Rozpad právneho štátu Slovenska malými krokmi a úmyselne spôsobený, všetkými zlodejmi v politike, aby nakoniec chránili samých seba a urobili z obyvateľov vlastnej krajiny otrokov, sa začína prejavovať extrémnou šikanov obyčajných ľudí (slušne povedané) a otvoreným pohŕdaním Najvyšším súdom.

[wp_ad_camp_2]

Obyvateľka Gelnice sa musela súdiť niekoľko rokov kvôli svojvoľnému protiprávnemu konaniu Dopravného inšpektorátu. Celá vec sa dostala až na Najvyšší súd, ktorý jej dal za pravdu. No na Slovensku už, a to hlavne v štátnej sfére, považujú právo za tabu a Dopravný inšpektorát sa s argumentmi Najvyššieho súdu neztotožnil a pokračuje vo svojom konaní.

Pani narazila do nárazníku iného auta a napriek jej snahe o nájdenie majiteľa, dokonca si ho našla podľa ZŤP čísla a neskôr ho kontaktovala, dostala pokutu za opustenie miesta činu. Predtým ako ho pani stihla kontaktovať bol poškodený na prechádzke, všimol si škodu na aute a nahlásil to policajnému zboru. S majiteľom auta si však pani všetko riadne vyriešila. No od inšpektorátu sa dočkala len šikany a vymáhania penazí.

Celú reportáž si môžete vypočuť vo videu a aj následné vyjadrenie pána Harabina.

[wp_ad_camp_2]

 

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.