…..dobrá rada nad zlato – velice staré přísloví našich moudrých předků a našich babiček….

01:54

PRAHA | Islamofil a cocanský igráček bez mozku Jan Hamáček společně s policejním prezidentem (vrchním českým policejním gestapákem, také bez mozku) a komunistickou mlátičkou z Pohotovostního pluku VB Janem Švedarem vyhrožovali lidem, že je budou zavírat, kdyby náhodou si dovolili debatovat o střelbě na Novém Zélandu.

 

[wp_ad_camp_2]

Jak si v fízly parádně vytřít řiť

Kdyby Vás náhodou policejní dobytek s tímto obtěžoval, tak advokátka JUDr. Klára Samková má radu, jak si nimi vytřít řádně řiť. A návod pomůže nejen při tomto. Slušní lidé se s parazity na veřejných rozpočtech, kteří po řádném vymýtí mozku, pokud už nebyli od narození defektní, tedy s fízly a jiným dobytkem v uniformě PČR, nemluví. Doba je zpět.

MUDr. Miroslav Macek si rady doktorky Samkové všiml a publikoval jí ve svých pravidelných glosách: „Pakliže jste předvoláni na Policii ČR k podání vysvětlení, a to jak jako „sprostý podezřelý“, tak jako svědek, nikdy, opakuji NIKDY, nevypovídejte. Jestliže vám budou tvrdit, že „se všechno vysvětlí“, ubezpečuji vás, že se nevysvětlí. Naopak dodáte PČR spoustu informací, které si ona přebere a obrátí proti vám. V případě, že máte „podat vysvětlení“ na úřední záznam, podepište poučení a uveďte, že odmítáte vypovídat. Protokol podepište (ano, ty dva řádky) pouze v tom případě, že vás policista ujistí, že dostanete jeho stejnopis. Pakliže jej nemáte dostat nebo policista slib nesplní, nepodepisujte, případně si vyžádejte to, co jste podepsali, zpět a roztrhejte na místě. Pakliže by zpět nedali, a stejnopis také nedali, napište okamžitě písemnou stížnost na příslušnou součást PČR, kde jste byli vypovídat a stejnopis se žádostí o prošetření na GIBS. GOOD LUCK. Klára Samková.

 

[wp_ad_camp_2]

 

Nikdo Vás nemůže přinutit vypovídat, ani nic podepisovat – to není zákonná povinnost, tak končí tím, že se dostavíte. Po formulaci „nebudu vypovídat“ se Vás už nesmějí na nic ptát, tím sami fízlové pak porušují trestní řád a dopouštějí se minimálně policejní šikany.

Zdroj: FacebookVKPrintTwitterEmailGoogle+WeChatPrintFriendly

[wp_ad_camp_2]

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.