Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Prezident USA, papež, anglický král a japonský císař jsou na odpis
  Prezident USA, papež, anglický král a japonský císař jsou na odpis

  Prezident USA, papež, anglický král a japonský císař jsou na odpis

 • Prezident Putin ve středu navštíví Saúdskou Arábii a Spojené Arabské Emiráty
  Prezident Putin ve středu navštíví Saúdskou Arábii a Spojené Arabské Emiráty

  Prezident Putin ve středu navštíví Saúdskou Arábii a Spojené Arabské Emiráty

 • Finské firmy jsou podezřelé z pašování dronů do Ruska
  Finské firmy jsou podezřelé z pašování dronů do Ruska

  Finské firmy jsou podezřelé z pašování dronů do Ruska

 • Zemětřesení o síle 5,7 stupně otřáslo hlavním městem Filipín
  Zemětřesení o síle 5,7 stupně otřáslo hlavním městem Filipín

  Zemětřesení o síle 5,7 stupně otřáslo hlavním městem Filipín

 • Niger ukončuje bezpečnostní a obranné partnerství s EU
  Niger ukončuje bezpečnostní a obranné partnerství s EU

  Niger ukončuje bezpečnostní a obranné partnerství s EU

Související zprávy

 • Prezident USA, papež, anglický král a japonský císař jsou na odpis
  Prezident USA, papež, anglický král a japonský císař jsou na odpis

  Prezident USA, papež, anglický král a japonský císař jsou na odpis

 • JAG chytá další úředníci CDC
  JAG chytá další úředníci CDC

  JAG chytá další úředníci CDC

 • Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“
  Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“

  Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“

 • Námořní pěchota při zatýkání zabila úředníka CDC
  Námořní pěchota při zatýkání zabila úředníka CDC

  Námořní pěchota při zatýkání zabila úředníka CDC

Šílenství a lži. Zmražené sperma Adolfa Hitlera aneb zrození zrůdné nástupnice nacistického trůnu. Šiřte důkazy

…..vážení a milí čtenáři tadesca. Víte, že mnoho roků na přednáškách vykládám, psal jsem o tom na osudu a mnohokrát na tadescu, že největší zrůdou, která stojí v čele EU je dcera Adolfa Hitlera. Málokdo chtěl uvěřit….

[wp_ad_camp_2]

Zmražené sperma zlého Adolfa Hitlera bylo inseminováno do sestry Evy Braunové v Kijevě v roce 1953 (byli ve skutečnosti dva Hitlerové, ten původní hodný-z povrchu planety který odletěl, a ten druhý-zlý, který byl za něho dosazen). V roce 1954 se narodila dcera Adolfa Hitlera Angela Merkelová, která má za úkol dokonat zkázu svého otce a zlikvidovat německé obyvatelstvo a německý národ. Přesně tak, jak všechno vylíčil kardinál JUDAS. Možná Vám do mozaiky nyní zapadnou další důležité dílky. Bylo by dobré, kdybyste pro lepší pochopení ještě jednou zhlédli všechny tři díly KARDINÁLA JUDASE. A nyní k důkazům a článku:

Co se stalo se zmraženým spermatem Adolfa Hitlera?

Dokument Stasi 

Podle dokumentu ministerstva státní bezpečnosti bývalé Německé demokratické republiky, známého spíše pod názvem Stasi, zastává Hitlerova dcera stejný úřad, jako její otec – úřad kancléře Německa. Říká se o ní, že je nejmocnějším člověkem na planetě, vzhledem ke skutečnosti, že kromě německé kancléřky je také předsedkyní Rady Evropské unie a hlavou mocného ekonomického bloku západu, známého jako G-8  (pozn. překl.: článek z roku 2007).

Co je ještě znepokojivější je fakt, že Hitlerův sen o sjednocení Evropy pod nadvládou Německa/Vatikánu se nyní realizuje prostřednictvím jeho dcery.

V roce 1954 se narodilo dítě, holčička, kterou dokument Stasi identifikuje jako Angelu Merkelovou, současnou kancléřku Německa. Její oficiální narozeniny jsou 17. července 1954. Podle dokumentu Stasi, který se v současné době nachází v archívu sovětského KGB, její pravé datum narození připadá na 20. dubna 1954. Pokud dokument tajné policie ministerstva státní bezpečnosti NDR (Ministerium für Staatssicherheit) nelže, tak se Hitlerova dcera, Angela Merkelová, narodila v den narozenin svého otce – 20. dubna.

[wp_ad_camp_2]

 

Hitlerovo zmražené sperma

Narození Angely Merkelové, jak popisuje dokument Stasi, úzce souviselo s výzkumem německého doktora Karla Klauberga. Karl Klauberg byl označen za jednoho z nejhorších nacistických doktorů, „Andělů smrti“. Byl odsouzen sovětskými soudy jako „válečný zločinec“.

gretlZprávy uvádí, že doktor Klauberg byl po pouhých 7 letech za mřížemi Sověty propuštěn. Trest si zkrátil výměnou za tajné dokumenty obsahující cenná data o nacistických inseminačních experimentech a také, což je ještě děsivější, za zmražené sperma bývalého nacistického diktátora, Adolfa Hitlera. Hitlerův otec, který přijal jméno Hitler, byl nemanželský syn milenky Solomona Rothschilda – Anny Marie Schicklgruberové.

Po obdržení nacistických dokumentů o experimentech s umělým oplodněním, spolu se zmraženým spermatem Hitlera, schválilo Politické byro (Politbyro) pokusy o „vzkříšení“ dítěte nesoucího „genetické markery“ Adolfa Hitlera.

Doktor Klauberg do NDR přivedl Gretl Braunovou. Gretl Braunová byla nejmladší sestra Hitlerovi ženy, Evy Braunové. Gretl byla vybrána jako „náhradní“ matka, která s pomocí umělého oplodnění přivede na svět Hitlerovo potomstvo.

Gretl Braunová byla členkou Sociálnědemokratické strany Německa, jejíž ideologie se zakládá na principech Marxismu, zájmech dělnické třídy a odborových svazech.

Když se doktor Klauberg vrátil zpět do západního Německa, byl okamžitě zatčen a vsazen za mříže. O dva roky později byl zavražděn.

[wp_ad_camp_2]

 

Falešná identita

Brzy po narození Hitlerovi holčičky mezi Sověty, Američany a Vatikánem vznikla dohoda. Hitlerovo dítě bylo pod „kontrolou“ katolické církve, která nad ním udržovala dohled prostřednictvím svých „konexí“ v Luteránské církvi NDR, která dostala miminko do péče. Holčičce přidělili falešné datum narození, 17. července, a jméno Angela Dorothea Kasner, dcera Horsta Kasnera, luteránského pastora, a jeho ženy Herlind – učitelky angličtiny a latiny. Vyrůstala na venkově v Templinu, 50 mil severně od Berlína, hlavního města socialistické Německé demokratické republiky.

Ústředním tématem dohody Američanů, Vatikánu a Sovětů, bylo zajistit, aby se Hitlerova dcera dostala k mezinárodnímu vlivu…avšak to se neuskuteční, dokud „Vatikán nedostane k moci německého papeže.“ Po smrti Jana Pavla II. byl na post papeže nominován bývalý německý nacista Joseph Ratzinger. 20. dubna 2005 přijal jméno Benedict XVI. a stal se vikářem Říma. Je náhoda, že toto datum je výročím narozenin Adolfa Hitlera?

V roce 1977 se Angela Dorothea Kasner provdala za fyzika Ulricha Merkela a stala se Angelou Merkelovou. Manželství se však v roce 1982 rozpadlo. Krátce poté, co v den Hitlerových narozenin papež Ratzinger převzal vedení Římskokatolické církve, byla Angela zvolena kancléřkou Německa.

[wp_ad_camp_2]

 

Biografie Angely Merkelové

Merkelová vstoupila do politiky až ve svých 35 letech, po pádu Berlínské zdi v roce 1990. O svém minulém a soukromém životě hovořila velmi neochotně. Její biografie uvádí jen málo o tom, že její otec pracoval pro Stasi, notoricky známou východoněmeckou tajnou policii. Jeho pro-režimní přístup prý pomohl Angele s její kariérou – měla možnost studovat elitní školu a jít na univerzitu v době, kdy byly žádosti o studium dětem duchovních prakticky rutinně zamítány. V období dospívání se Merkelová, stejně jako téměř všichni její vrstevníci, připojila ke komunistické organizaci mládeže Freie Deutsche Jugend (FDJ).

V rozhovoru s novinami Frankfurter Allgemeine Zeitung v červenci roku 2005 kancléřka Angela Merkelová připustila, že je výjimečně posedlá prací skladatele Richarda Wagnera, který je satanista. Wagner napsal poměrně neslavnou skladbu jménem „Parsifal“, která byla rovněž oblíbeným kouskem Adolfa Hitlera. Hitler uvedl, že hudba Wagnera okupovala jeho mysl. Stejně jako Hitler, je i Angela Merkelová hluboce fascinována Wagnerovou skladbou „Ride of the Valkyries“. Valkýry byly bohyně,  které projížděly bitvami, aby posbíraly ty nejstatečnější z bojovníků a odnesly je s sebou do místa zvaného Valhalla, kde zůstali, aby se poté mohli připojit k armádě Odina v poslední bitvě konce světa.

Kromě toho malého knírku je Merkelová Adolfu Hitlerovi nápadně podobná. Také jako by z oka vypadla své matce – Gretl Braunové.

[wp_ad_camp_2]

[wp_ad_camp_2]

Překlad: raja, Zdroj: 1

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
10 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře