Vážené čtenářky, vážení čtenáři, jak jste určitě již zjistili, dnes 4.12.202Q jsme zavedli povinnost registrace pro ty, kteří chtějí na našem webu psát komentáře. Byli jsme k tomu nuceni situací, která se stala pro všechny administrátory již neúnosnou. Třídění a schvalování komentářů zabralo příliš drahocenného času. Komentářů od trollů a spamarů příbývalo každým týdnem.

Jen pro zajímavost, tadesco.org navštíví každý týden přes 300.000 lidí. Máme přístupy ze všech světadílů a téměř všech zemí světa (kromě několika afrických zemí a zemí SNS). Pochopitelně nejvíce čtenářů a čtenářek máme v ČR a SR.

Při samotné registraci:

  1. Vyberte si nick (přezdívku), nejlépe jedno až dvě slova. Nejsou povoleny vulgarity a jména známých osobností jako např. Michael Jackson, trump, putin, Tina Turner apod. Při registraci si nelze zvolit ani jména administrátorů tohoto webu. Stejně tak není povoleno jméno v podobě e-mailové adresy.
  2. E-mailová adresa musí být reálná, jinak vám nemůže být zasláno potvrzení. (Aktualizace 5.12., 9:55 hod: Nyní systém někomu potvrzení pošle, někomu ne. Můžete zkusit přihlášení po několika hodinách. Nyní je 99,9 % žádostí schváleno.)
  3. Schválení vaší registrace může trvat až několik hodin.
  4. Pokud máte problém s registrací, pište na mail(zav)tadesco.org. Do předmětu zprávy uveďte „registrace.“

Vaše e-mailové adresy jsou uloženy na našem serveru na Islandu. Nejsou prodávány, sdíleny ani poskytnuty žádné třetí straně, a to ani úřadům, policii, soudům atd.

Děkujeme za vaší podporu, čtenost a za to, že s ostatními sdílíte prostřednictvím našeho webu drahocenné rady a data.

Za redakci,

tereza d.

Líbí se vám článek? Můžete ho sdílet se svými přáteli.