…..znám mnoho návodů, jak se zbavit různých červů, motolic a jiných nepříjemných parazitů v těle. Jsou buď zdlouhavé a náročné na dodržování, někdy také dost drahé a hlavně mnohdy neúčinné….

01:54

Od skutečně funkřních odčervovacích preparátů, které byly pro zvířata, ale fungují i na lidi, jsem kdysi odešel. Co funguje na zvířata, funguje většinou i na lidi. Ale…..

Zvolil jsem jinou taktiku a ejhle, ona funguje. Pamatujte si prosím v jednoduchosti je krása a genialita. Nepotřebujeme žádnou chemii, všechno máme v přírodě kolem sebe, jen je nutné pochopit správnou funkčnost a potřebné množství.

[wp_ad_camp_2]

Když jsem byl malý chlapec, mohl jsem jíst cibuli a česnek stejně jako jablko. V určité době se to zlomilo a syrový česnek či cibuli ve větším množství nedám, navaluje se mně.

Ale přišel jsem na jiný trik. Pokud ho dodržíte, nebudete se stačit divit, jak se Vám uleví a přestanou mnohé potíže organismu. Pamatujte, asi 50% poruch organismu je způsobeno parazity a červi.

Co tedy udělat. Koupíte si 35 až 75 hlaviček česneku. (Jóóó v dnešní době drahá záležitost, ale co by neudělal člověk pro zdraví). Je nutné aby byl český a nikoliv GMO z dovozu z Číny. Tedy u soukromého zemědělce někde za městem, nejlépe bez chemie a postřiku tedy bio. Já ho koupil hned 5 kilo, přestože jsem si 5 kilo vypěstoval sám na zahrádce. To mám ale na zimu.

Pro totální odčervení člověka, aby vyšli veškeří paraziti z těla ven, je nutný následující postup. Po dobu 14 dnů budete denně jíst 5 hlaviček česneku upraven následujícím způsobem.

Vezmete 5 hlav česneku, odříznete horní část tak, aby byly vidět konečky stroučků. Potom je dáte do varné skleněné misky a naspodek dáte pečící papír. Polejete česnek olivovým olejem a misku zavřete. Dáte do rozehřáté trouby na 180°C a pečete asi 45 minut -50 minut. Potom misku otevřete a necháte ještě 2 minuty bez víka, aby mírně zkaramelizoval. V žádném případě nepoužívat hliníkovou fólii alobal a tuk, jak se většinou pokrmy zapékají a upravují. Hliník přechází nejen při vaření do pokrmu a tím se trávíte.

Ostrou chuť, kterou česnek má, pečením zcela ztratí a je mírně nasládlý a chutná oříškově. Není skoro poznat chuť česneku. Stroučky potom vyloupnete a jíte je třeba k opečeným bramborům nebo si je namažete na chleba jako pomazánku a osolíte. Je důležité každý den po dobu 14 dnů sníst 4-5 hlaviček.

[wp_ad_camp_2]

Když chodíte do práce, uděláte si to klidně i večer na večeři.

Osobně jsem neměl, aspoň si to myslím, mnoho parazitů, ale střeva  se dobře vyprázdnila. Ten nejzajímavější moment byl, když jsem zjistil, že už po prvních dvou dávkách česneku jsem přestal při pohledu do modré oblohy pozorovat nějaký zajímavý útvar, který se mně tam objevil asi před dvěma roky. Byl to takový průhledný vlnitý „červík“ spojený kruhovými spojkami. Viděl jsem ho jenom při pohledu na světlou oblohu, jinak jsem ho nepozoroval.

Od člověka, který se kdysi v Rusku zabýval parazity vím, že je to nejlepší antiparazitikum, které vyžene z těla všechno. Dokonce i pásovci se sami raději rozloučí a odejdou, dle jeho slov.

Můj osobní zážitek s návštěvníkem v oku, který odešel, mně naprosto přesvědčil o jeho funkčnosti. Dle odborníků na můj bývalý problém nic neexistuje. Takže existuje a oni to neví, díky jejich „VZDĚLÁNÍ“.

Hurá do práce,  nakoupit česnek, upéct a namazat na chleba a dát se do jídla…….

Dobrou chuť Vám všem přeje tm…..

Napsal tm

[wp_ad_camp_2]

 

 

 

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.