Hledejte na tadesco.org
Archiv
Nejnovější zprávy
Související zprávy
Slovensko je rozděleno na dva tábory a to díky snímkům Tater z Košic, které potvrdily existenci duté Země

…..tolik let píši a přednáším o duté Zemi. Jsem rád, že i omyly vedou k odhalení. Lidé si to dokázali i na Kanárských ostrovech, kteří věděli co mají dělat a jak hledat důkazy…..
09:54
tm komentuje:
Samozřejmě, že se budou zase MUDr, JUDr, PUDR, Dr, Csc, lidé s amputovaným mozkem, a také trollové ze všeho zase dělat HOAX a podvod. No jo, místo toho, aby se zamysleli, raději budou bránit Matrix a psát blbosti…..
Podvod, nebo originální záběr? Fotka Tater a Košic rozdělila Slovensko
Vrch Bradlo je součástí Slanských vrchů a leží v těsné blízkosti města Košic. Pro mnoho místních je to prostě jen jeden z mnoha kopců v okolí města.
„Celých 36 let jsem se díval na tento kopec, který je vidět téměř z každého místa ve městě, ale nikdy mě nenapadlo se tam jít podívat. A pak jsem viděl unikátní fotografii Košic s vrcholy Vysokých Tater a tak začalo moje dobrodružství ve Slanských vrších,“ píše na svém blogu Julius Szabo.
Právě na vrcholu Bradlo pořídil autor fotografii, která na sociálních sítích vzbudila silné emoce. Při prvním zveřejnění měli lidé za úkol poznat město na fotografii. Padaly různé tipy: Prievidza, Liptovský Mikuláš, Spišská Nová Ves. Samotné Košice hádal málokdo.
Fotogalerie
„Hned po jejím zveřejnění došlo k bouřlivé diskuzi. Někdo řešil správné názvy štítů, někdo zase nevěřil, že je možné vidět takovým způsobem Košice hned pod Tatrami a fotku označovali za fotomontáž,“ říká Julius Szabo. Proto se pan Szabo rozhodl fotografii zveřejnit znovu a rovnou přiznal, že se jedná o Košice. Do fotografie také přidal názvy tatranských štítů.
Fotku, pořízenou obyčejným kompaktním fotoaparátem Panasonic Lumix TZ70, otiskla také některá slovenská a maďarská média.
Veškeré pochybnosti vyvrátilo až video zveřejněné na YouTube, které Szabo natočil při focení snímku. Některá z nich pak musela vyřizovat nepříjemné stížnosti čtenářů, kteří sami sebe označovali za znalce Vysokých Tater a odmítali připustit, že by tato fotografie byla skutečná.
„Na tuto vyhlídku nevede ani žádná turistická trasa a přesné místo jsme vlastně našli až podle GPS souřadnic z internetu. První pokus o pořízení fotografie nám nevyšel kvůli špatné viditelnosti. Úspěšní jsme nakonec byli až na silvestra v roce 2016,“ říká pan Szabo. A výsledek rozhodně stojí za to. Co myslíte?
Zdroj: 1