…..ani raději nechtějte vědět, co bylo nalezeno v hovězím mase v zahraničí. Dělaly se rozbory dovezeného masa z USA a Argentiny….

19:54

Testy které proběhly v soukromé laboratoři ve Švýcarsku bez možnosti ovlivňování jakýchkoliv složek, dopadly katastrofálně. Maso by rozhodně žádnou kontrolou neprošlo v jakémkoliv státě. Obsahovalo velké množství produktů MONSANTA včetně GMO, Herbicidů, hormónů a nadprůměrné množství glyfosátu Roundup a mnoha dalších jedů. Bylo mně sděleno, že se musí jednat o záměrnou genocidu pomocí potravin na trhu.

[wp_ad_camp_2]

Dobře se podívejte na rozbor z filmu, který jsme dělali ve Švýcarsku pod názvem Jedovaté ryba. Zde MONSANTO JEDY sypali přímo nejjedovatější rybě dovážené do Čr a to byl LOSOS. Když si člověk jednou týdně dává lososa, měl by si pomalu kupovat rakev. Zde máte vše vysvětleno, proč přisypávají mnoho dalších jedů MONSANTA rybám. Nikdo nechápe.

A nyní se můžeme těšit na hovězí maso….

Prosím probuďte se a raději jezte jenom brambory a zeleninu na zahrádce vypěstovanou. Je to lepší než potom bojovat s větrnými mlýny zvanými RAKOVINA….

 

 

[wp_ad_camp_2]

tm dodává:

máme ještě vůbec nějakou možnost kupovat v obchodě bezpečné potraviny?? Asi nikoliv. Proto budeme muset přestat chodit do všech obrovských nákupních center a hledat zemědělce a raději tam kupovat potraviny. Jinak budeme právě touhle metodou vyhubeni. Je to jasné?????

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.