Moje firma jménem klienta požádala úřad FDA o předložení všech údajů, které společnost Pfizer předložila za účelem udělení licence na vakcínu proti Covid-19. FDA požádala soud o povolení, aby byla povinna předložit pouze 500 stran měsíčně, což by trvalo více než 75 let, než by všechny dokumenty předložila.

S potěšením mohu oznámit, že federální soudce žádost FDA důrazně zamítl a nařídil FDA, aby poskytla všechny údaje v rozsahu 55 000 stran měsíčně!

Je to velké vítězství v oblasti transparentnosti a odstraňuje to jednu z překážek, které federální „zdravotní“ úřady kladly na údaje potřebné k tomu, aby nezávislí vědci mohli nabídnout řešení a zabývat se závažnými problémy současného očkovacího programu – problémy, které zahrnují slábnoucí imunitu, mutace, které se vyhýbají účinkům vakcín, a jak potvrdilo CDC, vakcíny nezabraňují přenosu.

Žádný člověk by nikdy neměl být nucen podstoupit nechtěný lékařský zákrok. A i když je dost špatné, že vláda porušila toto základní právo na svobodu tím, že nařídila vakcínu proti Covid-19, vláda také chtěla skrýt údaje tím, že počkala s úplnou výrobou toho, o co se opírala při udělování licence na tento přípravek, dokud téměř každý dnes žijící Američan nezemře. Taková forma vládnutí je destruktivní pro svobodu a odporuje otevřenosti, která je v demokratické společnosti vyžadována.

Tím, že soudce nařídil včasné zveřejnění dokumentů, uznal, že zveřejnění těchto údajů je pro veřejnost nesmírně důležité a mělo by být jednou z nejvyšších priorit úřadu FDA. Poté výstižně citoval Jamese Madisona, který řekl, že „lidová vláda bez lidových informací nebo prostředků k jejich získání je jen prologem k frašce nebo tragédii“, a Johna F. Kennedyho, který vysvětlil, že „stát, který se bojí nechat svůj lid posoudit pravdu a lež na otevřeném trhu, je stát, který se bojí svého lidu“.

Následuje plné znění soudcova nařízení, jehož kopie je k dispozici také ZDE.

Přeložila tereza | Zdroj: zde

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.