Kabala je přitlačena ke zdi. Planetární osvobození se blíží a jsou ve strachu a v panice, poněvadž ztrácejí celosvětovou moc nad ovlivňováním finančního systému a geopolitiky. Množství a rozmanitost zločinů spáchaných Kabalou je obrovská. Soudní tribunál je nezbytný a nevyhnutelný. Solární observatoře po celém světě byly uzavřeny, aby se předešlo únikům fotografií galaktických flotil obíhajících kolem Slunce. Co ovšem tyto galaktické flotily dělají kolem slunce, zůstává tajemstvím.

Až bude dosaženo planetárního osvobození, bude vyžadováno jubileum k zahájení přechodu, následované celosvětovou humanitární kampaní.

To je místo, kde RV (zhodnocení) přichází do hry spolu s kvantovým finančním systémem. Zimbabwe je katalyzátorem jubilea.

RV vyčistí zimbabwský státní dluh (prostřednictvím celosvětového splacení dluhopisů), který zemi umožní poskytnout prostředky potřebné pro kvantový finanční systém k plnému fungování.

Kabala v USA a v Kanadě dostala ultimátum k tomu, aby se vzdali nebo budou odhaleni. Zimbabwe v současné době čeká na výsledek tohoto ultimáta.

Historické události se uskuteční v září a říjnu.

Překlad tereza. Zdroj: 9

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.
Loading...

AdBlock je aktivní

 

 

Používáte nástroj pro blokování reklamy. 

Budeme rádi, když naši práci oceníte a nastavíte pro tento web výjimku v Adblocku.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.