;

…..ani raději nechtějte vědět, co bylo nalezeno v hovězím mase v zahraničí. Dělaly se rozbory dovezeného masa z USA a Argentiny….

19:54

Testy které proběhly v soukromé laboratoři ve Švýcarsku bez možnosti ovlivňování jakýchkoliv složek, dopadly katastrofálně. Maso by rozhodně žádnou kontrolou neprošlo v jakémkoliv státě. Obsahovalo velké množství produktů MONSANTA včetně GMO, Herbicidů, hormónů a nadprůměrné množství glyfosátu Roundup a mnoha dalších jedů. Bylo mně sděleno, že se musí jednat o záměrnou genocidu pomocí potravin na trhu.

Dobře se podívejte na rozbor z filmu, který jsme dělali ve Švýcarsku pod názvem Jedovaté ryba. Zde MONSANTO JEDY sypali přímo nejjedovatější rybě dovážené do Čr a to byl LOSOS. Když si člověk jednou týdně dává lososa, měl by si pomalu kupovat rakev. Zde máte vše vysvětleno, proč přisypávají mnoho dalších jedů MONSANTA rybám. Nikdo nechápe.

A nyní se můžeme těšit na hovězí maso….

Prosím probuďte se a raději jezte jenom brambory a zeleninu na zahrádce vypěstovanou. Je to lepší než potom bojovat s větrnými mlýny zvanými RAKOVINA….

 

 

tm dodává:

máme ještě vůbec nějakou možnost kupovat v obchodě bezpečné potraviny?? Asi nikoliv. Proto budeme muset přestat chodit do všech obrovských nákupních center a hledat zemědělce a raději tam kupovat potraviny. Jinak budeme právě touhle metodou vyhubeni. Je to jasné?????

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.