Vůbec nic. Hra bude smetena i tak a ti, co zůstali sedět, vstanou a rozejdou se nakonec zpátky ke svým konzumním způsobům života k bedně a ke „klídku a tabáčku“…Přejme jim to, nic jiného si tito ignoranti nezaslouží.
Jeden z nejsilnějších programů mysli – program méněcennosti.
Cesta k tomuto vysvobození vede, jak již bylo psáno přes vědomé rozhodnutí, přestat být vězni a již netrpět, a poté jakmile se staneme vědomím pozorovatelem našeho života, a začneme se uvědomovat (Já jsem) a přijímat naše programy mysli, vydáme se na cestu lehkosti a života s velkým Ž. https://www.cestyksobe.cz/jeden-z-nejsilnejsich-programu-mysli-program-menecennosti/39138
Ministr průmyslu a dopravy Karel Havlíček se nechal slyšet, že vláda v pondělí 7. prosince projedná návrh stoprocentní mzdové kompenzace pro lidi s koronavirem, kteří kvůli nemoci zůstanou doma. Uvádí se, že důvodem takového opatření je motivovat lidi, aby se nechali testovat. Právě testování totiž bude od 18. prosince pro veřejnost zdarma.
Nejradši by zrušili toho svého psa, vyhrožují, že se situace zhorší, proto doufají, že lidi jim přijdou na testy a znovu uvedou falešné výsledky. Vadí jim nouzový stav, protože musí platit škody a chtěli schválit šílený zákon, aby si mohli s námi dělat co chtějí. Doufám, že už nás nebudou dlouho otravovat.
Spíš bych typoval, že to udělají jako v době dovolených, na vánoce to rozvolní, aby mohli zase tvrdit, že opět stoupl počet pozitivních testů a protože už nemohou nalákat lidi na výtěry, tak přišli tzv. kloktacími, které si mohou lidi udělat doma a hned si mohou upravovat počet pozitivních. Navíc už bude k dispozici vakcína. Někteří už se těší, někdy mne překvapují i ti, o kterých jsem si myslel, že jsou rozumní !
Terezko, chtěl jsem Vás poprosit, zda by nešlo přidat čárku a háček udělat ze mne samotáře. Děkuji
P.S. Podělil jsem se s Vámi o “ rouškovné „
musime doufat a verit, ze to uz nestihnou
eh, to melo jit ke komentari samotare
Co se stane, když nevstanou všichni?
Vůbec nic. Hra bude smetena i tak a ti, co zůstali sedět, vstanou a rozejdou se nakonec zpátky ke svým konzumním způsobům života k bedně a ke „klídku a tabáčku“…Přejme jim to, nic jiného si tito ignoranti nezaslouží.
Poláci i Maďaři stojí.
https://www.eurabia.cz/Articles/44638-eu-v-manzelske-v-krizi-premier.aspx
https://www.eurabia.cz/Articles/44628-brusel-vymek-a-povolil-madarsku-sputnik-v.aspx
Jeden z nejsilnějších programů mysli – program méněcennosti.
Cesta k tomuto vysvobození vede, jak již bylo psáno přes vědomé rozhodnutí, přestat být vězni a již netrpět, a poté jakmile se staneme vědomím pozorovatelem našeho života, a začneme se uvědomovat (Já jsem) a přijímat naše programy mysli, vydáme se na cestu lehkosti a života s velkým Ž.
https://www.cestyksobe.cz/jeden-z-nejsilnejsich-programu-mysli-program-menecennosti/39138
Ministr průmyslu a dopravy Karel Havlíček se nechal slyšet, že vláda v pondělí 7. prosince projedná návrh stoprocentní mzdové kompenzace pro lidi s koronavirem, kteří kvůli nemoci zůstanou doma. Uvádí se, že důvodem takového opatření je motivovat lidi, aby se nechali testovat. Právě testování totiž bude od 18. prosince pro veřejnost zdarma.
https://sptnkne.ws/E8cA
krásná to vábnička……..
—-
rozdíl mezi jídlem a vakcínou
?size=1080×1951&quality=96&proxy=1&sign=ba57a289ad703c640923b63c18199784
Nejradši by zrušili toho svého psa, vyhrožují, že se situace zhorší, proto doufají, že lidi jim přijdou na testy a znovu uvedou falešné výsledky. Vadí jim nouzový stav, protože musí platit škody a chtěli schválit šílený zákon, aby si mohli s námi dělat co chtějí. Doufám, že už nás nebudou dlouho otravovat.
Spíš bych typoval, že to udělají jako v době dovolených, na vánoce to rozvolní, aby mohli zase tvrdit, že opět stoupl počet pozitivních testů a protože už nemohou nalákat lidi na výtěry, tak přišli tzv. kloktacími, které si mohou lidi udělat doma a hned si mohou upravovat počet pozitivních. Navíc už bude k dispozici vakcína. Někteří už se těší, někdy mne překvapují i ti, o kterých jsem si myslel, že jsou rozumní !
Terezko, chtěl jsem Vás poprosit, zda by nešlo přidat čárku a háček udělat ze mne samotáře. Děkuji
P.S. Podělil jsem se s Vámi o “ rouškovné „
PES – vládní podvod který sakra kouše a smrdí!!!
http://blog.aktualne.cz/blogy/jan-tomanek.php?itemid=38341&