Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Starý finanční systém dosáhl svého konce
  Starý finanční systém dosáhl svého konce

  Starý finanční systém dosáhl svého konce

 • Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin
  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

  Lichtenštejnský kníže Constantin zemřel ve věku 51 let z neznámých příčin

 • Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji
  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

  Polsko se připojilo ke globální koalici pro jadernou energii, která vznikla v Dubaji

 • Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro
  Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro

  Nizozemsko utratilo v letech 1995 až 2019 za migranty přes 400 miliard euro

Související zprávy

 • Prezident USA, papež, anglický král a japonský císař jsou na odpis
  Prezident USA, papež, anglický král a japonský císař jsou na odpis

  Prezident USA, papež, anglický král a japonský císař jsou na odpis

 • JAG chytá další úředníci CDC
  JAG chytá další úředníci CDC

  JAG chytá další úředníci CDC

 • Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“
  Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“

  Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“

 • Námořní pěchota při zatýkání zabila úředníka CDC
  Námořní pěchota při zatýkání zabila úředníka CDC

  Námořní pěchota při zatýkání zabila úředníka CDC

Speciální jednotky a tým Specnaz rozdrtily na Ukrajině kartel obchodující s adrenochromem

Zatímco svět čeká na další izraelský krok v Gaze, ve východní Evropě zuří jako nezastavitelné peklo stejně důležitá bitva: boj za konečnou likvidaci ukrajinských syndikátů obchodujících s dětmi a farem na výrobu adrenochromu, což jsou dva cíle neoddělitelně spjaté od počátku roku 2022, kdy zločinný Bidenův režim začal financovat Volodymyra Zelenského a jeho zločinné spolupachatele.

V srpnu Real Raw News exkluzivně informoval o společném týmu amerických speciálních sil a ruských specnazů, který spojil své síly a spojil své schopnosti, aby pátral po pohřešovaných dětech na Ukrajině a v Polsku, což schválili generál Eric M. Smith a ruský ministr obrany Sergej Šojgu. Jejich instrukce zahrnovala také zničení laboratoří Adrenochromu a jejich provozovatelů, prostředníků a honáků.

Podle zdrojů z kanceláří generála Smithe a z FSB, ruské Federální bezpečnostní služby, společná jednotka rozbila mnohamiliardový kartel, který beztrestně operoval na ukrajinsko-polské hranici. Podle zdrojů jednotka strávila první polovinu října rozbíjením kartelu Radčenko, který unášel nespočet dětí, vysával jim nadledvinky a poté, co je vyživil do přiměřeného zdraví, je prodával pedofilům a do sexuálního otroctví. Děti mohou být údajně vysáty několikrát, než se nadledvinky stanou nepoužitelnými.

FSB uvedla, že kartel Petra Radčenka byl nepřímo financován Bidenovým režimem a obstarával padesát procent adrenochromu vyváženého za hranice Ukrajiny.

„Váš falešný pResident Biden dává psovi Zelenskému peníze. Zelenskyj je dává kartelům. Kartely vyrábějí a dodávají Adrenochrom,“ řekl RRN agent FSB Andrej Zacharov.

Hlavní informace vedoucí k držení kartelu pocházely z elektronických zařízení Mykoly Tarana, obchodníka s adrenochromem, kterého speciální jednotky/Spetznas zabily v srpnu. Data na Taranových pevných discích dovedla elitní komando do nestřeženého přepravního skladu v ukrajinském Usťilu, necelé dva kilometry od hranic s Polskem.

Podle záznamů byla budova pronajata společnosti Neptune Company Ltd., „jedinému domácímu výrobci žvýkaček pro děti s nálepkami a tetováním pro malé ukrajinské děti do 15-ti let“, jak uvádí webové stránky ukrajinského ministerstva hospodářského rozvoje a obchodu.

Speciální jednotky/Spetznas budovu prohlédly a neviděly žádné žvýkačky ani tetování a ten, kdo sklad obsadil, zřejmě narychlo odešel a zanechal po sobě tři desítky chladniček pro lékařské účely, které se často používají k chlazení adrenochromu, a 6 000 gramů fentanylu, jednoho z několika syntetických opioidů, které jsou běžné ve složení adrenochromu. Našli také rozložené ostatky muže s kulkou v hlavě, jehož doklady a mobilní telefon vrazi příhodně zanechali na místě činu. Spetznas ho znal jako Sergeje Nikolaje, zdatného ukrajinského obchodníka s drogami, který měl zálibu v prodávání drog školákům. Z neznámých důvodů kartel zřejmě svého nohsleda odpráskl.

Tým speciálních jednotek-Spetznas nastražil výbušné nálože a budovu zničil.

Informace z Nicholasova telefonu dovedly tým přes hranice do polského Hrubieszowa, kde pátrali po muži jménem Arek Ordyan a jeho ženě Tamaře. Tito mezinárodní zprostředkovatelé adrenochromu se maskovali jako potulní aktivisté za občanská práva, zatímco měli přestávku v převážení stovky litrů rafinovaného adrenochromu po Evropě a do Spojených států. Podle FSB byli Ordyanovi přáteli Zelenského a nejvýnosnějšími prodejci Radčenkova kartelu.

Mezi jejich 13 domy v sedmi zemích byl i půvabný dvoupatrový dům s upraveným trávníkem vpředu i vzadu, pěstěnými keři, mříží z vinné révy, bílým plotem a čtyřmi strážci s kalašnikovy po obvodu. Jednotka se vypořádala s ochrankou a vstoupila do domu. V ložnici v horním patře našli manželský pár zfetovaný adrenochromem vedle dvojice vyprázdněných infuzních vaků.

Žena se snažila mluvit, ale její slova vycházela pomalu a podivně, nesouvisle, zatímco Arek Ordyan projevil nepřirozenou sílu, jednou rukou zvedl devadesátikilový cementový podstavec a mrštil jím na jednoho člena Spetznas. Pokud farmaceutický koktejl zvyšoval sílu, neposkytoval nezranitelnost vůči kulkám. Střely z AK-74 a karabin M4 speciálních jednotek rozzářily Areka jako vánoční stromeček. Ležel mrtvý na chlupatém koberci nasáklém krví. Jeho žena měla bezvýraznou tvář, zbavenou emocí. „Je to jen malý bonbónek,“ řekla. Pak se pokusila vyjednávat a nabídla jednotce sex za svobodu.

„Máš něco, co chceme,“ řekl jí spetznas, „a není to tvé tělo.“

Podívala se na provětranou mrtvolu svého manžela. „Stejně to byl jen pytel masa. Znáš ten výraz? Ani nevím, kde se teď nacházím.“

„To zjistíme společně,“ řekl Spetznas a píchl jí svůj vlastní bonbon, naxolon proti závratným účinkům adrenochromu a polonium, vysoce radioaktivní jed, který v koncentrovaných dávkách dokáže rychle zabíjet.

Ukázal jí injekční stříkačku. „Tohle tě rychle zabije. Pokud nám řekneš, co potřebujeme vědět, a budeš mluvit pravdu, dám ti protilátku. Nebo tady zemřeš a vykrvácíš všemi otvory,“ řekl Spetznas.

Zdroje Real Raw News v kanceláři generála Smithe a v FSB zpochybnily detaily výše uvedené spolupráce. Agent FSB Andrej Zacharov uvedl, že velitel amerických speciálních sil byl proti otravě, zatímco Smithova kancelář uvedla, že obě vedení souhlasila s otrávením „té mrchy“.

Bez ohledu na to promluvila a prozradila údajné místo pobytu Radčenka a jeho zásob na Ukrajině. Když se jí zeptali na desítky tisíc pohřešovaných a unesených dětí, na chvíli zmlkla. Pak řekla, že Radčenko děti neunášel ani nečerpal adrenochrom, že hotový produkt distribuoval až poté, co „jiní“ odvedli tu nejšpinavější práci. Vojáci jí nevěřili, ale ona neměla co říct kromě: „Dejte mi ten lék!“.

„Ach, protilátka neexistuje,“ řekli jí a nechali ji zemřít.

„Teď už víte, jak to u nás v Rusku chodí,“ řekli Spetznovi svým americkým kolegům. „My viníky před soud nevedeme. Ztrácíme tím čas. Zaslouží si mnohem horší věci.“

Její informace přivedly jednotku zpět na Ukrajinu, kde se rozdělila na dva taktické týmy. Jeden pronikl do kyjevského klanu Deep State a nasadil sledování na Radčenkův honosný městský dům v bohaté Pečerské čtvrti podél řeky Dněpr, v regionu, kterého se po dvou letech údajně nepřetržitého válečného konfliktu jako mávnutím kouzelného proutku nic nedotklo.

„Nebombardujeme civilisty, jak tvrdí vaše média,“ řekl Spetznas svému kolegovi ze speciálních jednotek. „My to děláme jako vy. Útočíme pouze na hluboký stát.“

Druhý tým se mezitím vydal na delší cestu do historického Lucku na severozápadě Ukrajiny, kde osm kilometrů severně od města nalezl průmyslový park plný podezřelých aktivit, osmičlenné bezpečnostní týmy hlídaly plot z žiletkového drátu a kontrolovaly doklady osob ve vozidlech, které chtěly projet jediným vstupním bodem. Na parkovišti, které všude sledovaly bezpečnostní kamery, bylo zaparkováno nejméně 50 aut a tucet tahačů s návěsy.

Klikatá štěrková cesta za plotem vedla k nekontrolovanému letišti se zpevněnou ranvejí, na níž seděl na volnoběh turbovrtulový Antonov AN-140. Muži nakládali do letadla chladicí boxy se zdravotnickými potřebami. Po obou stranách dráhy hlídali nakladače a provoz vjíždějící a vyjíždějící z letištní plochy strážní v technických vozidlech – vojenským žargonem se tak označuje lehké improvizované bojové vozidlo, obvykle civilní pickup s otevřenou zadní částí nebo vozidlo s pohonem všech čtyř kol, na němž je namontován kulomet.

„Adrenochrom?“ zeptal se operátor speciálních jednotek.

„Adrenochrom,“ potvrdil Spetznas.

Agent Zacharov řekl RRN, že jednotka zvažovala útok na letiště a průmyslový park, ale váhala, protože nemohla vědět, zda uvnitř nejsou unesené děti připoutané k nosítkům s jehlami a polyuretanovými trubičkami trčícími z krku.

„Pokud je tam byť jen jedno dítě, nechtějí riskovat,“ řekl Zacharov.

Toho večera si vytipovali jednoho dělníka, sledovali ho z průmyslového parku do jeho luckého bytu a zadrželi ho u jeho dveří. Když mu voják speciálních jednotek pohrozil, že mu podřízne hrdlo od ucha k uchu, podvolil se a svolil k požadavkům na informace, nicméně řekl, že v průmyslovém parku nejsou žádné děti, pouze 250 000 litrů chlazeného adrenochromu a polovojenská jednotka dost velká na to, aby vedla malou válku. Řekl, že pokud se následujícího dne v šest hodin ráno nedostaví do práce, tato jednotka bude jeho nepřítomnost vyšetřovat.

„Řekni mi pravdu o tom, kolik je tam dětí, a my tě necháme žít,“ řekl mu jeden ze Spetznasů.

„Žádné děti. Přísahám,“ odpověděl dělník.

„Jestli budeš lhát, přijdeme si pro tebe. Přijdeme si pro tvou rodinu. Pokud nemáš rodinu, tak tvé přátele. Nikdo z vašich známých, dokonce ani váš pes, pokud nějakého máte, nebude v bezpečí,“ řekl Spetznas.

„Přísahám,“ zopakoval muž, „nemáme žádné děti.“

Spetzny mu prořízly hrdlo od ucha k uchu a nechaly ho vykrvácet.

Oba týmy o svém postupu informovaly ministra obrany Šojgua a bylo rozhodnuto.

Ve 23:00 10. října, hodinu poté, co dělník vykrvácel na zápraží, se na průmyslový park a letiště snesly ruské řízené střely, které zničily přistávací dráhu a srovnaly budovy se zemí, až z nich zbyly jen hromady doutnajících trosek a pokroucené oceli.

Zatímco rakety zasypávaly park, kyjevský tým provedl razii v Radčenkově vile a zabil jeho, jeho milenku, dva tucty ozbrojených strážců a bohužel i devítiletého chlapce, kterého Radčenko znásilňoval.

„V mlze války se někdy ocitnou i nevinní. Dokonalý plán neexistuje, je to mýtus,“ řekl náš zdroj z kanceláře generála Smithe. „Tohle by mělo udělat velkou díru do obchodu s adrenochromem, ale pořád je tu tolik nezvěstných dětí.“

„Ministr obrany Sergej Šojgu označuje misi za velký úspěch,“ řekl RRN Zacharov. „Adrenochrom by byl vyvezen do USA a Ruska, prostě všude. Ztráta mladého chlapce je tragická, ale jaký život mohl mít poté, co ho ta zrůda opakovaně znásilňovala. Teď je u Boha – ten chlapec, ne Radčenko. Ten je někde jinde.“

Tým podle zdrojů pokračuje v pátrání po uvězněných dětech.

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
Odebírat
Upozornit na
4 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře