Hledejte na tadesco.org

Archiv

Nejnovější zprávy

 • Dovoz ruského obilí do EU prudce roste
  Dovoz ruského obilí do EU prudce roste

  Dovoz ruského obilí do EU prudce roste

 • JAG chytá další úředníci CDC
  JAG chytá další úředníci CDC

  JAG chytá další úředníci CDC

 • Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“
  Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“

  Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“

 • Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu
  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

  Putin nařídil ruské armádě navýšit počet vojáků o 170 000 na celkových 1,32 milionu

Související zprávy

 • JAG chytá další úředníci CDC
  JAG chytá další úředníci CDC

  JAG chytá další úředníci CDC

 • Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“
  Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“

  Putin nechal popravit lékaře „bílých plic“

 • Námořní pěchota při zatýkání zabila úředníka CDC
  Námořní pěchota při zatýkání zabila úředníka CDC

  Námořní pěchota při zatýkání zabila úředníka CDC

 • JAG otevírá novou věznici pro mediální d*vky
  JAG otevírá novou věznici pro mediální d*vky

  JAG otevírá novou věznici pro mediální d*vky

Speciální jednotky zachránily děti před rituálním obětováním

Speciální jednotky Spojených států v neděli prozřetelně přerušily satanistický rituál, při němž zákonodárci Deep State připevnili dvě nezletilé děti – chlapce a dívku – k obětním oltářům s plánem nechat je vykrvácet pro Bafometa – démona údajně uctívaného templáři v roce 1300 – v naději, že tato bytost zničí prezidenta Trumpa a jeho potomky.

Speciální jednotky dorazily k obětnímu doupěti v Mendocinském národním lese v Kalifornii kolem 22:00 a spatřily pět maskovaných postav stojících v půlkruhu a držících se za ruce před obdélníkovou kamennou deskou o šířce dvou rakví. Uctívači démona s kozí hlavou skandovali: „Ať už Trump není, ať už Trump není,“ a jejich rysy se mihotaly ve světle pochodní tiki rozmístěných po ploše. K oltáři byly připevněny dvě malé děti – roztažený orel, které byly drženy na místě provazy kolem zápěstí a kotníků a stanovými kolíky zabodnutými do země – a křičely do vzduchu. Na vrcholu desky byla také dva metry vysoká alabastrová socha vyřezaná do podoby Bafometa.

Uctívač v černém hábitu s kapucí sevřel mezi oběma rukama vroubkovaný nůž a držel ho vysoko nad hlavou, připravený vrazit ho chlapci hluboko do hrudní kosti, když vtom výstřel z pušky vybavené tlumičem zanechal v místě levého oka hlubokou tmavou dutinu. Rádoby vrah se na vteřinu zapotácel a pak se zhroutil, zatímco ostatní rituálníci buď prchali pěšky k vozidlům, která už speciální jednotky zneškodnily, nebo se napili tekutiny z malých skleněných lahviček zavěšených na náhrdelnících, které vypadaly jako šňůrky od bot. Tři se napili, požádali Bafometa o požehnání a podlehli zřejmě rychle působícímu jedu.

Zatímco zdravotník speciálních jednotek ošetřoval bezmocné děti, ostatní vojáci pronásledovali zbývajícího sektáře do podrostu a požadovali, aby se vzdal. Pod hábitem musel mít zastrčenou střelnou zbraň; příslušníci speciálních jednotek zachytili příchozí palbu, ale kulky zasáhly pouze kůru nebo neškodně prolétly kolem nich. Ve tmě se ozval hlas: „Bafomete, vezmi si mě.“ Po bezbožné prosbě o záchranu následoval jediný výstřel.

Když ho o minutu později dostihly speciální jednotky, byl už mrtvý. Vložil si do úst pistoli a stiskl spoušť.

Když byl nepřítel poražen a děti zachráněny, speciální jednotky se vydaly pěšky na sever na mýtinu u tábořiště Plasket Meadow a požádaly o vyzvednutí vrtulníkem.

„Tohle bylo zvláštní. Děti jsou v bezpečí. Jsou v Camp Pendletonu a doufejme, že se zotavují z velmi traumatického zážitku.

Poskytl RRN podrobnosti o tom, jak kancelář generála Smithe prozíravě věděla o zmařené oběti.

V neděli v 17:00 kontaktovala generálova atašé 5. kolona – síť agentů federální rozvědky tajně pracujících proti kabale – a tvrdila, že má informace o chystané lidské oběti, do níž jsou zapojeny dvě unesené děti (jejichž totožnost neznal) a dva zákonodárci Deep State – senátor Ron Wyden z Oregonu a člen Sněmovny reprezentantů John Sarbanes z Marylandu. Měl k dispozici zvukovou nahrávku, na níž se Wyden a Sarbanes hlásí k věrnosti Bafometovi a diskutují o plánech obětovat oné půlnoci svému pánu démonů dvě děti. V jednom okamžiku rozhovoru se Wyden zmiňuje o tábořišti Plasket Meadow a o jejich „vysátí“ a Sarbanes říká: „O všechno jsem se postaral.“ V rozhovoru se objevují i další slova.

Náš zdroj uvedl, že vždy opatrný generál Smith měl k audiozáznamu přirozeně podezření; příběh o dvou obskurních demokratech, kteří se spikli, aby v lese zavraždili děti a uklidnili tak bájného démona, který by mohl vyřešit jejich problémy s Trumpem, se zdál být neuvěřitelně fantastický.

Přesto generál nechal Velitelství kybernetických sil námořní pěchoty forenzně porovnat hlasy v souboru se známými nahrávkami demokratických despotů. Odborníci zjistili 99,5% shodu – což generálu Smithovi stačilo.

Nevyloučil však pravděpodobnost, že Bílé klobouky nakráčely do pasti.

„Generál Smith mluvil s velitelem 5. skupiny speciálních sil Brentem Lindemenem a rozhodli se vyslat malý tým a mít v pohotovosti velkou jednotku námořní pěchoty. Oddíl speciálních sil byl v Pendletonu a nepotřeboval mnoho času na přípravu operace,“ uvedl náš zdroj.

Dodal, že pachatelé nepozorovaně přijížděli do blízkosti tábořiště a určovali, kde se v hustém lese oběť uskuteční.

„Nevěděli jsme, kdo tam ještě bude, kolik jich bude, kde přesně, jestli tam mají předem hlídky. Ve hře je spousta proměnných. Oběť. Půlnoc. Tábořiště. Děti. A ty příšery byly nejspíš taky pedofilové. S tím jsme pracovali,“ řekl náš zdroj.

Vrtulník námořní pěchoty CH-53 Super Stallion vysadil tým tři km východně od tábořiště ve 21:00. Po příletu do Plasket Meadows o hodinu později spatřily speciální jednotky tři vozidla vedle štěrkové cesty spojující tábořiště s lesní silnicí č. 7. Všichni se snažili najít nějaké stopy, které by je mohly ohrozit. Motory byly ještě teplé. Tým zachytil stopu – několik čerstvých stop vedoucích na jih. Postoupili o 500 metrů a uslyšeli mantry „už žádného Trumpa“.

„Sarbanes byl ten chlap s nožem a Wyden mu prořízl zátylek. Faktem je, že jsme měli štěstí, protože se to všechno odehrálo před půlnocí. Nikdy se nedozvíme, jestli ten čas měl být pevně daný, nebo jestli z nějakého důvodu spěchali,“ řekl náš zdroj.

Dodal, že druhý tým později nalezl těla agentů hlubokého státu, a uvedl, že v současné době nemůže prozradit další tři jména.

Zdroj: Real Raw News

Líbil se vám článek? Pošlete ho dál
Odebírat
Upozornit na
2 Komentáře
Řadit dle: nejnovější
Řadit dle: nejstarší Řadit dle: počtu reakci
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře