Katolicko-anglikánský kult Devátý Kruh bude pořádat globální konkláve ve Vancouveru, v Kanadě, v polovině července. Šerifové mezinárodního soudu ITCCS budou chtít zasáhnout a požádat o pomoc i místní policii, aby zastavili obětní rituály zabíjení dětí.

Vrcholoví vůdci tohoto notoricky známého kultu obětování dětí, známého pod názvem Devátý Kruh, povedou alespoň jednu „černou mši“ zahrnující rituální zabíjení dětí, sdělily důvěrné zdroje.

 

 

[wp_ad_camp_2]

Konkláve Devátého Kruhu se uskuteční během a pod rouškou 42. generální synody Kanady anglikánské církve, která se bude konat mezi 10. a 16. červencem v elitním Sheraton Vancouver Wall Center, na ulici 1088 Burrard, v centru Vancouveru. Na synodě budou přítomni nejméně čtyři odsouzení zločinci, kteří byli v Kanadě spojeni s Devátým Kruhem a se zločiny proti lidskosti, včetně odcházejícího primase Anglikánské církve Freda Hiltze, biskupa Boba Bennetta, biskupa Marka MacDonalda a arcibiskupa z Canterbury, Justina Welbyho.

Podle jednoho zdroje, tato konkláve je první svého druhu za poslední roky, za účasti vůdců tohoto kultu z Evropy, Asie a Severní Ameriky. Budou přítomni i pozorovatelé z jiných kriminálně odsouzených církví – Římskokatolické a Sjednocené církve, včetně arcibiskupa Devátého Kruhu Michaela Millera a Garyho Patersona (bývalý vyjednávač Sjednocené církve).

Pro znalce angličtiny video:

přeložila tereza | zdroj: 9

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.