…..no to je ale jenom náhoda, kdo by tomu přece mohl věřit….

06:54

[wp_ad_camp_1]

Sedem detských alergií sa priamo prekrýva so zložkami vakcín

arašidy a vakcíny

Ako je známe, v prvom roku života sú deťom vstrekované rakovinotvorné látky a neurotoxíny. Neskôr sa potom u týchto detí často vyvinú nezvyčajné alergie na potraviny, z ktorých niektoré majú tak prudké prejavy, že dotknuté osoby nemôžu byť ani len v jednej miestnosti s inými ľuďmi, ktorí jedia túto potravinu, napríklad arašidy.

Pozrime sa na vakcíny ako MMR (vakcína proti osýpkam, príušniciam a ružienke), DTaP (proti záškrtu, tetanu a čiernemu kašľu) a HPV (proti ľudským papilomavírusom) trochu podrobnejšie, aby sme pochopili, čo je za týmito extrémnymi alergiami.

Po očkovaní sa celé telo uvedie takpovediac do stavu paniky, pretože si myslí, že alergény, ktoré v ňom spúšťajú prudkú imunitnú reakciu, je vstreknuté priamo do svalu.

Nastane primerane masívna imunitná odpoveď. Dôjde k reakcii typu »útek smerom dopredu«. A ak dieťaťu v priebehu siedmich rokov vstrekneme do tkaniva povedzme 50-razy priemyselne vyrábané emulgátory, geneticky pozmenené baktérie, ľudský bielok, glutaman sodný, bielkovinový proteín, redukovanú zvieraciu kožu a želatínu alebo jedovaté ťažké kovy, namieste je skutočne otázka, prečo si dieťa vyvinulo extrémne alergie práve proti tým zložkám, ktoré sa v prevažujúcej miere nachádzajú v súčasných vakcínach.

Ktoré z nasledujúcich alergií má váš partner alebo vaša partnerka, vy lebo vaše deti? Už aj prudký alergický šok môže mať smrteľný priebeh alebo poškodiť centrálnu nervovú sústavu alebo mozog na celý zvyšok života:

Arašidy: Pri výrobe vakcín sa používa arašidový olej. Ak neveríte, dohľadajte si to sami. Na príbalovom letáku síce nemusí byť deklarovaný, no vakcíny tento alergén stále obsahujú.

Glutaman sodný: táto sodíková soľ kyseliny glutámovej môže byť tak vysoko koncentrovaná, že dokáže poškodiť mozog dojčiat a malých detí. V prípade dospelých často dochádza k veľmi intenzívnym bolestiam hlavy na spôsob migrény. Niektoré osoby musia po príjme vysokých dávok vracať. Keď je glutaman sodný podaný injekčne, pôsobí neurotoxicky.

Kazeín: Pri mnohých vakcínach sa vo výrobe používa kazeín. Zohľadňujú osoby s intoleranciou laktózy tento aspekt, keď sa idú dať očkovať proti chrípke alebo niečomu inému? Zrejme nie.

[wp_ad_camp_1]

 

Umelé sladidlá: Sorbit je synteticky vyrobené sladidlo, ktoré je sto razy sladšie ako cukor a dokáže spustiť syndróm dráždivého čreva, pretože je metabolizované iba veľmi pomaly. Z toho dôvodu sa možno používa vo vakcínach.

Mnohí lekári varujú pred umelými náhradami cukru, ktoré telo často nedokáže spracovať a neskôr sa zbiera v dôležitých orgánoch na detoxikáciu tela a vylúčenie produktov metabolizmu (ako obličky a pečeň). Umelé náhrady cukru môžu postupom časom viesť k nadváhe.

Čo presne sa udeje, keď sa sorbit vstrekne do svalového tkaniva, nie je známe, keďže neboli vykonané žiadne skúšky dokazujúce jeho neškodnosť. Príslušné úrady nemajú o ne záujem.

Želatína: Pod želatínou sa rozumie zmes živočíšnych bielkovín. Dôležitou súčasťou je kolagén, ktorý sa vyrába zo spojivového tkaniva najmä ošípaných a hovädzieho dobytka. Takmer všetky ovocné gumené cukríky (gumoví macíkovia a iné) ako aj želatínou pokryté doplnkové látky obsahujú želatínu, ktorá sa získava zo spojivového tkaniva, kože, kostí ako aj svalov, šliach, očí a kopýt – všetky tieto živočíšne zložky sa tavia a silne riedia.

Potom idú tieto »sladkosti« spolu s želatínou a geneticky pozmeneným kukuričným sirupom (High Fructose Corn Sirup, HFCS) do predaja a podsúvajú sa nič netušiacim deťom. Keď sa želatína vstrekne do svalu, v dôsledku základe možného obsahu rastových hormónov a zárodkov BSE hrozí riziko infekcií.

Tiomerzal (thimerosal) – neurotoxicky pôsobiaca konzervačná látka, ktorá z polovice pozostáva z ortuti: ortuť môže spôsobiť autizmus, o tom sa všeobecne vie. Dr. William Thompson, vedúci vedec amerického zdravotníckeho úradu CDC, verejne pranieroval podlé a ilegálne bagatelizovanie a zatĺkanie tohto súvisu.

Vaječný proteín: Pri výrobe vakcín sa často používajú vajcia. V prípade týchto vajec s určitosťou nejde o biovajcia: ešte stále neviete, z čoho pochádza vaša alergia na vajcia?

Ako je to teraz s prudkými alergiami na arašidy? Arašidové alergény možno ešte stále dokázať v mnohých vakcínach.

Arašidový olej sa používal pri výrobe vakcín od 1960-tych rokov. Keďže v koncovom produkte sa neobjavuje, výrobcovia nemuseli uviesť arašidový olej na príbalovom letáku ako zložku. To však neznamená, že vo vakcíne nemôžu byť arašidové antigény.

Arašidový olej je rovnako ako vaječné embryá (bielkovina) a kazeín jedným zo »živných médií«, v ktorých výrobcovia vakcín množia svoje baktérie a vírusy na imunizáciu (ktoré potom neskôr oslabia formaldehydom).

Tieto zložky používajú na výrobu vakcín MMR a proti chrípke. Vo vzťahu k chrípke sa uvádza, že človek by sa nemal dať očkovať častejšie ako raz za život. Mnohé deti majú silnú reakciu na formaldehyd, ktorý nájdeme spravidla v nových odevoch.

Veľká otázka znie: Čo majú arašidy a vakcíny spoločné? Odpoveď: tisíce ľudí reagujú na oboje alergicky. Táto informácia bola k dispozícii na serveri VacTruth už v roku 2010:

»Arašidy a vakcíny majú navzájom spoločné niečo, čoho je si vedomých iba niekoľko málo pacientov a lekárov: arašidový olej je skrytou a nedeklarovanou zložkou používanou pri výrobe vakcín pre deti.«

Zdroj: pravda-tv.com/2017/04/sieben-kindheitsallergien-ueberschneiden-sich-direkt-mit-bestandteilen-von-impfstoffen-videos/

preklad z nemčiny ďurino, apríl 2017

zdroj (1) (2)

[wp_ad_camp_1]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.