[wp_ad_camp_1]

tm si dovolí okomentovat: že smrt neexistuje, vím už od mala. Otec mně neučil říkat že lidé umírají, ale tvrdil, že odcházejí do jiné dimenze, kde se všichni jednou setkáme. Dodával vždy, že je to tam o mnoho lepší než zde na Zemi. Prosím pro správné pochopení si přečtěte následující článek: https://tadesco.org/komunikace-s-jinymi-dimenzemi-je-naprosto-mozna-a-to-pro-kazdou-lidskou-bytost-staci-verit-v-cokoliv-verite-to-se-vam-splni-matrix-to-ma-spocitano-a-kolabuje/

Potvrzují to mnohé zdroje ze záhrobí – hlas mrtvých lze zachytit přes rádio, počítač i mobilní telefony. Je tomu těžké uvěřit, ale je to fakt. Autor těchto řádků byl dříve také skeptikem, dokud se nestal svědkem takového kontaktu – kontaktu se záhrobím – v Petrohradu.

Psali jsme o tom ve třech červnových číslech časopisu «Život» v roce 2009. Přišly ohlasy z celé země, taktéž reakce na internetu. Čtenáři diskutují, pochybují, diví se, děkují – téma kontaktu se záhrobním světem se dotkl všech. Mnozí žádají o poskytnutí adresy na vědce, kteří se podobnými věcmi zabývají. Proto jsme se k tomuto tématu vrátili. Zde je adresa stránky Ruské asociace instrumentální transkomunikace – РАИТК – je to veřejná organizace, která se zabývá výzkumem fenoménu elektronických hlasů: http://www.rait.airclima.ru

Přes tuto stránku je možné se spojit s vedoucím projektu РАИТК, kandidátem fyzikálních a matematických věd, Artěmem Micheevym, i s jeho kolegy. Avšak chci všechny varovat – studie jsou stále ve fázi experimentů. Mějte na paměti, že РАИТК není společnost poskytující okultní služby, jedná se o vědce.

A ještě jedna důležitá rada. Nespěchejte se hned sami pokusit o navázání kontaktu s jiným světem s využitím moderních technologií, to je prozatím práce jen pro vědce. Věřte, že na nepřipravenou mysl je kontakt takového druhu velká zátěž! Možná, že vám stačí si zajít do kostela zapálit svíčku a pomodlit se za pokoj blízkých, kteří odešli do jiného světa. Odloučení od vašich drahých, kteří jsou již jinde, je pouze dočasné.

Odhalení

Prvním úspěšným zprostředkovatelem kontaktu – tzn. spojení s konkrétním člověkem, který odešel do jiného světa – se stal radiomost založen rodinou Svitněvých. Jejich syn Dmitrij se zabil při autoněhodě, ale jeho rodina našla způsob, jak znovu uslyšet jim tak milý hlas. Kandidát technických věd Vadim Svitněv a jeho kolegové z РАИТК pomocí speciálně navržených přístrojů a počítače naladili spojení s jiným světem. Na otázky otce a matky odpovídal Dmitrij osobně! Jejich zemřelý syn jim odpověděl toto: „Všichni žijeme u boha!“

Tento úžasný oboustranný kontakt již trvá déle než rok. Rodiče zaznamenávají všechny rozhovory v elektronické podobě – více než tři tisíce souborů s odpověďmi na jejich otázky. Informace, které z tohoto světa přicházejí, se mnohdy rozchází s našimi tradičními představami o posmrtném životě.

Na prosbu čitatelů časopisu «Život» jsem předal vaše nejzajímavější otázky Nataše a Vadimu Svitělovým, rodičům Dmitrije. Zde jsou odpovědi:

– Na základě jakých faktů či intonace identifikujete komunikátora z jiného světa?

Vy nepoznáte hlas vašeho dítěte od milionu dalších? Každý hlas má svůj tón, svoji barvu. Náš Dmitrij má charakteristický, poznatelný hlas – hodně měkký, proniká do srdce. Když jsme ukázali záznamy Dmitrijova hlasu jeho kamarádům, ptali se, kdy byly pořízeny a byli si jisti, že se to muselo stát ještě před jeho nehodou, která mu vzala život. Jsme v kontaktu s velkým množstvím lidí z druhé strany. V rozhovorech se nám představují svými jmény. Jeden z  přátel Vadima z druhé strany začal spojení s pozdravem: „Vaďuša, zdravím tě!“. Na otázku: „S kým hovořím?“ následovala odpověď: „Ano, to jsem já Gruzděv.“ Přičemž, kromě tohoto člověka, nikdy nikdo Vadima „Vaďušou“ nenazval. A Natašu někdy oslovují jejím dívčím příjmením Titljanova.

– Jak se člověk na onom světě cítí – v první sekundy, dny, týdny, měsíce?

Jak nám bylo řečeno – přechod je naprosto bezbolestný.

– Jak odtamtud vypadá dění na Zemi?

Z onoho světa přišla odpověď, která zní takto: „Váš život je jedno velké mraveniště. Neustále si způsobujete bolest. Na Zemi jste ve snu.

– Je možné z jiného světa předpovídat některé události?

Události, které jsou vzdáleny přítomnému okamžiku, je z posmrtného života vidět méně zřetelně, než ty, co jsou mu blízko. Stalo se mnohokrát, že jsme obdrželi předpovědi budoucích událostí. Například upozornění na bandity, kteří měli zaútočit na sousedovic chlapce, jsme dostali 3 měsíce před samým incidentem.

– Jaké potřeby mají lidé na onom světě? Například fyziologické – dýchání, přijímání potravy a vody, spánek?

Co se týče potřeb, je to velmi jednoduché: „Jsem plně naživu. Máme málo času, už jsme tři měsíce nespali.“ Jakmile Dmitrij řekl: „A teď, mami, poslouchej pozorně.“, tak jsem uslyšela vzdech. Dýchal schválně nahlas, abych to mohla uslyšet. Byly to skutečné vzdechy, jako živého člověka. Říkají nám, že na jezení nemají čas – mnoho práce.

Příbuzní

– Na kolik se tam zachovávají kontakty s příbuznými?
Dmitrij mi často vypráví o mojí mamince – jeho babičce. Moje máma a stejně tak i táta jsou tam také, několikrát byli při kontaktování také přítomni. Přitom, když se mi po mojí mámě začalo stýskat, Dmitrij ji zavolal a protože je původem Ukrajinka, hovořily jsme spolu pouze ukrajinsky. Vadim také mluvil se svojí matkou. Jistěže se zachovává komunikace s rodinou.

– Jak žijí a kde žijí – je tam město nebo vesnice?
Dmitrij nám říkal, že on žije ve vesnici a přesně popsal, jak ho tam najít. A v jednom z našich nejlepších kontaktů zazněla jeho adresa: „Lesní ulice, severní dům.“

– Je datum smri každého člověka dán dopředu nebo není?
O čase odchodu nebyla řeč. Celý čas nám je však připomínáno, že jsme nesmrtelní: „V našich očích jsi věčná.“

– Ozvaly se z toho světa nějaké zprávy o všedních věcech?
Vadimovi při spojení řekli, že má v kapse 36 rublů. Vadim sáhl do kapsy, aby si to ověřil, a s podivem napočítal 36 rublů.
Egor, náš nejmladší syn, se zabýval opravavou jízdního kola a nijak nemohl přijít na to, kde je problém. Vadim v tu dobu vedl seanci. Vadim se najednou obrátil k Egorovi a říká mu: „Dmitrij vzkazuje, že je to poškozená náprava.“ Diagnóza se potvrdila.

– Jsou na onom světě zvířata?
Byl tu takový případ: děti z toho světa přinesly na seanci pejska. Slyšeli jsme a nahráli štěkot.

Návrat

– Je možné se z toho světa vrátit?
Návrat je možný. Překonání bariéry, která rozděluje nás „živé“ a „mrtvé“ – tomu bylo věnováno mnoho z našich kontaktů. „Jdi ke světlu.“ „Tam je silnější technika.“ „Pro nezasvěcené je to nepochopitelné.“ „Je nutné věřit v zemi. V Rusku začneme.“ „Zajisté budeme žít všichni spolu. Rodina bude kompletní.“

„Ty jsi prolomila můj hrob.“ „Určitě přijdu k vám.“ „Probudíme lidstvo.“ „Mládí se navrací.“ „V té době odhalíte hudbu Nejvyššího.“

– Proč je jen pár jedinců v kontaktu se svými blízkými?
Ke kontaktu je vždy potřeba dvou stran. Je nutné věřit svým schopnostem, udělat první krok. Láska a víra budou určitě odměněny. Komunikovat se svými drahými může úplně každá, musí si jen věřit. Před nedávnem jsme tu měli ženu, která přišla o syna. Udělali jsme seanci. Všichni byli v šoku. Žena svého syna poznala. Hovořil a předal jí velmi osobní vzkazy. Nutno dodat, že jsme se stali diváky takového druhu kontaktu, který byl proveden s nám naprosto cizí osobou, zcela poprvé. Na blogu mntr.bitsoznaniya.ru je k dispozici metoda organizování a vedení podobného kontaktu.

A ještě se nabízí dodat, že stěny, které nás obklopují, existují pouze pro nás. S jejich strany jsou naprosto průhledné. Oni nás vidí a slyší (nejen naši řeč, ale i mysl).

[wp_ad_camp_1]

přeložila: raja

zdroj: 1

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.