLife – #NoJabsForKids“ (@TinyFighterGirl).

Ďalší s prezývkou „Luther“ (@LutherBurgsvik) “tweetol” odkaz na stránku FuelPass.gov.lk, hoci sa zdá, že stránka nie je prístupná mimo Srí Lanku – možno s výnimkou VPN (virtuálnej privátnej siete) ¬ keďže na hlavnej stránke sa zobrazuje správa s textom:

„Národný palivový preukaz: Nie ste oprávnený“.

„Bezpochyby v takejto situácií do hry vstupuje občianska vojna,“ dodalo konto GetBackToLife na Twitteri v samostatnom komentári.

Ďalšia s prezývkou „Rozalyn Gracia“ (@graccie_roz) na Twitteri napísala, že podľa nej bola Srí Lanka „zámerne zinscenovaná, aby sa vytvoril priestor“ ako príklad pre zvyšok sveta, ktorý by mal napodobňovať, keďže ekonomické domino sa rúca.

„Toto je presne podstata Agendy 2030,“ dodala. „Ak sa ľudia včas nezobudia….“

Zdroj: Natural News

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.