;

Rozpad právneho štátu Slovenska malými krokmi a úmyselne spôsobený, všetkými zlodejmi v politike, aby nakoniec chránili samých seba a urobili z obyvateľov vlastnej krajiny otrokov, sa začína prejavovať extrémnou šikanov obyčajných ľudí (slušne povedané) a otvoreným pohŕdaním Najvyšším súdom.

Obyvateľka Gelnice sa musela súdiť niekoľko rokov kvôli svojvoľnému protiprávnemu konaniu Dopravného inšpektorátu. Celá vec sa dostala až na Najvyšší súd, ktorý jej dal za pravdu. No na Slovensku už, a to hlavne v štátnej sfére, považujú právo za tabu a Dopravný inšpektorát sa s argumentmi Najvyššieho súdu neztotožnil a pokračuje vo svojom konaní.

Pani narazila do nárazníku iného auta a napriek jej snahe o nájdenie majiteľa, dokonca si ho našla podľa ZŤP čísla a neskôr ho kontaktovala, dostala pokutu za opustenie miesta činu. Predtým ako ho pani stihla kontaktovať bol poškodený na prechádzke, všimol si škodu na aute a nahlásil to policajnému zboru. S majiteľom auta si však pani všetko riadne vyriešila. No od inšpektorátu sa dočkala len šikany a vymáhania penazí.

Celú reportáž si môžete vypočuť vo videu a aj následné vyjadrenie pána Harabina.

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.