Nové německé občanské průkazy otevřeně potvrzují existenci Čtvrté
říše, která je pod vedením iluminátů.

Většina lidí v Německu si byla více či méně vědoma toho, že jejich nové občanské průkazy v sobě mají zabudované RFID čipy, což je činí identifikovatelnými na dálku a možná i zaměřitelnými satelity.

Někteří německých výzkumníci se novými průkazy zabývali trochu hlouběji a našli na nich vyryté velice zvláštní symboly. Ty byly nalezeny také ve vodoznaku.

Satanic Male-Female sign German ID.jpg
satanské vyobrazení symbolu muže a ženy na nové německé občance
Satanic German ID Card.jpg

Baphomet

Satanic water signs in German ID.jpg

Avšak stejný obrázek, vzhůru nohama, jasně ukazuje zednářskou pochodeň, uvnitř další „pochodně“.

Satanic RFID Chip next to water sign German ID.jpg
Dosti znetvořený „německý orel“, pouze se třemi „pírky“ na každé straně. To dělá dohromady 6. Nachází se hned vedle RFID čipu.

Vždy existovalo silné podezření na spojitost mezi Zednáři a Templáři. Ve skutečnosti nejrůznější zednářské tituly nesou jméno a funkci tohoto starého řádu. Když byli na počátku 14. století Templáři vystěhováni z Francie, přinejmenším část jejich flotily s mnoha muži našla útočistě ve Skotsku.

Jedna z nejstarších lóží Zednářů je lóže Kilkenny ze 14. století, spolu s pár dalšími byla objevena ve Skotsku. Přes Templáře, s jejich dlouholetými zkušenostmi a konexemi na Středním východě, byli tito Zednáři seznámeni s fungováním Velké káhirské lóže – jejíž tradice sahá až do dob Egypta.

Velká královská společnost draka starého Egypta, satanská infiltrace kněžství ve starém Egyptě, se vyvinula do podoby Velké káhirské lóže. Není proto divu, že se brzy na to po celém Skotsku a Anglii začaly objevovat motivy draka – spolu s dračími ocasy, dračími přemožiteli, atd.

Také díky Templářům byl představen Evropě antický symbol Indie a symbol Dálného východu. Nové německé občanské průkazy to dosvědčují.

Swastica.jpg

Najít tuto symboliku na německém dokumentu je vskutku překvapující, jako by nacistická éra byla beze zbytku za námi
Ale ovšem, mágové, kteří implantovali čip a symboliku na tyto oficiální občanské průkazy na nacistické Německo nepomysleli. Oni to viděli jako věc zcela v souladu s iluminátskou filosofií, s tajnými lóžemi Slunečních Templářů, Velkou orientální zednářskou lóží, a tak dále.Velmi otevřené uznání existence de facto Čtvrté říše a stejně tak i jejího NWO, která působí pod záštitou toho, čemu říkáme „Globální konsorcium“.
Nehorázná symbolika poukazuje na nestydaté admitance skutečně satanského řádu, který je propojen přes různé tajné společnosti, které aktivně dohlížejí na globální agendu.Proč se rozhodli sami sebe takto otevřeně vystavovat říci nemohu. Zapůsobit na lidi a vyvolat v nich strach?

napsal Edgar Th. Portisch

[wp_ad_camp_1]

přeložila: raja
zdroj: 1
Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.