…..no k článku, který jsme dole převzali, mohu jenom dodat: škoda, že v tak přeplněném vlaku nedošlo k multikulturnímu obohacení. Možná by jí ty nesmysly z hlavy….

11:54

Šíří fake… Deutsche Bundesbahn usvědčil Grétu ze sprosté lži. Lže často tato lidská stvůra?

 

Pokrytecká gretenistická svině Greta v záplavě plastů

 

[wp_ad_camp_2]

 

Uvedla, že je konečně na cestě domů a právě se nachází v nesmírně přeplněném rychlovlaku ICE v Německu. K tomu připojila foto, jak sedí unavená na zemi sama, uprostřed zavazadel a kufrů kolem ní, v koutě u záchodě a u dveří výstupu z vlaku.

„Snímek byl působivý a vyvolával dojem nesmírně skromné ​​a těžkou prací vyčerpané mladé dívky, se kterou musí mít každý jen soucit a musí ji obdivovat za to, že dokáže vzít na sebe jakoukoliv oběť, byť cestovat na zemi v přeplněných německých vlacích,“ píše o manipulaci duševně choré čarodějnice Thunberg slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk.

Lživá propaganda a fake news ku.dy Gréty

 

 

[wp_ad_camp_2]

 

Lež má však často krátké nohy. A tato byla dost naivní a ti, kteří Gretu ovládají a manipulují a za ni i myslí, udělali v tomto případě velkou chybu, píše autor článku.

Lidé z DB – Deutsche Bundesbahn – totiž sledují, co Gréta píše na twitteru a její lež odhalili a poslali její odpověď v neděli o 13. hodině a také na Twitter: „Milá Greto, …… ..děkujeme, že si cestovala v sobotu s našim ICE 74. Ještě hezčí by však bylo, kdyby si napsala i o tom jak kompetentně a přátelsky mile se o tebe staral náš tým na tvém pohodlném místě k sezení v první třídě …“

 

[wp_ad_camp_2]

 

„ICE 74, který vůbec nebyl přeplněný a nikde se nepovalovala po zemi zavazadla a kufry, avšak určitě nebyla daleko její doprovodná družina – její rádci a poradci, kteří vše zaranžovali tak, aby na fotce s Gretou na zemi vypadalo vše působivě. A když provedli svou práci, tak se všichni vydali na svá místa v první třídě,“ ironizuje autor článku Roman Bednár, kdy dodává otázku: „Pokud se již v takovém případě mluví leži, tak kolik je pak dalších lží a nepravdivých faktů a argumentů ukrytých v Gretiném ‚vznešeném‘ poselství pro lidstvo?“

Zdroj (1)

 

[wp_ad_camp_2]

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.